Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwoofri kasti ehitamine Shark Alien 1600w 15"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subwoofri kasti ehitamine Shark Alien 1600w 15"

    Oleks vaja õiget kasti ehitada sellele aga ei tea kuda hetkel on mingi suvaline kast sellele mingi 100 liitrine koos ühe väike õhuauguga vajaks paremat kasti aga ei tea mis mõõdus ja mis tüüpi kastiga on parim. Palun aindake

    #2
    Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

    Kui tahad õiget kasti ehitada aga ei tea kuda siis võibolla oleks targem mitte ehitada kui ei tea kuda sest siis ei pruugi sellest midagi välja tulla ja üldiselt on kogu see foorum taolisi teemasid täis võiksid natuke vaeva näha ja otsida ja google on samuti kasulik asi ja üldse on nii et kirjavahemärke võiks ka kasutada sest siis saab tekstist midagi aru ka võibolla.

    Comment


      #3
      Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

      Noo ei leia midagi nettist selle kohta. Ädaga leitsin ültse selle kõlari nettist. Ja ma nagu mõtlesin, et äkki keegi on minust targem selle kõlari kasti suhtes.

      Comment


        #4
        Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

        T/S parameetrid on teada?

        Comment


          #5
          Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

          Sry. Pole selline spetss sellisel alal ei tea kahjuks mis see tähendab.Pikemalt, kergemalt ja inimese keeles paluks

          Comment


            #6
            Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

            Näiteks siin on antud valjukale tehnilised andmed, mis sisuliselt ongi T/S parameetrid. Nende järgi on võimalik "õiget kasti ehitada". Ma eeldan, et sa ei tea neid andmeid? Kõige parem võimalus sellisel puhul oleks nad ise ära mõõta. Kuidas? Aga palun - http://www.webervst.com/spkrcalc/para.htm. Kui aga vahendeid või viitsimist/oskusi ei ole, võid lasta kellegil Sinu eest seda teha väikse raha eest.

            Comment


              #7
              Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

              Suht keelrule värk jah algaja jaoks Aga kui huvitab leitsin kõlari nettist üels äkki osakd midagi ka õelda selle kohta oma hinnangu

              Comment


                #8
                Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

                No ega seal lehel midagi sellist kirjas ei ole, mille järgi kasti arvutada saaks.

                Comment


                  #9
                  Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

                  Selles on sul jah õigus Aga arvutada seda ma ei oska liiga keeruline minu mõistusele Ja sellised inimesi ma ka ei tea kes oskaks seda arvutada. Muidu mõtlesin et teen kasti vähe väiksemaks ja esi algu kinnise ja kui jama proovin Vented kasti eks siis ole paista mis on parem. Hetkel ka muidu õhu auk, rätikuga kinni surutud. Andis kudagi parema vibratsiooni aint, aga bassi effekt sama.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

                    Palusid inimese keeles kirjutada kuid ise samaga ei vasta. Ei suuda sa midagi ka netist leida ja pole üldse kõlari ehitusest midagi kuulnud. Mina soovitan sel juhul oma ajusid vibratsioonist kaugemal hoida või ise googeldada elamendi marki kasutades. Miski nimi peab tal ju olema? kui nimegi pole või nime järgi parameetreid kätte ei saa siis tuleb need kas mõõta või kinnine kast teha standard mõõtude järgi.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

                      Ma olen aru saand, et foorumid on sellek, et inimesi aidata oma muredega, mitte neid kritiseerides. Kui sa ise lugeda ei oska on mul kirjas olemas Subwoofri nimi.
                      viimati muutis kasutaja Myy17; 21 m 2010, 12:15.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

                        Loe oma laused ennem läbi kui postitad.....veel parem, lase emal lugeda.
                        Kui lähed poodi ja küsid poest OPELI rattalaagrit kas siis saad õige opeli laagri? jah 5% tõenäosusega saad küll aga kui ei siis pead veel 19 korda poes käima kui sa mudelit öelda ei raatsi.

                        Võta oma valjukas ja otsi kirju või numbreid mis tal peal on.....kui ise kokku lugeda ei suuda siis tee pilti.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

                          Kuna ostin kasutatud kõlari sõbralt, siis on tagumised kirjand suuremas osas kulund. Mul oli ühes postituses leht olemas kus see kõlar oli. Kõlari taga üks kleeps, kleepsul oli mingi pikk nr. seda välja ei lugend liiga kulund

                          Comment


                            #14
                            Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

                            Su woofri mudel on SW-15SUB124
                            Kahjuks on see all show no go woofer, millele andmeid kasti arvutamiseks pole võimalik saada.
                            Seega teeks mina nii suure kasti kui sul rahakott ja ruum lubavad. Arvan, et 180-120L peaks siiski kinnine olema. Kui saad suurema teha võib proovida eri pikkusega vente lisada kuid alla 80L kasti ära kindlasti vendi auguga retsima hakka.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Subwoofri kasti ehitmaine Shark Alien 1600w 15"

                              ~150L on keskmiselt 15 tollistel woofritel vendi kast.kinnine sobiks vast 75-110L.

                              Comment

                              Working...
                              X