Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas keegi tahab UUE AUDESE 10" pilte näha?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    võimsamatel elementidel on liikumisulatus suurem, sellega kasvab ka helirõhk. aga et pikemat käiku saada, peab ju kuskilt järgi andma ja selle pärast ongi laiem kummiserv, vastasel juhul tõmbaks kummi lõhki.

    uue audese magneti pikkus näitab juba, et asi liigub jõhkramalt kui vana, tahaks ise näha ja kuulda kohe.
    BassZone

    Comment


      #32
      heh...Loomulikult võib mõlemas kohas kasutada.Võid ju peldikusse ka toppida :-/LAi kummiserv=suur võnkeamplituud.Suur võnkeamplituud=suur helirõhk.Mõtle ise edasi...
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #33
        Suurem kummiserv annnab tal vabamalt liikuda oma ulatuses ja ei teki suurel liikumisel moonutusi! Mida kipub tekkima vanal mudelil, aga seda ka seal päris piiri peal

        Comment


          #34
          keegi täpsemat speci oskab ka öelda ?

          Comment


            #35
            keegi täpsemat speci oskab ka öelda ?
            oskab
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #36
              kui oskab, siis võiks teadmisi tiba jagada

              Comment


                #37
                selline asi mulle ka meeldib sitta kanti... sellega olex juba hea RAMMSTEINI kullataja... ja HARDCORE-i ka muidugi!!! Naabreid olex hea hirmutada!!!
                Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

                Comment


                  #38
                  selline asi mulle ka meeldib sitta kanti... sellega olex juba hea RAMMSTEINI kullataja... ja HARDCORE-i ka muidugi!!! Naabreid olex hea hirmutada!!!
                  päris sitt väääää!!!11!!!11! tõmbaks terve seina täis neid. siis oleks täiega normaalne igasugu õntsõntsu kuulata. vabsjee normaalne oleks. naabrid tõmbaksid raudselt uttu, jumala normaalne oleks.



                  >

                  Comment


                    #39
                    Mul oli selline plaan, kuradi plaju võimu on vaja selleks!

                    Comment


                      #40
                      Mõistus mõistus tule koju
                      kui juba tahad naabreid hirmutada osta endale paar korraliku PA kõlle ja sul terve maja jookseb laiali

                      Comment


                        #41
                        Mõistus mõistus tule koju
                        kui juba tahad naabreid hirmutada osta endale paar korraliku PA kõlle ja sul terve maja jookseb laiali
                        paar korralike PA kõlareid= u. 60000.-
                        korralik eelvõimendi koos puldiga= u. 9000.-
                        korralik kontserdi lõppvõim= u. 20000.-
                        kokku= u. 90000.-
                        pole just odav nali :-/

                        Comment


                          #42

                          paar korralike PA kõlareid= u. 60000.-
                          korralik eelvõimendi koos puldiga= u. 9000.-
                          korralik kontserdi lõppvõim= u. 20000.-
                          kokku= u. 90000.-
                          pole just odav nali :-/
                          loodan, et sa said aru ikka, et ta ei plaani lauluväljakul kontserte korraldama hakata. kui on vaja ainult naabreid terroriseerida saab hakkama kõvasti väiksema summaga. ja noh, vastavalt toa suurusele võid sama summa saada kokku ka siis kui toimida tema idee järgi, mis oli, et TERVE sein neid audeseid täis laduda. elemente dohuija ja võime sama palju. pole ka just odav nali eksju.

                          Comment


                            #43
                            no 2000W kontserdi võim maksab u. 20000.- ma uurisin, ja kui laduda näiteks 2x3m sein neid täis, siis sinna mahuks neid ca. 77tk ja see teeks kokku ka päris kenakese summa :-/

                            Comment


                              #44
                              Ja lisaks sellele broneeri omale varakult juba hullumajas koht kinni.

                              PS! Väga-väga mõtetu teema.
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment


                                #45
                                Ja lisaks sellele broneeri omale varakult juba hullumajas koht kinni.

                                PS! Väga-väga mõtetu teema.
                                Sul ei ole vaja seda mulle öelda, ma tean seda juba, ma selle juba läbi mõelnud ja suutnud selgelt mõleda selle plaani mõttes! Juba tykk aega tagasi
                                Aga mis puudutab seda liikuvat bassi seina, siis näha tahaks kyll midagi sellist, kuigi selline asi on ka suht kena:

                                Comment

                                Working...
                                X