Teade

Collapse
No announcement yet.

3 UUT  projekti seekord!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Lehekülje Disain minuarust väga hea, lehekülje teemaga läheb ilusti kokku. Supakas ilus! Kas sa inverteritoru valgeks ei tahtnud värvida? Oleks sinine valgus rohkem esile tulnud?

    Comment


      #17
      aga element ise on hõbedane, tegin toru ka hõbedase!

      Comment


        #18
        Niisiis, sain jälle paari projektiga maha, kellel huvi, mine tsekka!

        http://www.zone.ee/basssoundman

        Comment


          #19
          päris korralikud ja ilusad asjad, ajas endalgi jälle mõtted liikuma, millegi uue tegemisest, kuid hetkel ei ole aega.

          arvuti lahendus sul päris vägev kohe.
          endal ka arvutil samamoodi pesad ette toodud, kuid ma tinutasin kohe helikaardi külge.
          BassZone

          Comment


            #20
            Kui ikka mehel on õiged tööristad, koht kus teha ja tahtmine, tahtmine ning veelkord tahtmine, saab vabalt saia teha sellest samusest ;D  

            Väga kena! Mõttesse võtab kohe!
            Minu kodukas

            Comment


              #21
              Kle, mis marki sul see Amfitoni võim on..? Mul oli vist kunagi samasugune.. 35Y-202C..? Või näeb lihtsalt samasugune välja..?

              Comment


                #22
                Kle, mis marki sul see Amfitoni võim on..? Mul oli vist kunagi samasugune.. 35Y-202C..? Või näeb lihtsalt samasugune välja..?
                Mudel on Amfiton 35y-002 C ja asi tambib vihaselt, mõõtsin ära, et laseb 27,4V kanalisse ;D

                Comment


                  #23


                  Mudel on Amfiton 35y-002 C ja asi tambib vihaselt, mõõtsin ära, et laseb 27,4V kanalisse ;D
                  Misajast selle järgi võimendeid hinnatakse ? Võimalik, et exin, aga tahax, et selgitaxid veidikene.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #24
                    Ei hinnata sellega midagi, lissalt panin, ehk keegi teine on ehk enda võimul ka mõõtnud ja siis saab võrrelda, või midagi sellist.
                    Kui selle järgi ültse midagi vaadata saab, siis ilmselt on võimsus selleks.

                    Comment


                      #25
                      Minuteada on sisepinge ikka iga võimu kivile või transile omane ja sellejärgi võimsust ei hinnata ?
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #26
                        Minuteada on sisepinge ikka iga võimu kivile või transile omane ja sellejärgi võimsust ei hinnata ?
                        Ta räägib,et sai siinusega kätte väljundist sellise pinge.. Selle pinge ruudu jagad kõlari takistusega ja saad teada umbkaudse võimsuse, aint et milliste moonutustega selle kätte said :P

                        Comment


                          #27
                          Selge.
                          Vabandust, minu viga :P
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #28
                            187,69W kanalisse 35W võimu juures on sügavalt kaheldav, kuigi normaasel kuulamise juures lasen kanalisse ca. 12V ehk u. 35W nagu võimu nominal on. Kui nüüd moonutustest rääkida, siis üle 50W hakkab kõrvaga juba midagi tajuma ja 188W juures on moonutused suhteliselt suured. Aga seda 188W ainult korra proovisin, rohkem ei taha

                            Comment


                              #29
                              pane kondekad peale
                              mul on kax tykki peal .. miskid peal .. särakat saap sealt tuusalt
                              metalli lööp ka peal .. siis heli tiba stabiilsem
                              aga lax un ikkagi hea :P
                              ;D ;D ;D ;D ;D

                              Comment


                                #30
                                Vabandage OT pärast, aga tekkis üks küsimus. Selle amfitoni VU meetrite juurde on db asemele märgitud W(vatid) Küsimus selline, et kas selle järgi ei saa tuletada või arvutada vatid, kui minu VU meetril on db märgitud( -40'est 0'ni)
                                Näiteks, kui minul näitab -25db, ja 0db asendis oleks 35w(8 oomi korral) siis mitu vatti oleks ta -25db asendis?

                                TFK Audio
                                #tfkaudio
                                http://www.facebook.com/tfkaudio/
                                http://tfkaudio.blogspot.com/
                                - Audioblogi, projektid jms.

                                On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                                Comment

                                Working...
                                X