Teade

Collapse
No announcement yet.

subwoofer king audio 12"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    subwoofer king audio 12"

    millise kasti ma peaksin tegema mu kõlar on king audio 100w 12"

    #2
    Andmed siis järgmised:

    Pe - 100W RMS  
    Re - 4 oomi  
    Qts - 0,69  
    Vas - 23,2 l  
    Fs - 29,4 Hz  
    SPL (1w/1m) - 90,5 dB  
    Kasuta Bass boxi kasti arvutamisel.
    Proovi uurida seda foorumit natuke rohkem, siin on suht palju King Audio kasti ehitamisest juttu olnud.
    Soovitan veel uurida sul seda linki:http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cg...num=1064750783

    Comment


      #3
      msn'is nagu andsin mingid mõõdud sulle..
      aga jah.. vaata otsingust.. seal veel erinevaid kaste.. valik suur

      Comment


        #4
        mul ka selle kingiga väike mure. :-/Ärge naerma hakake, aga ma ei mõista kuhugi seda qts sisse toksida (bb6). pole eriti seda proget torkind.Siuksed asjad leidsin küll nagu qms ja midagi oli vist veel.Kas tõesti nii väheste andmetega nagu antud piisab kasti arvutamiseks?
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5
          Tee linnuke kasti Expert mode
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            pole praegu bb6 ees, aga ma arvan, et ma juba proovisin seda.Kui see on seesama mida ma mõtlen.Kuhugi ma klikkisin ja ette tuli terve lehekülg igast lahtreid kuhu sai andmeid toksida.Lisaks veel arvutas kah kui midagi puudu.eks ma kodus vaatan üle.kui asja ei saa meisterdan migi 60lidrase kasti ja mingi torujupi kah ja ärin maha.
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              Jah, nende lahtritehulga sees on Qts
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                tanke.Tsekin järgi.
                Niet sis piisab nendest ´vähestest andmetest usaldusväärse kasti arvutamiseks.
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #9
                  Nii usalduisväärse, nagu king audio ise on ikka ;D Tegelikult jah, täiesti piisab sellest
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    no leidsin selle koha üles. aga ikkagi on böö :'(Kast mis ta mulle näitab on natuke liiga hea, et olla tõsi.Toru häälestussageduseks näitas optimaalseks 17hrz.Kasti maht oli 70l.Timmisin igatpidi nii kus oskasin, aga ei saand asjast sotti.No normaalne oleks ju mingi 30hrz peale tuunida.Kohe mitte ei usu, et king mängib lineaarse joonena 15hrz välja
                    Ma arvan, et kuskil mingi kala ikka nende andmetega.Muide kui ma qts sisse panin ei läinud seal rohelist tulukest põlema.Ja kui kalkuleerimist pakkusin, sis ütles, et qts liiga väike vms..
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment


                      #11
                      70ltr inventeri toru 7x33,1 cm
                      mida sa lohh vahid

                      Comment


                        #12
                        ah pe..e.Teen mingi 60l kasti valmis ja asi ants >
                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #13
                          ah pe..e.Teen mingi 60l kasti valmis ja asi ants >
                          60ltr kast järgi proovitud.. täitsa korralikku heli tegi.. toru oli 110mm.. alguses mingi 350mm pikk.. aga sis oli selline põrandaväristaja see.. sis lõikasin 200mm pikkuseks.. sis tuli küngas mingi 40-60hz juurde..

                          Comment


                            #14
                            No mis sul see bassbox häälestussaageduseks andis?Muide kõll mõeldud autosse.
                            muusika on kuulamiseks

                            Comment


                              #15
                              aa.. mu oma tuppa.. BBP andis imelikult madala häälestussageduse.. ei teagi kas võssa pani.. aga muidu see heli mis mul tuli sellest supikast oli jah väga madal.. toas aint mingi vibra oli kuulda..

                              Comment

                              Working...
                              X