Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes vs. Radiotehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes vs. Radiotehnika

    Asjalood siis nii, et kumma valiksite teie ? Kas...

    -Audes 75W104-8
    -Radiotehnika 30GDN (S-90 bassikõlar siis teatavasti)

    Ootaks ka põhjendusi !!!
    Mõlemad on umbestäpselt sama kallid ja ka sama võimsad. Asja ehitan koju suppariks. Mida kõvem pauk ja bass seda parem ;D
    kris@andmevoog.eu

    #2
    Ausalt öelda oskan öelda vaid S90 koha pealt - olen kuulnud S90 subbarit(ise ehitasin) ja ehitan praegu juba uut. Samas olen kuulanud mõlemate elemntidega tehtud kõlareid - endal olemas S90d ja poes kuulanud Audes 064. Ma nüüd ei oska päris täpseid plusse ja miinuseid välja tuua, aga midagi siiski. Esiteks, mulle tundub, et S90 vajab väiksemat kasti kui Audese 75W104. Teisest küljest on Audese element kõrgema tundlikkusega, mis tuleb kahtlemata kasuks. Muidugi S90 elemente liigub ka kasutatud peast ringi, Audest eriti kohanud pole, aga see polegi tähtis, sest jutt käib uutest elementidest.
    Nii et ma ei oskagi öelda kumb oleks parem eelistus. Kui võtta sellest seisukohast, et korras, kuid kasutatud S90 woofri võib juba alates 75! krooniga kätte saada(tavahind siiski ~250) ning Audest nagu kasutatud peast pole kohanud, võtaks S90. Kui aga nüüd valida täiesti uute elemntide vahel, siis tuleb kõvasti mõelda enne, soovitavalt võrrelda mõlemaid kõlareid, teha läbi kasti arvutused ning seejärel alles otsus langetada.

    Muide väga hea teema. Ootan põnevusega teiste arvamusi!
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      Võta ikka audes,ma ise ehitasin just selle 104-8 subwooferi ja hääl on ikka hea küll

      Comment


        #4
        Räägi natuke lähemalt sellest kastist ja heast häälest
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          Kasti tegin 18mm vineerist,sisse panin metall nurgikud ja puidust liistud.Esi ja tagakülje kinnitasin ainult puidust liistudega,inverteri tegin nn. solgitorust.Ja kinnitasin liimipüstoliga.Kast on ikka väga jäik,aga puidust liistud peavad ikka kindlasti olema,sest need selle põhilise jäikuse andsid. Ja heli on kah hia,mul on kohe plaanis võimendi ja filter ka sinna sisse ehitada,hetkel on ta mul otse võimu järel.Bass on selline kongreetne ja praegu mängib ta mul ka kesksagedust,sest mul pole filtrit vahel,kesksagedus on ka hea ;D.

          Comment


            #6
            Mis mõõtudega asja tegid ? liitrid + toru m66dud.
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #7
              Kasti mõõdud:490(k),380(l),480(s),need on nüüd välismõõdud.Invertereid on kaksikkus-374mm ja läbimõõt 75mm.

              Comment


                #8
                No tänan kaitss
                Räägi veel seda asja, et kas sisse toppisid veel vatti ka ?
                Ja kas see v2ljatulev heli on niske kõva litakas või myrts ?
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #9
                  Ja,ma panin tagaseina ja lakke klaasvilla.Ja see heli oleneb hullult sellest millise võimu taga ta on.Ma panin algul sony keskuse taha,siis oli see bass palju mõnusam.Nüüd on ta mul vene võimu kumir U-100 taga,bass on küll tugevam,aga ta ei ole üldse nii hia kui sony taga,selline mürin on madalatel sagedustel,sonyga oli selline mats.

                  Comment


                    #10
                    No selge !
                    Tänan veelkord

                    Siiski soovin ka teiste arvamust siis kumb on parem kas see eelnimetatud audes või s-90 basskõlar ?
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      Palun,palun

                      Comment


                        #12
                        mina eelistaks audest sellepärast, et radiotehnika s90'te tootmine lõpetati ära mingi 93 ja see teeks bassika vanuseks 10 aastat. audes on selle eest uuem. ja vist ka parem

                        Comment


                          #13
                          äkki saaks ka pilte sellest supast tahaks ettekujutust kui suur se on

                          Comment


                            #14
                            äkki saaks ka pilte sellest supast tahaks ettekujutust kui suur se on
                            Kas sa mõtled Audest?
                            Minu kodukas

                            Comment


                              #15
                              ikka jah

                              Comment

                              Working...
                              X