Teade

Collapse
No announcement yet.

K: miline kast ja supakas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: miline kast ja supakas

    tere, plaan on mul järgmine: ehitada kast millel on kaks supakat ja nende keskel üks võim, subwoofrid peaksid olema vähemalt 10" ja võimu tahaks teha sellise et ta jääks pleksiklaasi taha ja et pleksiklaas oleks valgustusega. hinnaklass peaks jääma 3500 krooni piiresse. palun soovitage subwoofreid ja võimu, ning kui suur kast peaks tulema. ette tänades endrik

    #2
    Vs: K: miline kast ja supakas

    Tere, enne kui foorumisse teema teed, peaksid vähemalt suuri tähti ja punkte tundma, ning oskama neid ka kasutada!

    See selleks. Kas sa tahad ehitada seda kasti autosse või tuppa? Ma eeldan et autosse? Võimu teed ise? Nii on sul kirjas, järelikult on 3500.- puhtalt valjuhääldajate eelarve? Või kuulub kastiehitamine ka sinna? Kui palju ehitamisele kulub? Mõnel inimesel on võimalus selliseid asju tasuta teha, mõnel kulub mitu tuhat, et korralikku kasti saada. Tegelikult ei ole ju midagi rasket, kui Sa natukene oleksid oma peaga ka mõelnud, mitte kohe teema teinud. noortehnik.ee lahti ja vali endale sobivas hinnaklassis valjuhääldajad ning võimendi ja ehita neile kast. Ma loodan et sa ei tule siia nädala pärast teemaga, et ostsid kaks 10'' elementi ja kui suure kasti peab neile tegema. Tänapäeval on ju kõikvõimas Internet kõigile kättesaadav. Loe vanasid teemasid!

    Comment


      #3
      Vs: K: miline kast ja supakas

      Ei, võimu tahan ikka osta, aga ma tahan ehitada sellise kasti et võim jääks kastiga tasapinnale(et võim oleks mingi augu sees ja pleksiklaas teeks augu tasaseks). Pealegi tahaks teada saada, et kui suur peaks kast tulema ja milliseid subwoofereid ning millist võimu kasutada. Väga hea oleks teada kuhu tuleb teha õhuauk( mitu ja kui suured). Ning muidugi tuleb see autosse.
      aa ja seda ka et kõik elemendid ei ole puitmaterjalist kastidele mõeldud,. niiet kulla kapsas loe ise vanu teemasi hoolikamalt sest see oli ühes vanas teemas kirjas

      Comment


        #4
        Vs: K: miline kast ja supakas

        nonii, saime teada kaks neljast olulisest faktorist: kuhu subwoofer läheb ja milline on disain. 2 järgmist on: mis valjuhääldid ja mis võimendi. Väikene lisafakt, mis aitaks valjuhääldeid valida, on: mis autosse läheb. Kuna autod on erinevad ja akustika on päris erinev, siis sedaani ja universaali vahe on üpriski suur.

        Väikene OT: kõik elemendid pole mõeldud puitkastidesse. Seega pole suure v8 mootoriga masinal linnaliikluses midagi teha? enne, kui hakkad siin kellelegi midagi ninale viskama, loe hoolikamalt läbi foorumi reeglid.
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          Vs: K: miline kast ja supakas

          Auto on universaalse kerega. Mõtlesime ennem sõbraga, et kaks SWE-1043E või kaks SWE-1043iB tunduvad head. Kui ma õigesti netist aru sain siis ühe sellise kast peaks olema umbes 120 liitrit, arvatavasti kahe sellise kast peaks olema umbes 240 liitrit vist.

          Comment


            #6
            Vs: K: miline kast ja supakas

            http://www.crutchfield.com/S-L3Cs5wp...-SWE-1043.html 1-2 kuubjalga ehk meetrisüsteemis 28-45L ühe elemendi kohta vendikasti. 2 elementi oleks siis kas 50-90L oleneb, kas tahad max madalat sagedusvõimekust või max helirõhku. Suurem kast suudab madalamale mängida, kuid võib puudu jääda helirõhust.

            enamasti on see iB variant free air ehk ei taha eriti kasti saada. Kui leiad koha universaali veoruumikattel(armatuur vms) siis neid paned 2 tk, mõni soovituslik võim ning kasti pole vajagi, su terve auto on üks suur kast!
            Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

            Comment


              #7
              Vs: K: miline kast ja supakas

              Ma pean ikka kasti ehitama, sest mul pole taga veoruumikatet, aga suured tänud abi eest.

              Comment


                #8
                Vs: K: miline kast ja supakas

                Üle pika aja üks areng. Täna ostsin endale ühe elemendi ära, ainult ühe kuna keegi rääkis et kui on mitu siis ei pruugi nad alati koos kõlada. Elemendi ostsin Jõhvist(AS VILDE) kuna sinna oli asja. Nimi Panasonic cj-sw2503n (1300w/ 1290krooni). Kohe kui sain pakist välja võetud siis avastasin, et kaheksa kinnituskruvi asemel oli kaasa pandud 2 tükki ja et juhtmete kinnituskoht oli pooleks murdunud. Garantii on küll 2 aastat aga tagasi ei hakka vist viima, sest arvatavasti saab ise parandatud. Aga mida teie arvate kas tasub super attackiga parandada, või jääb nõrk?
                Ja äkki keegi targem oskaks palun öelda ka kui suur peaks kast tulema. Aitäh!Click image for larger version

Name:	DSC03782.jpg
Views:	1
Size:	27,3 KB
ID:	865412

                Comment


                  #9
                  Vs: K: miline kast ja supakas

                  Minu soovitus: kui just Jõhvist väga kaugel ei asu,siis mine vii see valjuhääldi sinna poodi tagasi ja löö see neile pähe kinni! Müstika ikka, mis sitta müüakse..

                  Comment


                    #10
                    Vs: K: miline kast ja supakas

                    Tagasi ma seda vist viima ei hakka, sest mul pole enne reedet sinna asja ja reedel on juba vaja ehitama hakata.

                    Comment


                      #11
                      Vs: K: miline kast ja supakas

                      mees, mõtle ka mida räägid. Garantiiga asi viiakse poodi tagasi!!! ei mingit parandamist. Ümbervahetus või raha tagasi!!!
                      Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                      Comment


                        #12
                        Vs: K: miline kast ja supakas

                        Ei ma arvan et liimin kokku, sest ma ei viitsi selle garamtiiga jamada , läheb kaua aega.

                        Comment


                          #13
                          Vs: K: miline kast ja supakas

                          Olen tartu pets-iga täiesti nõus.
                          Hiljem tuleb see parandatud koht Liimist lahti.Mürtsu ajal võib kõlar plärisema hakata ja kõlari juhe mis membraani ja magneti vahel ka katki minna.Siis juba mõtled oleks võinud välja vahetada.Aga nüüd juba hilja.

                          Comment

                          Working...
                          X