Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas keegi tahab UUE AUDESE 10" pilte näha?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Aga miks ta üldse 6 oomi on ??? Standardtakistus ikka 4 v 8 oomi.

    Ma kah ei tea kohe! Kõik muu on tipp-topp aga jah, see takistus võiks veidi teine olla :-/
    Minu kodukas

    Comment


      #17
      ´ma kuulsin et viljandist saab seda tellida Pc experdist 1200 kuskil postikuludega on see õige?
      <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

      Comment


        #18
        mis sel takistusel viga, minule kyll sobib 6 oomi. ??? ??? :

        Comment


          #19
          to MSW:
          Räägi kuidas ma seda sinu subwoofri võimedi seeriast seda kõige võmsamat võimu saaksin tellida?

          Comment


            #20
            kui see on uus varjant??kumb sis osta kas see vana v see uus???mis neil erilist vahet on?

            Comment


              #21
              Võimsus erinev, heli on kindlasti kõvasti erinev ning takistus on erinev. Ka kasutusala on piiratud.
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #22
                Kui panna 2 uut audese elementi tema orig.tehase kasti vanade asemele (audes SW106C kasti),kas sellel on mõtet või ei klapi kohe mitte?Takistuseks tuleb samasuguse yhenduse puhul 3 ohm-i,minu võim kannataks ilusasti.

                Comment


                  #23
                  Kohe kindlasti ei klapi: filtri lõikesagedused muutuvad, kast on bassile kole suva ning antud element ka hästi üle 600hz ei taha mängida. Selliseid pika käiguga elemente yleyldse yle tavalise subwoofer range-e mängima panna ei ole IMO mõtet.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #24
                    Kohe kindlasti ei klapi: filtri lõikesagedused muutuvad, kast on bassile kole suva ning antud element ka hästi üle 600hz ei taha mängida. Selliseid pika käiguga elemente yleyldse yle tavalise subwoofer range-e mängima panna ei ole IMO mõtet.
                    Kui Dixo tähelepanelikumalt loeks, siis saaks ta aru, et Nero mõtles autosubbakakasti SW106C, kus originaalis on kaks Audese 75W104-8 elementi.
                    Nero: parem lahendus oleks siiski teha uus kast nendele valjukatele, kui vana paikamine, eriti kui kasti tegemine või tellimine ei ole just üle mõistuse kallis.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #25

                      Kui Dixo tähelepanelikumalt loeks, siis saaks ta aru, et Nero mõtles autosubbakakasti SW106C, kus originaalis on kaks Audese 75W104-8 elementi.
                      Nero: parem lahendus oleks siiski teha uus kast nendele valjukatele, kui vana paikamine, eriti kui kati tegemine või tellimine ei ole just üle mõistuse kallis.
                      Mnjah, tõesti minu viga ;D
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #26
                        ot kumb sis tasub osta kas vana v. uus? ???
                        <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

                        Comment


                          #27
                          korv tundub sama mis vanematel mudelitelgi.NOh ega ma neid niiväga ple käppindki.Igatahes ülatas kõvasti oma jõhkrusega ;D
                          muusika on kuulamiseks

                          Comment


                            #28
                            Niisiis uuendused:
                            *uus kummiserv
                            *uus pool
                            *tõstetud magnet
                            *magneti materjal on sama, lihtsalt seib on juurde pandud

                            Sama vana:
                            *raam
                            *koonus (selle kohta pead ei anna)

                            Kes on siis esimene julge ja läheb 1150.- Noorde tehnikusse ja tuleb Uue Audesega tagasi, teeb talle kasti ja kutsub meid kõiki kuulama?

                            Comment


                              #29
                              To: basssoundman

                              Ma arvan et kõige õigem oleks minna Noorde Tehnikusse ja küsida kust nemad need sybwoofri võimud saavad. Noores Tehnikus on minu võimendi nimi "Veres Audio Subwoofer Amplifier" , netis aga "Vistar-Audio". Sisu peaks neil täpselt sama olema. Nii et kõige õigem oleks ikka Noorde Tehnikusse minna ja järele küsida.

                              Comment


                                #30
                                Muide, milleks selline lai kummiserv vajalik on või milleks üldse tänapäeval(eriti autosubbarid) tehakse jõhkralt laia kummiservaga. Isiklikult mulle see ei istu, kuna jätab jõhkra mulje, toakõlarisse sellist ei tahaks.Auotos võib küll..

                                ..aga, kas seda Audest võib siis mõlema varandi puhul kasutada...

                                Comment

                                Working...
                                X