Teade

Collapse
No announcement yet.

XE woofer10"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    üks õige magus asi ;D
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #32
      kus kohast seda saab täpsusta :'(

      Comment


        #33
        instant message tuli sul', vaata sinna
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #34
          kust ma vaatan seda ma ei ole eriti arvutiga tegelenud

          Comment


            #35
            valid pealehe ja siis seal all paremas nurgas :
            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

            t-linespeakers.org

            Comment


              #36
              ärisin Intsilt oma 40 liitrise kasti ja ostsin noorest tehnikust XE 10-se elemendi panin sisse ja ta m2ngib v2ga madalat bassi m6nikord isegi sellist et ajab pea valutama ja tahab riiuli pealt asju ära ajada,tegin teise subwoofri veel laudmanni ja nad koos on ideaalsed kuulan neid igapäev
              ma pole S-90 häält veel hästi kuulnud ei tea kuidas neid võrrelda aga mulle ta meeldib armsaks saand juba

              Comment


                #37
                see p2ris normaalne kõlar kui..jah ta sagedus ala on kuidagi kummaline 40hz-2khz???? või kuda see oli minu teade korralikel on ikka alla 20 ja nii aga jah võin kah exida ???
                <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

                Comment


                  #38
                  see p2ris normaalne kõlar kui..jah ta sagedus ala on kuidagi kummaline 40hz-2khz???? või kuda see oli minu teade korralikel on ikka alla 20 ja nii aga jah võin kah exida ???
                  Heh.. mis sa selle 20hz ikka peale hakkad, 40hz piisab täiesti, vähemalt korraliku muusika juures.

                  Comment


                    #39
                    kui palju ma pean seda teile korrutama 20hz ja üldse väga madalad sagedused on kodukino jaoks mitte muusika kuulamiseks!!!!!!!!!! Supakad mis ulatuvad 20Hz-ni on juba väga tasemel asjad.

                    Comment


                      #40
                      kui palju ma pean seda teile korrutama 20hz ja üldse väga madalad sagedused on kodukino jaoks mitte muusika kuulamiseks!!!!!!!!!! Supakad mis ulatuvad 20Hz-ni on juba väga tasemel asjad.
                      Ja kui palju pean mina korrutama, et 20 Hz taga ajada on väga mõtetu? Kodukino jaoks on hoopis tähtis et asi palju müdiseks sõna otseses mõttes - sobib selline ühtlane mõmin lausa. Muusika jaoks aga peab subbar sobima teiste kõlaritega(peakõlaritega) - ja kindlasti mängima kahte nooti vähemalt. Ning mitte üle mängima peakõlaritest - ma olen nii palju näinud süsteeme kus subbakas lihtsalt mängib peakõlarid üle ja kõigeparem on veel see, et nende omanik on sellega väga rahul.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #41
                        kui palju ma pean seda teile korrutama 20hz ja üldse väga madalad sagedused on kodukino jaoks mitte muusika kuulamiseks!!!!!!!!!! Supakad mis ulatuvad 20Hz-ni on juba väga tasemel asjad.
                        jajah....muusika kuulamiseks on isegi kusagil 50 Hz normaalne...mõni lugu võibolla korrax ulatub 30hz-ini..20 hz on tõesti natuke juba liiga madal ja mõtetumõmin...
                        F&amp;F

                        Comment


                          #42
                          Filmide puhul meeldib mulle kui subwoofer ulatub võimalikult madalale, filmide jaoks subwoofer ju ongi.
                          Kui tahad et heli oleks võimalikult loomutruu muusika kuulamisel siis peaks subwoofri välja lülitama. Tümakaga võib supaka muidugi sisse lülitad.

                          Comment


                            #43
                            Filmide puhul meeldib mulle kui subwoofer ulatub võimalikult madalale, filmide jaoks subwoofer ju ongi.
                            Kui tahad et heli oleks võimalikult loomutruu muusika kuulamisel siis peaks subwoofri välja lülitama. Tümakaga võib supaka muidugi sisse lülitad.
                            Hea subwoofer annab ka muusikale täidlasema mulje :P Hea mitte räige bassi poolest vaid parima heli poolest, siinkohal on arvamusi mitmeid ja palju.
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #44
                              milline see inverteritoru ka siis peax olema?? ???

                              Comment


                                #45
                                tee mingi 48-52 liitrit kast ja kaks inverterit 75*250 ja on hää küll mul tavaline king audio võim järel 200w ja vaata et peksab civicu laiali

                                Comment

                                Working...
                                X