Teade

Collapse
No announcement yet.

Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

    Tervist.

    Sai ostetud kasutatud peast kõlar + võim, nimelt SPL Pro R-10 subwoofer ja oleks vaja talle korralikum kast teha, eelmine omanik või kes iganes oli talle mingi kuubiku valmis teinud ja rõveda lehmakarvaga üle tõmmanud - mina sellist elukat omale autosse toppida ei taha. Võimuks sain Alpine MRP-T220. Nüüd siis tahaks uue kasti talle teha jälgides auto pagassi mõõte ja seljatoe kallakut. Täpse kasti ehitamise jaoks aga mingit infot ma ei suutnud netist leida. Võiks nagu teha inverteriga kasti, ehk madistab paremini...igatahes praegu on kinnine. Iseenesest heli rahuldab mu soove täielikult, kuna oli vaja odavalt autosse madalat otsa juurde, siis sellest piisab täiesti. Hetkel peaks olema kasti mõõdud järgmised : 33x33x36cm

    Kõlari andmed on sellised : http://www.noortehnik.ee/index.php?i...2=117&id3=1693

    Ning ainukesed "mingid mõõdud" mida ma netist leidsin olid järgmised :



    Kinnine : 20-30L
    Lahtine : 35L (inverter 30cm 10.2)

    Kast iseenesest võiks tulla küllaltki väike, kuna ka auto ise on pisike. (Skoda Fabia) Ehk keegi oskab soovitada, mitme liitrine ja kas inverteriga/ilma ja mida jälgima peaks.
    viimati muutis kasutaja wermecher; 28 m 2010, 19:35.

    #2
    Vs: Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

    Kellegil pole ideed või ehk keegi siis kinnitaks kas võib teha järgmise kasti nagu seal lingil on kirjas :

    35L ning inverteriga 30cm ning läbimõõt 10.2cm ? Minu silmis tundub üsna pikk see 30cm toru.

    Comment


      #3
      Vs: Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

      kui mäletan siis seda valjuhääldit ei saandki väga inventer kasti panna kuna oli liiga väike käik ja pool hakkas vastu põhhja lööma.... tee kinnine kui pröegu meeldib .

      Comment


        #4
        Vs: Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

        Midagi nagu häda küll helis pole jah või no ma ei ole nii kriitiline ja ma ei oskaks paremat süsteemi 600EEK eest tahta. Mõtlesin vaid, et ehk mõni teab täpset kasti sellele subwoofrile, et siis oleks tore teada ja teeks siis samuti.

        Kui nüüd kinnise kasti teen taas, siis kas miski 25-30l ? Või peaks ikka rohkem tegema, hetkel peaks olema ~39l , 33x33x36 mõõtude järgi.... jama oleks kui pärast teen väiksema ja tulevad helikaod sisse.

        Komplekt muidu on siit ostetud : http://www.osta.ee/12454037 , näeb hetkel välja täpselt samasugune.

        Comment


          #5
          Vs: Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

          aga kui on 39 siis ju hea.... saad proovida kohe inventerit ,saed auku sisse paned toru sisse ja kuula kas on parem.kui pole teed kinnise kasti....

          Comment


            #6
            Vs: Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

            Good Point! - aga kas inverter on antud seal lehel õiges mõõdus ? 30cm ning läbimõõt 10.2cm

            Kui numbreid jälgida, siis see peaks üsna lähedale olema : http://noortehnik.ee/index.php?id=2&id2=93&id3=1140

            See peaks olema siis 11cm läbimõõtu ning max 29,2cm pikkust.
            viimati muutis kasutaja wermecher; 29 m 2010, 23:15.

            Comment


              #7
              Vs: Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

              no ummbes nii jah,pane üks pikem solgi toru ja siis lühendad ja vaatad mis pikkus on kõige parem ,võid kohe ka panna sobiva pikkuse.

              Comment


                #8
                Vs: Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

                Tänud, eks ükspäev asun tegutsema.

                Comment


                  #9
                  Vs: Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

                  nii rahvas .... aidake!!!! kas see rikub kõlli kui vaheseina pole vahel....ja kui palju!!`????

                  Comment


                    #10
                    Vs: Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

                    Jumal tänatud, et sina täna kirjandit kirjutama ei läinud.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Auto subwoofrile uue kasti ehitamisel abi vaja.

                      Esmalt postitatud wermecher poolt Vaata postitust
                      Jumal tänatud, et sina täna kirjandit kirjutama ei läinud.
                      ohjah, tuline õigus...kirjanditeemadest oleks sellele inimesepojale vist teema nr 4: Haridus - kas kohustus või võimalus?

                      Meeste seisukohast ütleks nii, et ilma "vaheseinata" mängimine võib loomuliku "ülekoormuse" puhul kõlarile ca 9 kuud "rikkis olekut" tuua. Selle aja jooksul võiks niipalju finatsi koguda, et "rike" kõrvaldada. Või parandada, et "kõlarit" ka edaspidi kasutada(kuid see edaspidine "kasutamine" läheb ikka tohutult raskemaks)
                      Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                      Comment

                      Working...
                      X