Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Re: Vs: Re: Vs: kuidas teha ~1000w bassikõlarit??

    Edu ja julget pealekakkamist!

    Ole hea anna töökäigust väike ülevaade , mis tehtud ja mis veel plaanis ja ära unusta pilte.

    Comment


      #47
      Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

      aga ma olen vanu kõlareid lammutanud seal oli küll poolis igas kihis võrdselt keerde.

      Comment


        #48
        Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

        VÄGA TUBLI ELAR!!! OT: Mehed - teie naerate praegu, aga see mees naerab teie üle mõne aasta pärast kui tal asi selge!!!

        Kujutan ette, et sa oled suhteliselt noor, aga ära püssi põõsasse viska - mitte mingil juhul. Võimendi pärast ära muretse - see on lihtne, lähed poodi ja ostad endale kõige odavama PA võimu, mis leiad - 4 ohmi pealt sillas kihutavad enamus võimud proffi audio poole pealt nii palju välja küll (eeldusel loomulikult, et sinu kõlaril tuleb nelja ohm-ine mähis. võta kasvõi laney või behringer vms - odavad, aga töötavad. Kõlari mähkimisega tahaksin sind VÄGA aidata, sest see teema huvitab mind ennastki, kuid selleni pole ma veel jõudnud. Igastahes , hoia kõiki ikka kursis. Ma usun, et sellest kõigest võib asja saada. Igastahes otsi netist - You tube-st leidsin sellist kraami näiteks http://www.youtube.com/watch?v=yN3heVGEEZc

        Comment


          #49
          Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

          kui võimas selline oleks: kõrgus4cm,läbimõõt 5cm, keerde on ühes kihis 42 ,2kihti.4oomi

          Comment


            #50
            Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

            Ja ikka on midagi puudu...



            Traadi läbi mõõt...

            Comment


              #51
              Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

              0,5mm
              no ja mis siis võimsus on

              Comment


                #52
                Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

                Ma tegin kaks kolbi. 5cm on läbimõõt ja 10cm on pikad. Ma olen enne kah mootoreid lahti võtnud, seal on olnud teistsugused kolvid kui need mis ma tegin. Ma sulatasin vanadest traktori kolvidest need. Traktor oli 106kW. Mis võimsusega mu mootor nüüd tuleb? Kas ikka 106kW nagu traktor või mis see võimsus täpselt tuleb?
                Condemn the hive.

                Comment


                  #53
                  Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

                  Härra Ainpaasalu

                  Palun ärge mõnitage teemaalgatajat, see tore teema siin teeb üle pika aja jälle tuju heaks

                  Comment


                    #54
                    Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

                    Mul tekib juba kahtlus, et teemaalgataja viskab väikest nalja tõsiste elektroonikute üle.

                    Comment


                      #55
                      Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

                      Ühe doktori arvamus küsimustest ja vastustest: LINK
                      OLULINE OSA, SOBIB SIIAGI:
                      Psühholoogias on olemas mõiste „sotsiaalne debiilsus“, mis tähendab, et inimene on eluküsimustes lapsikum, kui tema vanus seda arvata lubab. Kui hakata ilmselgelt rumalale küsimusele tõsimeeli vastama, ei saa sotsiaalselt debiilne inimene sellest niikuinii aru ja vastaja naeruvääristab vaid iseennast.
                      Nii on ühiskonnas ammust aega välja kujunenud tava, et sotsiaalse debiilsuse raviks aitab kõige paremini väljanaermine. Nii on nende blondiini-anekdootidega, kunagiste ohmu- ja tšuktšinaljadega, gabrovlastega, põmmpeadega, uusrikastega, kelle tobedust me üksmeelselt välja naerame.
                      Rumalat tuleb õpetada, aga lollus tulebki välja naerda. Nii arvestage ka edaspidigi, et Dr Noormanni kirjavahetuse juurde kuulub ka iroonia ilmselge totra küsimuse peale. Seda enam, et kirjutaja on ju anonüümne ja sellega teda isiklikult solvata ei saagi. Naerame siis koos meie kirjavahetuse „blondiinide“, „põmmpeade“ ja niisama totakate üle, kui nad tahavad end sellisena kõigile serveerida.
                      Iseküsimus on, kas meie foorumi "delfistumine" on õige ja hea...
                      Seal on juba olemas "LOLLIKLUBI". Kas on mõtet dubleerida? Ehk piisab olemasolevast.
                      Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                      Comment


                        #56
                        Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

                        Esmalt postitatud elar222 poolt Vaata postitust
                        0,5mm
                        no ja mis siis võimsus on
                        Ütleme, et 25A kannatab välja, siis traat põleb läbi, pinge 220V, P=UI, seega umbes 5500W.

                        Comment


                          #57
                          Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

                          Esmalt postitatud elar222 poolt Vaata postitust
                          0,5mm
                          no ja mis siis võimsus on

                          No andke andeks: Kui niisugused on paari aasta pärast geeniused ja naeravad teiste üle siis ma peaks olema praegu termotuumafüüsik CERN-is kus ma aga ei ole ega ilmselgelt ka jõua sinna kui mitte kümnete aaste pärast siis ilmselt mitte kunagi.

                          Aga tulevased "geeniused" võiksid alustada näit. niisugusest lehest nagu www.google.com näit.: http://www.tnt-audio.com/clinica/dri...eration_e.html võiks olla üks lähenemine, sea vaid sind huvitava mõiste definitsioon sobivalt lauseks ja varu natuke kannatust.
                          Googles selle kohta materjali saada ja sellest on mahukaid raamatuid kirjutatud - alustagi ehk sellest, et leia omale valjukate disaini teemaline kirjandus (ma ei ütle, et see peab olma odav, aga kui peale selle ostmist ja lugemist on huvi olemas ja aru ka juba saad seal kirjutatust siis võiks teema uuesti elule äratada).
                          -superradical-

                          Comment


                            #58
                            kui vaõmas see siis oleks kui ma 1amper ja 10volti sisse kütan

                            täpselt niipalju minu pool kannatab.mis on selle andmetega pooli võimsus.
                            viimati muutis kasutaja Scott; 16 m 2010, 02:17.

                            Comment


                              #59
                              Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

                              Kui 1 A ja 10 V, siis peaks juba sajandik eesmärgist täidetud olema.

                              Alalispingega mõõtmine ei anna eriti midagi. Enamik valjukaid ei kannatagi üle mõne voldi alalispinget, samas mitmekümnevoldist vahelduvpinget taluvad aga väga pika aja vältel.
                              Hoiatus - muudan oma postituse sisu kuni 30 minuti vältel pärast postitamist.

                              Comment


                                #60
                                Vs: Re: Vs: Re: Vs: Kuidas teha ~1000w bassikõlarit?

                                Esmalt postitatud elar222 poolt Vaata postitust
                                kuivaõmas see siis oleks kui ma 1amper ja 10volti sisse kütan
                                Äkki siiski võtaks vahelduseks mõne õpiku ka kätte, loodan, et ka radiotehnika35 toetab mind seekord selle soovituse osas, sest see lause on ikka tõeline pärl nii keeleliselt kui sisuliselt. Teemaalgataja- palun õpi natukenegi ja midagigi vahepeal iseseisvalt ka.

                                Comment

                                Working...
                                X