Teade

Collapse
No announcement yet.

visaton ws20e õiged andmed?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    visaton ws20e õiged andmed?

    visatoni leht näitab et käigu pikkus on 6mm ja teine leht ,et 12mm kumb nüüd õige on ?äkki on muud andmed ka valed või visatoni lehe omad õiged ja teiste omad valed?

    #2
    Vs: visaton ws20e õiged andmed?

    Need visatoni lehe andmed on suht täpsed, aga mõnikord tõesti naljakad. Vaata magnetpilu kõrgust ja pooli kõrgust. See 12mm xmax käib rohkem sinna "kicker" ja excursion autosubbarite valdkonda. WS elementide puhul(kuigi needki on mõnes mõttes autoelemendid) tuleb arvestada, et väiksem on õigem...


    PS: Palju õnne uue kujunduse puhul, varsti võiks siin YoVille ja FarmVille ka olla...
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    Comment


      #3
      Vs: visaton ws20e õiged andmed?

      ok tänud,hakkan siis inverter kasti arvutama,5cm kanali toru sobib talle vist inverteriks või 8tollisele on see ka väike?

      uus kujundus on nõme.

      Comment


        #4
        Vs: visaton ws20e õiged andmed?

        See WS seeria on paras OB teema(auto HIFI elemendid tegelikult), inverterkast sellele on ikka MEGASUUR, BBpro annab optimumiks 310L, X-bass üle 400L. Optimumi korral piisab sellele elukale 20mm toru PIKKUSEST 63mm läbimõõtu.
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          Vs: visaton ws20e õiged andmed?

          45l inventer kast kuidas ta sinna istuks ?keegi paremaid andmeid ei saaks linkida siia ei tea neid lühendeid mis bbp on .

          Comment


            #6
            Vs: visaton ws20e õiged andmed?

            Click image for larger version

Name:	ws20E8_TS_01.jpg
Views:	1
Size:	69,6 KB
ID:	865083
            Mina sain sellised andmed. Selle järgi oleks tungiv soovitus kinnine kast ehitada.
            Minu DIY blogi
            <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

            Comment


              #7
              Vs: visaton ws20e õiged andmed?

              45l kinnine kast jääks liiga suur või?inventer kast tuleks siis liiga suur talle või?

              Comment


                #8
                Vs: visaton ws20e õiged andmed?

                45L kinnine võib tsipa suur jääda jah, bbpro annab optimumiks 19L, ma paneks 25L. Inverterkast tuleb niisuur, kui ma ennem ütlesin: 310 ja 420L. Sellised asjad käivad tavaliselt inverteriks auto taha armatuuril ning auk õhu liikumiseks. OB mõttena jäi kummitama kunagi sarnaste elementidega tehtud, pildi peal oli saksofon ja täiesti 5++ teostus, mitte ei mäleta enam, kus teemas see oli...
                Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                Comment


                  #9
                  Vs: visaton ws20e õiged andmed?


                  neid mõtlesid vist.
                  kui saaks ühe bassiga teha siis võiks teha aga jääb liiga heaks 12ruuduse toa jaoks .
                  mitmene kinnine kast võiks olla et miski 50hz ja madalamat ka ikka ilusti mängiks?30l?

                  Comment


                    #10
                    Vs: visaton ws20e õiged andmed?

                    See element tahab hästi vabas õhus elada. Kõlalauale pannes ei tohiks jälle seinale väga ligi panna, sest siis hakkavad tagant ette jõudvad kajad probleeme tekitama. OB pole väikese toa teema eriti.

                    45L kinnine kast minu arvates isegi sobiks, sest väiksemaga võib liiga pumpsuvaks ja ühenoodiliseks heli jääda. Ülemine lõikesagedus 200Hz kanti. Kõlari tundlikkus jääb muidugi 80dB W/m
                    Minu DIY blogi
                    <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

                    Comment


                      #11
                      Vs: visaton ws20e õiged andmed?

                      helis kaotan siis 8db ka veel ,ei meeldi väga .aga kui teha väike OB ja panna seinast 30cm eemale ja kõlari taha seinale panna miski vatiini leht või midagi

                      Comment


                        #12
                        Vs: visaton ws20e õiged andmed?

                        täpselt neid ma mõtlesingi.

                        BBproga endas kaasas olnud parameetritega sobiks sellele 31L kast, visatoni koduka parameetritega aga 18L!!! 45 oleks isegi paras, nagu YRO ütles, väheneb "pumpsumine" samas võiks lisada tugevdusribisid nurkadesse
                        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                        Comment


                          #13
                          Vs: visaton ws20e õiged andmed?

                          kui muud kasti tüüpi selle elemendiga teha ei saa siis peab jah selle kinnisega leppima.

                          Comment

                          Working...
                          X