Teade

Collapse
No announcement yet.

3 UUT  projekti seekord!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Originally posted by Allar88@Apr 13 2004, 16:18
    mis element seda põrgulärmi seal teeb?
    Ainult see: http://www.zone.ee/basssoundman1/bandpass.php
    Aga...noo.....2x35W võimu asemel oli seekord natukene rohkem võimsust, nimelt......2x2600W (kontserdi võim)(RMS)
    ja keda huvitab see lugu, mis selle ajal laksab, siis: Download/muusika/ Nightbass Dj Team - "No way Out [ Upsynth Remix ]"



    2x130/2x500W=260/1000W (RMS/PEAK)

    :unsure:

    Comment


      #47
      normaalne kast....

      Comment


        #48
        Ega sul selle kasti mõõte ja värke kuskil üleval pole? Joonised oleksid ka väga teretulnud
        S A C
        Siberian Audio Concept

        Comment


          #49
          Originally posted by Allar88@Apr 14 2004, 13:41
          Ega sul selle kasti mõõte ja värke kuskil üleval pole? Joonised oleksid ka väga teretulnud
          Oleks kah huvitatud! Mitme kambri süsteemi muidu kasutasid?
          Minu kodukas

          Comment


            #50
            Originally posted by vahurkiv+Apr 14 2004, 16:46--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (vahurkiv @ Apr 14 2004, 16:46)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Allar88@Apr 14 2004, 13:41
            Ega sul selle kasti mõõte ja värke kuskil üleval pole? Joonised oleksid ka väga teretulnud
            Oleks kah huvitatud&#33; Mitme kambri süsteemi muidu kasutasid? [/b][/quote]
            Kolme kambri süsteemi. Jooniseid pole enam alles, aga üritan millagil ehk midagi teha. Mudu joonis on Soundstreamist võetud täitsa lambist:P

            Comment


              #51
              ma ei saa aru, kuidas sul nii suur vahe saab olla kui paned võimsama võimu ette? kas kõll plärisema ei hakka? või sa tavaliselt kuulad ainult 5% kõlari max võimsusest????

              Comment


                #52
                see kolmekambri süsteem on jah peris hea asi aga kuidas sul kambritega on, kas äärmised LF kambrid on inverteriga või ilma?


                to saajatz, loe veic Ta ütles et enne oli 2x35W võim seega kõvasti alla selle mida kõllid suudaksid. nüüd siis pani tsipa võimsama võimu, mis andis kõllidele kogu suutlikuse piires vähima moonutusega võimsuse kätte. st et enne olid kõllid alatoidetud aga selles videos olid kõllid kogu oma suutlikuses tööl. Parandage mind kui ma sain valesti aru.

                Ülejäänd tarkadele peamurdmist:
                Kuda ma arvutaksin kõlli mis on nn kolme kambriga, äärmised kambrid on inverteriga, kõllid löövad üksteisele vastu ja seal kus on basssoundman&#39;l inverterid paistmas, seal polekski seina, et oleks nagu nn kõlakoda kõllidele. Ideed rakendaks läbukõllide juures. elementideks oleks 2 sellist elukat ja teeks kaks kasti. Sellist süsteemi nägin kasutatavat Benor&#39;i poolt tehtud kõllidel ja kuna nn litakas oli hea mis sealt tuli, siis sooviks ise ka misket sellist "koduseks kuulamiseks" kokku meisterdada
                -

                Comment


                  #53
                  See asi tuleb sul ilgelt suur. Tegu 18" elementidega, saaxid ehk parema tulemuse kui teed vaid ühe elemendiga bandbassi.
                  Seda 3 kambri asja saab bassboxsis vist arvutada, kui ma ei eksi.
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #54
                    probleem ongi selles et mis ma teen seal, kas 2 inverterit ja pärast panen lihtsalt kolme ühise seinaga üksteise vastu või siis teha see bandbass versioon aga mul andis bassbox otsad kui üritasin midagi sellist teha, kaotas graafikud ära ja siis tegi umbe ulmelisi kõikuvaid asju ja taasavamisel taas misket ei näidanud, st et ei saand paika. Minu loogika bassbox&#39;s oli see et keskmisele kabmrile teen keskmise kambri mõõtudega inverteri aga nii kui lühemaks panin seda kambrit, nii kohe viskas bassbox&#39;i kotti omadega, seepärast olengi kimpus ... Ja suur kast tuleb, selle vastu ei vaidlegi, endakõrgune umbes, vb tsipa madalam. samas asi tasub ära Ma praegu projekteerin ja kui saan rahuldava tulemuse, siis teen kasti ja ostan elemendid ka.
                    -

                    Comment


                      #55
                      selline küssa et palju sa selle Simex BA-300 jubina eest maxid ja kust hankisid.




                      ette tänades

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by ejey@Feb 2 2005, 11:14
                        selline küssa et palju sa selle Simex BA-300 jubina eest maxid ja kust hankisid.




                        ette tänades
                        Maksis 2590.- ja www.noortehnik.ee
                        Hetkel siis uus võimendi Bandpassi toitmas. 2x35W RMS ----&#62; 2x235W RMS ja soundil on kohe teine minek B-)
                        Varsti plaaniks tiba paremat asja teostada, kui ma ainult ühe teatud elemendi juurde leiaks...neid lihtsalt ei ole kuskil (eestist me ültse ei räägi).

                        Comment


                          #57
                          Originally posted by basssoundman@Feb 6 2005, 21:59

                          Hetkel siis uus võimendi Bandpassi toitmas. 2x35W RMS ----&#62; 2x235W RMS ja soundil on kohe teine minek B-)
                          Kui saladus pole, mis võimuga tegu?

                          Comment


                            #58
                            Originally posted by PPK5+Feb 7 2005, 09:50--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (PPK5 @ Feb 7 2005, 09:50)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-basssoundman@Feb 6 2005, 21:59

                            Hetkel siis uus võimendi Bandpassi toitmas. 2x35W RMS ----&#62; 2x235W RMS ja soundil on kohe teine minek B-)
                            Kui saladus pole, mis võimuga tegu? [/b][/quote]
                            korvet 200ym-088 lõppvõim
                            korvet yp-078c eelvõim
                            Võimsus on ossi ja koormustakisitiga mõõdetud.
                            Kuna koosneb kahest monoplokist, siis võimsus ei sõltu töötavate kanalite arvust, sest kummagile kanalile on kõik eraldi. Transid, radikad, juhtplokk, traffo jne...

                            2x120W @ 8ohms
                            2x175W @ 6ohms
                            2x235W @ 4ohms

                            Võimsused ikka RMS
                            Subwoofri jaoks väikse moonutusega annab ca. 2x300W

                            Comment

                            Working...
                            X