Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas keegi tahab UUE AUDESE 10" pilte näha?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    8x160W=1280
    Audese lyhiajaline RMS on 160W ja arvestades seda, et SPL puhul kasutatakse natukene suuremat võimsust, siis 1500W on suhteliselt mõeldav! ega 1200W juures tulemus palju ei muutu, ainult 0,8dB

    Comment


      #62
      Ei saa teps mitte aru mida sa siin hetkel tõestada üritad ? Meie noortele niigi segase jutuga woofrivendadele seda juttu ajades võib asja veelgi segasemax ajada.

      Millepoolest see audes nyyd siis nii eriline on ? Võta yxk6ik milline vähe korralikum element selles hinnaklassis ning tee väike arvutus bb6 järgi. Igatepidi tuleb tulemusex high SPL, yhel kõrgem, teisel madalam.
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #63
        Miks seda SPLi taga ajada üldse?Audesega pole küll suurt mõtet seda püüdma minna.
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #64
          Misk seda spli taga ajada üldse?Audesega pole küll suurt mõtet seda püüdma minna.
          Täpselt minu mõte.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #65
            ei viitsinud kõikidesse lehekülgedesse süveneda, kuid küsiks siinkohal paar küsimust:
            Kellelgi thiele/small parameetreid on?
            Miks asi nii palju maksab, eriti palju ju muudetud ei ole võrreldes eelnevate 10 tolliste variantidega?

            Comment


              #66
              kuid hakata sellest küljest võtma, et näiteks Pioneerilgi on erineva võimsusega 10" elemente, et miks siis üks rohkem maksab kui teine.

              suurem võimsus = suurem hind

              kuid audese puhul piltide pealt vaadates võib juba öelda, et erinevalt vanast on:

              suurem magnet = rohkem toormaterjali (raha)
              korv on ära värvitud = värv (raha)
              puksid on vahel ja korvi materjali kulub rohkem = (raha)
              mähise traat on ka arvatavasti paksem = (raha)
              kummiserv on laiem = rohkem kummi (rohkem raha)
              tootearendus (uue tehnoloogia väljatöötamine) = (raha)
              uued masinad, valud (vist) = raha
              reklaam = 0 raha (vägagi vilets Eestis)
              ja ennekõike suurem võimsus = suurem hulk pappi

              kokkuvõttes = kõvasti rohkem pappi, kui vana 10" puhul
              BassZone

              Comment


                #67
                tsiklimehel väga õige lähenemine. Tänapäeval (ja sellise väikese toodangu juures Audese puhul) maksab iga liigutus metsikult raha.
                Minu kodukas

                Comment


                  #68
                  tsiklimehel väga õige lähenemine. Tänapäeval (ja sellise väikese toodangu juures Audese puhul) maksab iga liigutus metsikult raha.
                  Nii ta on, sellest ka tulenev hind.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #69
                    Ja uus audese valjukas on tunduvalt parem kui eelmised(no ma kuuland pole, aga pildid ja mõistus lubavad seda võita)JA hea asi on loomulikult kallim.Mina arvan, et asja teeb kalliks väljatöötamine.Turg on väike. :-/kahjuks.
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment


                      #70
                      kui ei taha ärge ostke egas keegi siis ei sunni. Ise tean et Audes on hea asi ja kavatsen kindlasti tulevikus soetada. Hind on minu arust igati põhjendatud, vaadake netist teisi samalaadseid valjukaid ega nad nüüd odavamad küll ei ole!!!!!!!!!

                      Comment


                        #71
                        Tõsi ta on. Audes on igati korralik asi. :P

                        Comment


                          #72
                          seda minagi
                          muusika on kuulamiseks

                          Comment


                            #73
                            loodan, et mingil ajal hakkab audes 12" ja 15" elemente kah tegema, vaat siis oleks juba väga tore

                            Comment


                              #74
                              Jah.Aga ma ei viitsi mõeldagi kui palju need maksma hakkavad.Aga jah...tore oleks küll
                              muusika on kuulamiseks

                              Comment


                                #75
                                Ja uus audese valjukas on tunduvalt parem kui eelmised(no ma kuuland pole, aga pildid ja mõistus lubavad seda võita)JA hea asi on loomulikult kallim.Mina arvan, et asja teeb kalliks väljatöötamine.Turg on väike. :-/kahjuks.
                                Väga väike Audese turuosa asub eestis, enamus müüaxe välja just kõlarite näol.
                                kris@andmevoog.eu

                                Comment

                                Working...
                                X