Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas keegi tahab UUE AUDESE 10" pilte näha?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Just nimelt müüakse välja ja mitte just väikese raha eest ;D

    Comment


      #77
      ma pidasin just silmas SPL selles mõtes, et vaadake, kui vähe võimu ta tahab saada ja kui vähe ta maksab, võrreldes mõne sama võimsa ja tunduvalt kallima elemendiga, siis ei anna sugugi sellist SPL välja sama võimsuse ja raha juures juures.
      Ja see et see element nii kallis on on minu arust suht vägagi põhjendatud, nagu siin eespool oli jutuks.

      Ma arvan et ma pean minema ja tegema julge liigutuse ja 7kg koju tulema Noorest Tehnikust 8)

      Comment


        #78
        Tore ;DTassi kodu ja tee talle väärikas kast.TAhaks kuba tulemust näha.
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #79
          Tore ;DTassi kodu ja tee talle väärikas kast.TAhaks kuba tulemust näha.
          No vaatab seda, pean veel mõtlema seda võimu asja, tahaks saada omale "NAD 372" võimu, aga kasutatud keegi ei taha müüa! ja uut ei taha osta!
          Ega palja woofriga pole suurt midagi teha ja ega 2x35W AMFITON võim seda ära ei toida :-/

          Comment


            #80

            No vaatab seda, pean veel mõtlema seda võimu asja, tahaks saada omale "NAD 372" võimu, aga kasutatud keegi ei taha müüa! ja uut ei taha osta!
            Ega palja woofriga pole suurt midagi teha ja ega 2x35W AMFITON võim seda ära ei toida :-/
            amfiton peax seda elementi liigutama suht hästi ma arvan...ja kas sa seda 400w rms aktiivvõimu enam ei taha? :P
            F&F

            Comment


              #81
              Kui sa amfitoni silda viskad sis peaks täitsa piisama.No takistusest jääb nati puudu, aga maha ei tohiks põleda.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #82
                Kui sa amfitoni silda viskad sis peaks täitsa piisama.No takistusest jääb nati puudu, aga maha ei tohiks põleda.
                Kas sa oled kindel et mu amfitoni tohib silda visata, see kannatab min 4oomi, hetkel on sellel 2x3,5oomi (2x130W) supakad taga ja lammutab metsikult!

                amfiton 35y002c või oli 001

                Comment


                  #83

                  amfiton peax seda elementi liigutama suht hästi ma arvan...ja kas sa seda 400w rms aktiivvõimu enam ei taha? :P
                  Ma pole selle hinda leidnud ja noorest tehnikust ei osatud seda mulle öelda :-/
                  Mudu tahax küll saada, isegi mingine 4000.- võix välja käia

                  Comment


                    #84
                    Audes 100w on ju 6 oomi.Kui Võim "sillas" Tähendab see 3 oomi kanali kohta.
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment


                      #85
                      aga, kas tohib yltse sillata? 8 oomi juures näiteks?

                      Comment


                        #86
                        kas keegi on selle loomaga midagi teind ka juba?
                        Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

                        Comment


                          #87
                          kas keegi on selle loomaga midagi teind ka juba?
                          Veel mitte, aga plaanid liiguvad!!!

                          Comment


                            #88
                            omal audese originaalkast sw 106c kahe elemendiga autos.Mõtlen siin vaikselt ta välja vahetada,kuna ei meeldi mulle eriti see hääl.Plaanin osta 2 uut audese elementi ja lasta neile kellelgi teha kinnine kast,et saada mõnus täpsem ja mahedam bass.kas keegi viitsiks progega vaadata kui madalale nad kinnises kastis mängiksid ja kas see kast tuleb sama suur kui sw 106c(63 l inverter) või ei.Võimendi on vibe vp2 power.Sillas kannatab 4ohm,300w rms,poes rääkis et 3 ohm-i kannatab ka ära,ei tea,kas on tõde või müügimehe jutt.

                            Comment


                              #89
                              arvatavasti kannatab kyll isegi ajasin prooviks mingi vibe seeri võimu 2 oomi (silda)peale kuigi lubatud oli 4 oomi sillas..ei juhtunud midagi nii et ei teagi nyyd:P
                              F&F

                              Comment


                                #90
                                ma arvan et kui võimendile on tagatud hea jahutus siis ei tohiks probleem olla, kuna väike varu on võimendile alati jäetud ja see võim peaks päris kindlasti 3 oomi kannatama, ma arvan et isegi 2 oomi, aga selle korral 100% garantiid ei julge anda!

                                NERO you have a PS!

                                Comment

                                Working...
                                X