Teade

Collapse
No announcement yet.

algajale infot woofri valmistamiseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    subakas tuleb koju ja algul passive(pärast pappi juurde saan siis ehitan ymber.
    algul on mingi sony oma 5x80w a sinna lähevad veel juurde 2xs-90 ja 2xs-30(süräund säundiks)+siis veel see king audio S12 kastis
    muide s-90 jääb suureks 2*80 sony võimule, või siis võim väikseks s-90 tele

    Comment


      #17
      daaa võim on 5x80w see ei jää midagi lahjax ma lasen soendusex sellega naabreid ukse taha endal:P
      Mäll-mäll

      Comment


        #18
        daaa võim on 5x80w see ei jää midagi lahjax ma lasen soendusex sellega naabreid ukse taha endal:P
        aga kuidas kõlaks -ment ukse taha...ERAMAJA!!!
        ;D ;D ;D

        Comment


          #19
          on ka teema mille yle uhkeldada :
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #20
            pole vaja eramaja suppari filtrit on hoopis vaja :P koos valgustusega:P
            Mäll-mäll

            Comment


              #21
              Originally posted by intz@Dec 23 2003, 20:55
              149.- tevalos sihuke rca-d sisse-välja
              lõikesagedust sai kah muuta
              See on aktiivfilter, mis eeldab esiteks 12V olemasolu(mõeldud autos kasutamiseks - pole väga suur probleem õnneks) ja teiseks vajab ta lisavõimu just subbakale.
              Kui sul subbaka jaoks eraldivõimu pole, tuleb sul probleem lahendada passiivse filtriga.
              just sellist tükki mul vaja ongi, äkki ikka annad aadressi/tootekoodi?

              Comment


                #22
                Originally posted by teett+Jul 11 2004, 23:59--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (teett @ Jul 11 2004, 23:59)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-intz@Dec 23 2003, 20:55
                149.- tevalos sihuke rca-d sisse-välja
                lõikesagedust sai kah muuta
                See on aktiivfilter, mis eeldab esiteks 12V olemasolu(mõeldud autos kasutamiseks - pole väga suur probleem õnneks) ja teiseks vajab ta lisavõimu just subbakale.
                Kui sul subbaka jaoks eraldivõimu pole, tuleb sul probleem lahendada passiivse filtriga.
                just sellist tükki mul vaja ongi, äkki ikka annad aadressi/tootekoodi? [/b][/quote]
                äkki see? http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...-641-73&lng=est
                TeamRMS

                Comment


                  #23
                  Originally posted by ripspeed+Jul 12 2004, 00:37--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed @ Jul 12 2004, 00:37)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                  Originally posted by teett@Jul 11 2004, 23:59
                  <!--QuoteBegin-intz
                  @Dec 23 2003, 20:55
                  149.- tevalos sihuke rca-d sisse-välja
                  lõikesagedust sai kah muuta
                  See on aktiivfilter, mis eeldab esiteks 12V olemasolu(mõeldud autos kasutamiseks - pole väga suur probleem õnneks) ja teiseks vajab ta lisavõimu just subbakale.
                  Kui sul subbaka jaoks eraldivõimu pole, tuleb sul probleem lahendada passiivse filtriga.

                  just sellist tükki mul vaja ongi, äkki ikka annad aadressi/tootekoodi?
                  äkki see? http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...-641-73&lng=est [/b][/quote]
                  hind klapib küll aga hetkel pole mul elektromagnethäireid vähendavate filtritega midagi teha
                  selline RCA otsadega, 12V toitega ja muudetava lõikesagudesega mp-filter oleks päris hea
                  võiks ju ise ka filtri teha aga mingit normaalset skeemi/arvutamismeetodit ma aktiivfiltrite kohta ei leidnud netist

                  Comment


                    #24
                    aga yrita sealt midagi leida ma mingi otsisin tykk aega mitte midagi ei leidnud aga kunagi ma midagi nägin äkki lihtsalt enam pole? :unsure:
                    TeamRMS

                    Comment


                      #25
                      Leidsin.
                      Panin oomipoodi otsima "filter", siis leidis sellise "Subwooferi filter 12V CAR-AX01" ja vaatsin, et Tevalos on ka sama asi olemas
                      http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...960-021&lng=est

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by teett@Jul 12 2004, 01:06
                        Leidsin.
                        Panin oomipoodi otsima "filter", siis leidis sellise "Subwooferi filter 12V CAR-AX01" ja vaatsin, et Tevalos on ka sama asi olemas
                        http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...960-021&lng=est
                        tglt ma otsisin filtrit mitte crossowerit:P pole ime miks ma ei leidnud
                        TeamRMS

                        Comment

                        Working...
                        X