Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas keegi tahab UUE AUDESE 10" pilte näha?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46


    päris sitt väääää!!!11!!!11! tõmbaks terve seina täis neid. siis oleks täiega normaalne igasugu õntsõntsu kuulata. vabsjee normaalne oleks. naabrid tõmbaksid raudselt uttu, jumala normaalne oleks.



    >
    ;D ;D See on 1 põhjus miks ma siin käin - Nalja saab
    TFK Audio
    #tfkaudio
    http://www.facebook.com/tfkaudio/
    http://tfkaudio.blogspot.com/
    - Audioblogi, projektid jms.

    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

    Comment


      #47
      einoh eriti naljakas küll.asi läheb juba naljast kaugele.
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #48
        äkki annab keegi selle speci
        Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

        Comment


          #49
          äkki annab keegi selle speci
          kuskil oli selle kohta teema, otsi nati...

          Comment


            #50
            Nominal inpedance 6 Ohm
            Max. long term power 160W (pikaajaline RMS on 100W)
            Max. short term power 300W
            Frequency range 20-600Hz
            Sensitivity (1W,1m) 87dB
            Voice coil resistance 3,2 Ohm
            Voice coil diameter 50mm
            Voice coil heght 24mm
            Air gap height 7mm
            Free air resonance 31,4Hz
            Moving mass 77,3g
            Force factor 10,7 T x m
            Magnet weight 2050g
            Qms 4,5
            Qes 0,56
            Qts 0,5
            Vas 55ltr
            Total weight 4500g


            streetrace'i foorumist, sealne rahvas arvutas nende andmetega BBP's ja midagi pidi neil viga olema, ise ei ole veel jõudnud vaadata, kuid dixo peaks teadma, tema nendega jamas seal.


            Lõin andmed sisse, mingeid probleeme küll ei tekkinud, kuid ise andmetest midagi järeldada küll ei oska.

            BBP pakkus 90 liitrist kasti ja väga madalale mängib selle järgi.
            inverterkast:
            Fb 24,14Hz
            F3 23,8Hz
            BassZone

            Comment


              #51
              liiga madalale.. ???ehk siis mõttetult madalale.Mis sa selle riidekapiga peale hakkad.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #52
                See on päris korralik SPL element, kui panna neid paar tykki, siis natukene võimu ka taha, saab päris mõnusa rõhu üles...ma sain yle 153dB:P arvutuslikult :

                Comment


                  #53
                  kardetavasti ikka 153 db on sellistest suht raske kätte saada :-/ muidugi oleneb mitu elementi kasutada..
                  F&F

                  Comment


                    #54
                    See on päris korralik SPL element, kui panna neid paar tykki, siis natukene võimu ka taha, saab päris mõnusa rõhu üles...ma sain yle 153dB:P arvutuslikult :
                    Tegemist ei ole kindlasti kohe SPL elemendiga. Kuhu su SQ spirit nyyd jäi ? Koos mõistusega kooli ? No offence.
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #55
                      krt poisid.. annetage 1000 krooni, siuke audese isu tuli peale et ... ;D

                      Comment


                        #56
                        Ma hakkasin mõtlema, et kui korv ja membraan on samad mis vanadel "kümnestel", aga lõdvik on palju laiem, sis aravata võib, et membraan peab olema ka väiksema diameetriga.Seega kaob palju väärtuslikku pinda ära.Mulle tundub üldse ajuvaba elementide liigitamine tollides.Arvestatakse valjuka kinnitus seibi, ja tollid ei ütle tegelt üldse suurt midagi.Võiks olla märgitud ära hoopis membraani diameeter/lõdviku laius.Nii saaks hoopis ülevaatlikuma pildi elemendi olemusest.
                        Njah olgugi, et ega see kah kaugeltki mitte kõike elemendi kohta ära ei ütle.
                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #57
                          Kui "paberi" peal elemendi kohta midagi korralikku teada saada tahad, siis läheb ikka kõva patakas lehti texti alla. Jällegi, "oma kõrv on kuningas."
                          Minu kodukas

                          Comment


                            #58
                            Ma hakkasin mõtlema, et kui korv ja membraan on samad mis vanadel "kümnestel", aga lõdvik on palju laiem, sis aravata võib, et membraan peab olema ka väiksema diameetriga.Seega kaob palju väärtuslikku pinda ära.Mulle tundub üldse ajuvaba elementide liigitamine tollides.Arvestatakse valjuka kinnitus seibi, ja tollid ei ütle tegelt üldse suurt midagi.Võiks olla märgitud ära hoopis membraani diameeter/lõdviku laius.Nii saaks hoopis ülevaatlikuma pildi elemendi olemusest.
                            Njah olgugi, et ega see kah kaugeltki mitte kõike elemendi kohta ära ei ütle.
                            Mõneti õigus, membraani käigu pikkus ütleb kah ikka omajagu. Samuti tundlikkus. Nii päris öelda ei saa, et mida suurem pind seda "parem", olgu see parem igayhele omamoodi näitaja.
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #59
                              Mis te sellest arvate????
                              kui korrutada see reaalsusteguriga, mis on BBP juures u. 1,1261 siis tuleb yle 155dB
                              http://www.zone.ee/basssoundman1/pildid/15...100W100-6.JPG?2
                              8)

                              Comment


                                #60
                                input power 1500w?

                                Comment

                                Working...
                                X