Teade

Collapse
No announcement yet.

Esimene projekt!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Esimene projekt!



    Vajan abistavaid mõtteid?? Kas kellegil on mõni parem mõte mida teha? (Kui kellegil et king audio siis pole midagi teha!! :-[ esimene kõlar ja pole suurt kahju kui asi "nuka taha" läheb) Ja kindlasti on ka veel filtrit vaja (selle koha pealt kah ootan häid soovitusi)
    Ja veel selline asi et kuidas kasti kokku peaks panema kui palju on vaja toestada???
    Ja kas keegi oleks nii kena ja arvutaks mulle mõõdud??(sest enda arvutis ei lähe bassbox pro tööle) :'(

    Ette tänades !

    #2
    No ma annan ühe väga-väga hea soovituse.Loe tevalot.esialgu.Küsi midagi konkreetsemat.Siis on ka konkreetsemaid vastuseid oodata.
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #3
      No ma annan ühe väga-väga hea soovituse.Loe tevalot.esialgu.Küsi midagi konkreetsemat.Siis on ka konkreetsemaid vastuseid oodata.
      Üks konkreetem küsimus kuidas ma pean kasti kokku laskma??? kas plaat plaadi külge või panen mingid nurgad mille külge plaadid siis ???? Vabandan kui keegi küsimusest aru ei saanud ma ei oska seda sõnastada!!

      Comment


        #4
        pane nurgad, tuleb pisut jäigem kast
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #5
          pane nurgad, tuleb pisut jäigem kast
          Kohe kindlasti ei ole nõus. Jäigem kui nurgad panna ??? Plaat plaadikülge tuleb IMO igastpidi tugevam.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            mina sain nurkadest kui sellistest aru, et tahetakse kasutada prusse plaatide kinnitamiseks. pruss on reeglina suurema küljepikkusega kui plaat ja seega ta ju tuleb jäigem. kuid õige pisike protsent, mis ei mängi KA woofri juures eriti suurt rolli vist.

            kuid jah, nüüd oleneb kõik kasti seinapaksusest ja mida siis nurkade all mõeldi
            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

            t-linespeakers.org

            Comment


              #7
              mina sain nurkadest kui sellistest aru, et tahetakse kasutada prusse plaatide kinnitamiseks. pruss on reeglina suurema küljepikkusega kui plaat ja seega ta ju tuleb jäigem. kuid õige pisike protsent, mis ei mängi KA woofri juures eriti suurt rolli vist.
              põhimõtteliselt mõtlesin jah prusse!!!

              Ja kas keegi annaks mulle mõõdud (minu arvutis bassbox pro ei lähe käima)

              Comment


                #8
                Prusse kastiehituse juures kasutada on suht m6tetu. Kast saab väga tugevasti kokku panna nurkipidi.
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #9
                  Prusse kastiehituse juures kasutada on suht m6tetu. Kast saab väga tugevasti kokku panna nurkipidi.
                  siin kasutab härra väga edukalt
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #10
                    aga kui ma kasutan prusse ehk siis pole vaja panna vaheplaati???

                    Comment


                      #11
                      Ma ei saa aru mida sa tõestada pyyad. Jah, saab kasutada prusse, kasutage, aga samamoodi nurkepidi liimides saab tulemuse sama, kui mitte et parema. Igal yhel oma stiil kuidas kasti teha, seda võib lausa käekirjana võtta IMO.
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #12
                        aga kui ma kasutan prusse ehk siis pole vaja panna vaheplaati???
                        vaheplaati ?
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #13


                          vaheplaati ?
                          Mõtlesin vahale panna plaadi ja selle auke täis lõigata, sest muidu äkki hakkavad külgmised seinad liiga kõvasti vibreerima. :-[

                          Comment


                            #14
                            Seda on soovitatav iga kasti juures kasutada, eriti subwoofritel. Ise viimaselajal yha rohkem kasutan toestust.
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              tegelikult annavad need nö prussid kasti tugevusele jõudsalt juurde lappisin ka paari päeva eest kasti mis oli tehtud liiga õhuke (mingi 13mm) vineer vist ja kui reikad sai sisse lastud ja liim ka vahele siis ei olenud enam mingit võnkumist ..jajah see pigem nagu käekiri tõesti..ma eelistaksin muidugi mõlemat korraga nii reikad kui ka plaadi sisse kruvide laskmie..
                              F&F

                              Comment

                              Working...
                              X