Teade

Collapse
No announcement yet.

3 UUT  projekti seekord!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    3 UUT  projekti seekord!

    Kuna ei oska eriti veel Dreamweaver MX, siis on leht vägagi algeline: Aga saab ehk pihta, mida ma öelda olen tahtnud. Ja seal on nyyd põhjalik lehekülg sellest, kuidas ma omale subwoofri tegin.
    Ma plaanin seda lehte tublisti veel täiustada ja annan siis teda, kui midagi uut ja huvitavat on!
    Aga seniks:
    http://www.zone.ee/basssoundman

    Ja palun öelge, mis seal teistmoodi võiks olla?

    Tänan.

    Niisiis, lehele on lisandunud paar huvitavat projekti, kellel tahtmist visake pilk peale!! ainult linki kilkata ;D

    #2
    Väga kobedad kõlarid pealt näha.
    Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

    Comment


      #3
      Väga kobedad kõlarid pealt näha.
      Häält teevad ka

      Comment


        #4
        Lk nääb küll kena välja!!!
        See mudel siniste dioodidega: päris hea idee!!
        võtab sõnatuks

        Comment


          #5
          pane muud helitehnika kah lehele ma nägin sul seal bassi tegemisel mingit võimendit ja mingit kõlarit veel, muidu see mudelauto ja polk audio on väga viis

          Comment


            #6
            oot...oooot, ma pole veel jõudnud, mul ideid ja projekte on sitax, mida veel sinna üles panna, kannatust. Ma arvan et täna õhtupoole on natukene lisa oodata. Ma alles samas õpi ka seda web-site tegemist.
            Ja võimendist esialgu niipalju et tegu no Amfitoni kõrgema klassi võimuga ;D

            Comment


              #7
              ei tea, kuidas teistele tundub, kuid natuke raske on lugeda teksti selle ilusa sinise tausta pealt :-/

              POLKi kast on ilus

              siniste LEDide koha pealt niipalju, et minulgi on umbes sama süsteemiga punane valgus solgitoru kõlareil (pildid tulevad ka)
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #8
                ei tea, kuidas teistele tundub, kuid natuke raske on lugeda teksti selle ilusa sinise tausta pealt :-/

                POLKi kast on ilus

                siniste LEDide koha pealt niipalju, et minulgi on umbes sama süsteemiga punane valgus solgitoru kõlareil (pildid tulevad ka)
                no see oleneb ka monitorist, mul näiteks korralik monitor ja kõik on vägagi viis...aga mis värvi see peaks siis olema?

                Comment


                  #9
                  Minuarust oleks hea kui oleks mingi taustapilt heletates toonides ja seal must kiri peeal aga see puhtalt minu arvamus :-[

                  Comment


                    #10
                    Kle palju siuke mudelauto poes maksab? Ma vaatasin et suht tuus asi kui ledid all. Oleks vaja omale kõlaripeale ka siukest kaunistust vms Igatahes see auto projekt on väga šeff ja kõlar meelib ka... eriti see et nahaga kaetud ja neoon sees-väga korralikult tehtud Leht ka väga viis.
                    Kõik pole kuld mis hiilgab

                    Comment


                      #11
                      Minuarust oleks hea kui oleks mingi taustapilt heletates toonides ja seal must kiri peeal aga see puhtalt minu arvamus :-[
                      Äkki sa saadad mulle mõne sellise hea pildi, siis mailile, tänud

                      Comment


                        #12
                        Noniii....täienes natukene 8)
                        http://www.zone.ee/basssoundman/

                        Comment


                          #13
                          See subbakas on küll ülikõva, nahk annab väga ilusa ja soliidse välimuse. Endale kunagi autosse tegema hakkan, siis katan ka võibolla nahaga.

                          Küsimus ainult, et kust sa seda nahka said ja palju meeter maksis?
                          BassZone

                          Comment


                            #14
                            no see oleneb ka monitorist, mul näiteks korralik monitor ja kõik on vägagi viis...aga mis värvi see peaks siis olema?
                            asi pole monitoris, lihtsalt silmi peab rohkem pingutama ja see teeb lehe vaatamise pingsamaks. prooviks äkki valge tekstiga, või ilusat sinist pilti vähe heledamaks teha. praegu on umbes selline effekt, et sinisele on kirjutad tumesinisega.
                            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                            t-linespeakers.org

                            Comment


                              #15

                              asi pole monitoris, lihtsalt silmi peab rohkem pingutama ja see teeb lehe vaatamise pingsamaks. prooviks äkki valge tekstiga, või ilusat sinist pilti vähe heledamaks teha. praegu on umbes selline effekt, et sinisele on kirjutad tumesinisega.
                              No proovime!

                              Comment

                              Working...
                              X