Teade

Collapse
No announcement yet.

Kasti suurus ja häälestus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kasti suurus ja häälestus

    Tahaks teada mis oleks selle subwoofri http://www.parts-express.com/pe/show...number=295-404 häälestus 57L kastis koos 39cm pika inventeri ja diameetriga 10cm

    #2
    Vs: Kasti Suurus Ja Häälestus

    bassbox ütle, et 57 on liiga väike selle eluka jaoks. 100mm vent ei taha äragi mahtuda, tahab 680 mm pikkust... kuid antud suuruse juures oleks tuuning F3 25Hz ja Fb 23Hz...
    soovituslikult oleks vaja teha 80L, vent 100mm korral 587mm. siis mahub vent ära ka... F3 oleks 21,7 Hz ja Fb 21 Hz
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    Comment


      #3
      Vs: Kasti Suurus Ja Häälestus

      Asi on selles et mul on präegu selline korralik 57l kast olemas ja kui ma sinna selle elemendi sisse panen selle inventeriga mis mul on siis mis oleks häälestus?
      Ja kui inventer panna väiksema diameetriga? kas siis võiks 57l jääda.
      Ja mul präegune subwoofer hakkas tänasest tegema mingit kraksuvat häält mida see peaks tähendama?

      Comment


        #4
        Vs: Kasti Suurus Ja Häälestus

        vent hakkab suure tõenäosusega vilistama. Ei soovita väiksemaga. Või põlvega proovida, saad pikkust juurde
        kraksuv heli on enamasti mingi halb ühendus või suka viga... kontrolli mõlemad üle
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          Vs: Kasti Suurus Ja Häälestus

          Esmalt postitatud tartu pets poolt Vaata postitust
          vent hakkab suure tõenäosusega vilistama. Ei soovita väiksemaga. Või põlvega proovida, saad pikkust juurde
          kraksuv heli on enamasti mingi halb ühendus või suka viga... kontrolli mõlemad üle
          Kraksumise jama suureneb ei suuda välja mõelda milles probleem.Kui element välja võtta ja liigutada siis ei käi mingit kraksuvat häält ega kriginat.See peaks tähendama et läbi lastud pole.Hakkab Krõksuva madalamatel sagedustel 50hz + võin lasta täiel võimsusel aga juba 30hz ja allapoole paneb ikka järjest krõbinat.

          Comment


            #6
            Vs: Kasti Suurus Ja Häälestus

            sukk hakkab katki minema. Liiguta sukka ja vaata, ega kuskilt mingit ühendust lahti pole?
            Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

            Comment

            Working...
            X