Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel

    Oskab keegi soovitada mõnda välismaist veebipoodi kust võimalik osta kogu vajalikku kraami aktiivsubwoofri ehitamiseks (võime, elemente, filtreid jne). Samas brändi soovitused ka teretulnud. Andke nõu palun. Tulemuseks tahaks 200w (rms). Kõik soovitused teretulnud.

    Tänud ette

    #2
    Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

    Võiksid natuke täpsustada.
    Kas autosse, lavale või tuppa?
    Miks eesti poed ei sobi?
    Eelarve?
    Minu DIY blogi
    <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

    Comment


      #3
      Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

      Asi läheb tuppa, nimelt sauna eesruumi mis on suheliselt suur 4m kõrge 4m lai 5m pikk. Eesti poodides suhteliselt kesine valik. Eelarve on lahtine, võiks olla turu parima hinna ja kvaliteedi suhe 4k äkki vms. Arvan, et kui vaeva näha saab ise ehitades sama raha eest parema asja kui osta valmis toode.

      Comment


        #4
        Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

        200W RMS on selle ruumi jaoks ilmselge overkill, aga vähetundliku valjuhääldiga võid 1000W ka sisse kütta. Kui sa oled kõik eesti poed läbi vaadanud ja midagi ei leidnud, siis peaks sul pilt ees olema, mida sa tahad ja mida polnud. Jaga siis vihjeid.
        Kas kast võib suur ka olla?
        Minu DIY blogi
        <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

        Comment


          #5
          Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

          minu poolt teema lukku!!!

          Comment


            #6
            Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

            Esmalt postitatud YRO poolt Vaata postitust
            200W RMS on selle ruumi jaoks ilmselge overkill, aga vähetundliku valjuhääldiga võid 1000W ka sisse kütta. Kui sa oled kõik eesti poed läbi vaadanud ja midagi ei leidnud, siis peaks sul pilt ees olema, mida sa tahad ja mida polnud. Jaga siis vihjeid.
            Kas kast võib suur ka olla?
            Minu poolt veel täpsustuseks, miks 200w RMS= overkill=?
            Puudub.

            Comment


              #7
              Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

              Miks lukku juba?
              Kas teema leidis konstruktiivse lahendi?

              Noorest Tehnikust oleks võtta küll mu meelest. Visatoni - Audese element, Simexi supaka võim (reguleeritav filter sees juba) ja saab päris kena matsu.
              Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

              Comment


                #8
                Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

                sekundeerin roometi arvamust...samas, W250S või W300 ja sellises ruumis annab matsu et vähe pole...(sama suures ruumis, või suuremaski oli 2xS90 bass ikka soliidne)
                Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                Comment


                  #9
                  Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

                  Te siin kõik muusikud koos mitte bassihoolikud kes kolmestest bemaritest välja kasvanud millel 15" ja 1000w MUST HAVE (kaasa arvatud mina) ja ei ole ma veel kohanud ruumi kus bassikas oleks overkill aga tore oleks seda kogeda.....kui sealt jalad ees välja viiakse siis ehk nõustun teiega.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

                    Overkill:


                    Point on tegelikult väga lihtne - VAIKSEMAKS saab alati keerata.
                    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

                      Esmalt postitatud tehnofriik poolt Vaata postitust
                      Overkill:


                      Point on tegelikult väga lihtne - VAIKSEMAKS saab alati keerata.
                      Naisel vist kuulmisega probleeme.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

                        Ma arvaksin et mine vaata noortehnikusse ja sealt visatoni alt vaata visaton w300s4/8 see peaks ikka ju paras mats olema?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

                          alati võib ka MTX Jackhammer tuppa panna. aga vist jääb tsipa kangeks. (22", 6000w rms) nägin elukat Norras müügil, on küll SUUR.
                          eelarve ka lahtine. nuh 12000 taala + võimuke(sed)
                          päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

                          Comment


                            #14
                            Vs: Soovitusi aktiivsubwoofri ehitamisel.

                            No Jackhammer on möttetu marketingitrikk. Selle raha eest päris mitu 18" vöi 21" profivaljukat, mis jaagu vasarale heliröhus mitmekordselt tuule alla teevad, olles samas ühe inimese poolt liigutatavad. Muide, Precision Devices teeb ka 24" bassikaid, Fostexil oli kunagi 30" (Clarionil samuti), ning mingi Jaapani tootja tegi aastat 30-40 tagasi 60" bassika valmis.
                            Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                            Comment

                            Working...
                            X