Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

    kas keegi saaks öelda mulle kuida maa saaks teha 0,10mm läbimõõduga traadist 1000w kõlarit.selles mõttes ,et kui palju keerde jne.

    #2
    Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

    Kui sa ei tea mida sa ise teha tahad,vähemalt ei oska selgelt seletada siis loe enne googli antud lehti.
    Kas tahad mingit auto pumpa üle mähkida?
    Või ehitada mingit valjuhääldit neti õpetuste järgi?
    Ja aind traadist ei tehta kõlarit,vineer või muu materjal filtrid valjuhäldid juhtmed ja asjad kõik seal.

    Comment


      #3
      Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

      ma olen neti läbi otsind
      ma tahan teha täpselt 1000w kõlarit 0,10mm läbimõõduga traadist

      Comment


        #4
        Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

        Esmalt postitatud elar222 poolt Vaata postitust
        ma olen neti läbi otsind
        ma tahan teha täpselt 1000w kõlarit 0,10mm läbimõõduga traadist
        Mis sa tahad kõlari kasti traadist kerida? Keerde läheb sinna ######. Et teha nt 25mm paksust seina on vaja kerida 250kihti traati. Aga ega vist 25mm jääb väheks 1kW kohta?
        Kujutan ette, et kast peaks päris vinge tulema
        Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

        Comment


          #5
          Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

          Esmalt postitatud elar222 poolt Vaata postitust
          kas keegi saaks öelda mulle kuida maa saaks teha 0,10mm läbimõõduga traadist 1000w kõlarit.selles mõttes ,et kui palju keerde jne.
          Aga viska mõõdud ette (kasti kõrgus). Selle kõrguse korrutad traadi läbimõõduga ja saad kerdude arvu teada. Soovitud paksuse korrutad ka selle samaga, saad kihtide arvu. Üld keerdude arvu jaoks pead korrutama need kaks asja mis leitsid.
          Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

          Comment


            #6
            Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

            millist seina kerida?
            ma arvan kui ma 250 kihti keriks tuleks mega palju oome kõllile

            Comment


              #7
              Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

              ma oleks vaja et keegi arvutaks ära mitu keerdu,mitu kihti läheb vaja 1000w bassikale.ma ise ei oska arvutada.
              traadiläbimõõt on 0,10 mm
              ma tahan kõlarit teha mitte kasti
              viimati muutis kasutaja elar222; 25 m 2010, 13:51. Põhjus: valesti läks

              Comment


                #8
                Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

                Kas sa tead ikka mis asi on valjuhääldi ja kõlar?valjuhääldi on üks osa kõlarist see on see asi mis liigub seal,ja kõlar on see asi mis on puust ja mille sees on see liikuv asi.
                Ja sina tahad teha mähist mitte kõlarit,siis küsigi mitu keerud teha nii ja nii paksust traadist ,et saada nii ja nii sugune valjuhäldi pool.

                Comment


                  #9
                  Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

                  Nii huvitavat teemat pole ammu olnud. Jõudu
                  Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

                  Comment


                    #10
                    Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

                    no ütle siis kuio plju keerde läheb selle 1000w valjuka mähisele,mitu kihti

                    Comment


                      #11
                      Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

                      Huvitav, mitme vatisest tahetakse 1000w teha? Kui see on sinu esimene valjuka lappimine, siis ainult edu.

                      Comment


                        #12
                        Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

                        see on neljas

                        Comment


                          #13
                          Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

                          Kui tehnikafoorumis ei tehta vahet vati ja teki vahel, siis pole oodatagi mittemidagi peale ilkumise.
                          Elementaarne haritus aitab igati edasi.

                          Comment


                            #14
                            Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

                            Kui sa tahad teha mingist x-vatisest 1000-vatist, siis selline asi unusta ära. See ei sõltu mitte ainult mähise keerdudest, vaid membraani ehitusest-suurusest. Mähise keerdudest sõltub see, kas on vaja 4 oomi või 8 oomi. Keerud saad nii kätte, et vajaliku takistuse jagad antud traadi 1 meetri eritakistusega. Saad vajaliku traadi pikkuse. Selle jupi traati kerid mähiseks.

                            Comment


                              #15
                              Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

                              ma ei taha teha mingist nõrgast võimsamat.ma tahan teha 0llist peale



                              mis seee eri takistus on.kuida ma seda mõõdan.mul on multimeeter olemas

                              Comment

                              Working...
                              X