Teade

Collapse
No announcement yet.

Visaton w-20.39 klooni ehitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Visaton w-20.39 klooni ehitamine

    Esmalt postitatud v6rgujuhe poolt Vaata postitust
    mul mängisid vahepeal nii, et altod olid ühes ja teises kanalis oli vasakus otsas kaks 4oomist kõlarit jadaühenduses.
    A ja B ei ole minumeelest kanali vaid kõlarikomplekti tähised. L (vasak) ja R (parem) võiks kanaliteks nimetada. Saan siis aru, et A-s olid neljaoomised Altod ja B-s oli vasaku kanali omaga üks 8 oomine asjandus paralleelis. Ja käras küll? Balansi nuppu ei pdanud kuhugipoole pöörama?

    Comment


      #32
      Vs: Visaton w-20.39 klooni ehitamine

      kõik muu õige, aga altod on mul 8 oomised

      kõik toimis...

      Comment


        #33
        Re: Vs: Visaton w-20.39 klooni ehitamine

        ES1MSD

        Comment


          #34
          Vs: Re: Vs: Visaton w-20.39 klooni ehitamine

          Niisiis...kiskusin oma woofri lahti ja leidsin sealt sellise filtri skeemi: 6,8mH feriitsüdamikuga pool, traadi läbimõõt 0,6mm jadas ja 330uF 63VDC konde rööbiti.

          Pooli võid osta suurema läbimõõduga traadiga, sest mul oli raha vähe too aeg, kui mul neid juppe oli vaja osta ja siis panin nii peenikese traadiga, et hiljem välja vahetada, aga kuna kooslus töötab veatult, siis on ajutine lahendus jäänud, nagu see ikka ja alati kipub olema.

          Comment


            #35
            Vs: Visaton w-20.39 klooni ehitamine

            Esmalt postitatud v6rgujuhe poolt Vaata postitust
            oskab keegi öelda kust veel Eestis on võimalik filtri komponente saada, peale elfa?
            Kohe olemas Mundorf-i tooded: http://www.mundorf.com/english%201.1/main-frameset.htm
            Aga mis täpselt on vaja?

            Comment

            Working...
            X