Teade

Collapse
No announcement yet.

Helisüsteem!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Helisüsteem!

    Mul on kodus kaks vene 6AC-2 kõlarit ja Sony 2 x 80W võim. Küsimus selline, et kas oleks piisav sellele juurde ehitada ainult passiivsubwoofer või hoopis vanade asemele ehitada/osta võimsamad kõlarid?? Ja kui siis millist subwoofrit soovitate mõõduka hinna eest?

    #2
    mul on kaa kodus kaks vene 6AC-2 kõlarit. mul olid need mingi vana grammofoni kyljest . ja selles kõlaris on bassikas+tweeter yxteise peal . kas sul on samasugune ?

    Comment


      #3
      Võid ju mõelda ka võimsamate(ja paremate) kõlarite peale, oleneb kõik mida sa saavutada tahad.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        Võid ju mõelda ka võimsamate(ja paremate) kõlarite peale, oleneb kõik mida sa saavutada tahad.
        sooviks saada ca. 10 M2 suurusesse tuppa mõnusat ja mõõduka tasu eest heli ... woofri variant meeldiks mulle selle pärast, et siis ei tuleks nii palju raha uute kõlarite peale välja käia

        Comment


          #5
          sooviks saada ca. 10 M2 suurusesse tuppa mõnusat ja mõõduka tasu eest heli ... woofri variant meeldiks mulle selle pärast, et siis ei tuleks nii palju raha uute kõlarite peale välja käia
          Sellesse tuppa sobiks imehästi just pisemad, riiulikastid - loomulikult ei tee subbakas paha, kui on mõistliku soundiga.
          Suuri kaste sellesse tuppa panema hakata läheb kaunis keeruliseks - nõks peitub selles, et suur kast siiski vajab "õhku", tema headus tuleb välja piirides, kus paigutusega ei ole tarvis teha suuri kompromisse. Pisikestes tubades on pahatihti mööblit jne kraami väga plaju ja tihedalt koos, suure kõlari jaoks läheb asi tihkeks.
          Valjukad võid valida ntx Visatonilt või Audeselt - esimene võib olla et isegi parem variant kesksageduse koha pealt.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6

            loomulikult ei tee subbakas paha, kui on mõistliku soundiga.
            eelarve oleks kuskil 700-1000 ma arvan, et milline oleks mõistliku soundiga bassielement?

            Comment


              #7
              Palju valida ei ole - Visaton või Audes. Selle raha eest saad kobeda 10" woofri ilusti kätte ja peaks sinna eelarvesse ilusti ära mahtuma.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8
                10" audese bassikas maksab vist ca. 550-650? sinna MDF'st kast ümber ehitada + veel filter ja terminal ning tulebki 1000.- ringis kokku ma arvan! palju ntx sinu käest filter tellida maksma läheks?

                Comment


                  #9
                  10" audese bassikas maksab vist ca. 550-650? sinna MDF'st kast ümber ehitada + veel filter ja terminal ning tulebki 1000.- ringis kokku ma arvan! palju ntx sinu käest filter tellida maksma läheks?
                  Jah kalkulatsioon on sul enam-vähem õige.
                  Filtri kohta saadan sulle privaatsõnumi.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    oleneb tõesti mida sa saavutada suudad.kui valid supaka varjandi siis soovitax osta midagi king audio laadset. ???
                    <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

                    Comment


                      #11
                      oleneb tõesti mida sa saavutada suudad.kui valid supaka varjandi siis soovitax osta midagi king audio laadset. ???
                      no krt, sa võid ise endale king audio ehitada, ma tahan siiski midagi korralikku ja king audiot ning audest ei saa võrreldagi!!! >

                      Comment


                        #12
                        Põhmõtteliselt on sul ju ainult woofri soov. Aga kas kõrgematest sagedustest puudu ei jää ??? Vahest oleks mõtekas kompunnida juurde ka kõrgeid eraldi(missuguseid ???) ?

                        Comment

                        Working...
                        X