Teade

Collapse
No announcement yet.

subw. valjuka parandus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    subw. valjuka parandus

    tere

    teema selline, et mul 2 bassivaljukat, millel on ilmselt mähis kuuma saand! kas siin keegi remondib ka sellist asja?

    1 on pioneeri ts-w302
    2 on alpine mingi 12'' (1241 äkki)

    tänud ette.

    #2
    seda on v2ga rtaske parandada ei usu et keegi sellega t2geleb
    <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

    Comment


      #3
      tere

      teema selline, et mul 2 bassivaljukat, millel on ilmselt mähis kuuma saand! kas siin keegi remondib ka sellist asja?

      1 on pioneeri ts-w302
      2 on alpine mingi 12'' (1241 äkki)

      tänud ette.
      Mähis kuuma saand ehk siis läbi põlenud ?

      Üldiselt ei tasu see uuesti mähkimine end ära, kindel et ta sul uuesti sama triki teeb. Pigem vaata mingi uus element.
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        kui need sul yle ja midagi ei tee , myy mulle mingi odava raha eest maha ....

        Comment


          #5
          kui need sul yle ja midagi ei tee , myy mulle mingi odava raha eest maha ....
          jahh, miks mitte, ainuke vahe on selles, et üks valjukas on veel kastis, bandpass kastis! selle lammutamisex kulub suht palju aega. kui kätte saan annan teada.

          Comment


            #6

            jahh, miks mitte, ainuke vahe on selles, et üks valjukas on veel kastis, bandpass kastis! selle lammutamisex kulub suht palju aega. kui kätte saan annan teada.
            Kui kast on korralikult ehitatud siis soovin edu lammutamisel (/me ka oma tööd lammutanud, enam ei taha ;D)
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #7
              jah.Praktika näitab, et üks kasti tahk tuleb ikkagi lahtikäidavaks teha.
              Ja bandbassiga ongi see oht suurem, et lased kõlli läbi.Ei taju nii kergelt moonutusi.No kui palju ta kuuma saand on?Kas mähis on ikka väga läbi?Äkki on ainult mähise alus läbi kärssand.Vähemalt vene valjukatel kipub kuumenemisel mähisel see papp paisuma.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8


                Kui kast on korralikult ehitatud siis soovin edu lammutamisel (/me ka oma tööd lammutanud, enam ei taha ;D)
                kõige mõnusam lahti lammutamise juures on pahtli välja urgitsemine kruviaukudest liim on ka muidugi tore asi veel

                Comment


                  #9


                  kõige mõnusam lahti lammutamise juures on pahtli välja urgitsemine kruviaukudest

                  Just sai täna sellega tegeldud! Oli vaja kastist kätte saada valjukat t-line jaoks. (Millalgi panen pilti kah üles )
                  Minu kodukas

                  Comment


                    #10
                    (Millalgi panen pilti kah üles )
                    ootame mõnuga

                    stosoorok ---> ja kui valjukas on kastist väljas , siis anna teada

                    Comment


                      #11


                      ootame mõnuga

                      stosoorok ---> ja kui valjukas on kastist väljas , siis anna teada

                      Välja sai urgitud juba hommikul! Nüüd asi juba valmis!
                      Minu kodukas

                      Comment


                        #12


                        kõige mõnusam lahti lammutamise juures on pahtli välja urgitsemine kruviaukudest liim on ka muidugi tore asi veel
                        Pahtel pole veel k6ige hullem, liimitud seinad on väga tugevalt koos - ntx vineeri ma liimipidi lahti ei ole saand vaid tahes tahtmatta tuleb osa liimitud pinnast kaasa

                        Sry for OT :P
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13
                          stosoorok saatsin PS!

                          Comment


                            #14
                            no kast on päris korralikult tehtud, aga kaetud on kaltsuga(auto oma), seega pahtli urgitsemine jääb õnnex ära! kõige jamam on see, et ma ei mäleta enam kuidas see valjukas seal sees on! ;D paras aretis on, aga head häält tegi. jube suur ka muidugi.

                            Comment

                            Working...
                            X