Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia subwoofer

    Ostsin siis siit foorumist endale 2 elementi. Elemendid on siis jutujärgi estonia 8" kuid takistust ma ei tea. Oleks vaja neile siis kasti ja filtrit. Kasti ehitusel oleks vaja mõõte ja ka seda kui paks on soovitatavalt kasti vineer. Filtri kohapealt niipalju, et äkki on kellegil foorumlasel müüa mulle filtrit kuna ise seda vist teha ei oska. Tean niipalju, et on vaja pool teha kuid seda mis mõõtmetes peaks pooli komponendid olema seda ei tea. Panen siia siis pildid ka elementidest äkki keegi tunneb ära ja teab takistust.



    #2
    Vs: Estonia subwoofer

    Tunduvad nagu 10'' tollised aga vb ka eksin. Takistus peaks olema 4 oomi kui ma ei eksi.

    Comment


      #3
      Re: Vs: Estonia subwoofer

      8" on kuna nad on mu radiotehnika bassidest nats väiksemad.

      Comment


        #4
        Vs: Re: Vs: Estonia subwoofer

        testrit pole takistuse mõõtmiseks? aga kas oled kindel, kas ikka töötab korralikult? membraani liigutades sahinat, krabinat ega kriginat ei ole kuulda?
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          Re: Vs: Re: Vs: Estonia subwoofer

          Kui ikka liiga kõvasti lükata siis natuke on, millest sa järeldad muidu, et katki on? Müüa ise küll ütles, et terved. Testerit ei ole jah millega mõõta. Kas selle elemendi võib testi mõttes otse estonia võimule taha panna?

          Comment


            #6
            Vs: Re: Vs: Re: Vs: Estonia subwoofer

            nu testi mõttes ja vaikselt võid jah. Liiga kõvasti lükates käib pool vastu põhja ära. Kui niisama ei ole midagi, siis on elemendid korras...
            Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

            Comment


              #7
              Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Estonia subwoofer

              Keegi kastide koha pealt oskab midagi öelda? Plaan oleks siis nii, et kokku 2 kasti. Ja mitte kinnist kui on võimalik.

              Comment


                #8
                Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Estonia subwoofer

                Välimuse järgi needsamad Estonia bassikad mida kasutaja Lom siin 400,- eest just müüs.
                Takistus neil 8 oomi ikka pakun. Kuna endal olid samad bassikad ka hiljuti olemas ja need oli 8sa oomi.
                4 oomised enamus ikka RRR toodang

                Aga kastidest rääkides. Tee estonia 35ac 021 kasti mõõtude järgi ja saadki kastid. Keegi kellel olemas kastid, võib õelda ju mõõdud!

                Ning filter osta, sebi ka estonia enda oma....aga see uuem filter ikka. Mitte see mis kärgassidel oli. Neil oli minuteada võimsuse vahe(uuem on võimsam ja bassid on sul ka uuema aja omad)
                viimati muutis kasutaja taaviu; 19 m 2010, 20:00.

                Comment


                  #9
                  Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Estonia subwoofer

                  Jah just need samad ongi. Palun keegi kellel on 35ac 021 kasti mõõte öelge mulle . Kas keegi filtrite poolt oskab öelda midagi?
                  viimati muutis kasutaja Rass007; 19 m 2010, 20:20.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Estonia subwoofer

                    Kõrgus 54cm
                    Laius 32cm
                    Sügavus 30cm

                    Inverterite sügavus 21,5cm


                    Materjali paksus sobib 20mm saepuruplaat

                    Comment


                      #11
                      Estonia subwoofer

                      Leidsin kodust lehe obs plaati kas sellest võiks ehitada? Paksus on ka 20mm.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Estonia subwoofer

                        Töödelda kehva seda plaati, aga no kui just vaeva viitsid näha siis hakka aga saagima....risttoed ka kasti sisse
                        Ning jaga siia ka pilte tegemisest.

                        Comment


                          #13
                          Re: Vs: Estonia subwoofer

                          Eks ma jagan jah aga kas sa saad öelda mulle inverterite raadiuse?

                          Comment


                            #14
                            Vs: Re: Vs: Estonia subwoofer

                            Esmalt postitatud Rass007 poolt Vaata postitust
                            Eks ma jagan jah aga kas sa saad öelda mulle inverterite raadiuse?
                            6cm AGA torusid on originaalil 2 tk seega kas teed 2x6cm inverterid, või äkki sobib ka 1 ja suur (12cm)


                            Comment


                              #15
                              Re: Vs: Re: Vs: Estonia subwoofer

                              Esmalt postitatud taaviu poolt Vaata postitust
                              6cm AGA torusid on originaalil 2 tk seega kas teed 2x6cm inverterid, või äkki sobib ka 1 ja suur (12cm)


                              Suur aitäh sulle!! Homme saab hakata kaste tegema ja siis ainult filtrid vaja sebida.

                              Comment

                              Working...
                              X