Teade

Collapse
No announcement yet.

s90

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    s90

    nagu ennegi on siin palju oplnud sarnaseid küsimusi, aga ma küsin siis veelkord.Mis on s90 bassika andmed.Siin foorumis on andmeid küll aga puudulikult.Oleks vaja nii palju, et win isd saaks ära täita.
    muusika on kuulamiseks

    #2
    Unusta Winlsd. See on üsna jama proge kasti arvutuseks - kasuta parem BB6-e või ntx JBL Speakershop`i. Aga kui sul neid pole, võin aidata kasti arvutusel - ehitan endalegi praegu S90 valjukaga subbarit ja seega olen teinud kõvasti igasugu arvutusi. Kunagi varem ehitasin kah S90 valjukaga subbari, lisaks on mul olemas ka originaalkastid.
    PS! S90 kohta on niivähe T/S parameetreid, et ainult nende spetsiaalmääramisel on sul võimalik need teada saada. Minul, vähemalt mulle tundub, on olemas enam-vähem ainukese inimesena mingisugused andmed S90 woofri kohta ja need andmed on ka siin foorumis olenud õleval kusagil.
    Kui tahad neid väheseid, kuid siiski kasti arvutuseks piisavaid andmeid saada, siis õhtupoole otsin nad välja.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      S-90 bassika T/S parameetrid siis:

      Fs - 28 Hz
      Vas - 80 l.
      Qts - 0,45
      31,5 - 1000 Hz
      Sensitivity - 86 dB
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        Näeh Dixo on minust ette jõudnud!
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          Ja nendest piisab.Mul tegelt need olemas, aga arvasin,et jääb väheks.BB& on mul olemas küll.Igaljuhul aitäht.
          Intz.Kui sul s90 kohta mingit huvitavat pakkuda on anna teada.Kas pilte pole netis kasti ehitamise käigust.
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            Omal ka plaan s90 bassikast subwoofri tegemine, niiet ei hakkand uut teemat postitama.Kuna ise suht võhik sellekohapealt sis lollide küsimuste puhul andke andeks.
            elemendiks sis s90 bassikas 30gd-2 4oomi (need olid kõik mis elemendile kirjutatud)
            millist kasti soovitate: kas kinnist või inverteriga?
            mis oleks mõlemal juhul kasti mõõtmed?
            sry kui se arutelu siit juba korra läbi jooksnud.
            siis veel niipalju et kas se 30gd tähendab 30W. orginaalkastidele sai ostetud uued bassikad millele oli märgitud 75W 8oomi.

            Comment


              #7
              ok.Ple see teema teps mitte korra siit läbi jooksnud....unusta need watid ära.Vahet pole mitu vatti on peal kirjutad.Mängivad ühtemoodi nad kõik.Lihtsalt mõõtmis tingimused on ajajooksul muutunud.
              No ta teeb häält täitsa normilt ka kinnises kastis.umb 35l.Aga kui tahad madalamat ja valjemat heli siis umb 45l inv kast.Toruks kasuta 110mm.Pikkust ei oska öelda.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8
                45ltr kast ja inverter läbimõõduga 110mm ja pikkusega 150-200mm

                Comment


                  #9
                  rääkides s90 supparist..siis endal kah parasjagu 1 project käsil...kast iseenesest 20mm saepuruplaadist tehtud...nüüd täna teen veel liivaga vaheseina (3cm paks) + siis sinna peale veel 10mm saepuruplaat... ;D ..kattek panen riide...ja inventeri sisse neoonpuga (sinise) ;D
                  kast ise 45ltr
                  mida sa lohh vahid

                  Comment


                    #10
                    Mul kodus seismas 2 tutikat S-90 bassikat ja ootmas oma järge. Mu autos Ford Taunus 78` ;D on alles ehitamisels ja plaanis need 2 kõlli sinna pagassi sättida. Enne suve pole midagi oodata...aeg ja raha seavad piirid

                    Comment


                      #11
                      Mul kodus seismas 2 tutikat S-90 bassikat ja ootmas oma järge. Mu autos Ford Taunus 78` ;D on alles ehitamisels ja plaanis need 2 kõlli sinna pagassi sättida. Enne suve pole midagi oodata...aeg ja raha seavad piirid
                      Loodetavasti oskad nende kõlarite puhul ka raha hästi paigutada
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment

                      Working...
                      X