Teade

Collapse
No announcement yet.

audes 75W104-8  

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    see orig. kast on 69 litrat[kui ma õieti arvutasin]kas suurex ei j22???
    <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

    Comment


      #17
      see orig. kast on 69 litrat[kui ma õieti arvutasin]kas suurex ei j22???
      4,5x3,2x3,1=44,64dm3 (-torud, -valjukas, -tugevdus, võimendi juba maha võetud! )

      Comment


        #18
        siis tuleb jah kuskil 50 litrat
        <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

        Comment


          #19
          yks kyskimus veel et kas tuleb kast viimisistleda v2rvi või riidega kui kast l2heb tuppa??
          <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

          Comment


            #20
            yks kyskimus veel et kas tuleb kast viimisistleda v2rvi või riidega kui kast l2heb tuppa??
            Oma vaba valik
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #21
              aga osad ytlevad et koju on raudselt v2rv.. ma arvan ise kah et v2rv aga järsku tuleb riidega ilusam vms?aga kahtlus on selles et äkki ei oska pannna riiet ple varem pannud aint värvind mis teie arvate
              <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

              Comment


                #22
                No jumal küll, mina ütlen et tee kast roosaks, roheliste mummudega, siis teed kah nii või?!?!
                Üldiselt riidega kast on automanu, värvitud/spoonitud/lakitud jne edasi on ikkagi toavärk, kus siiski tähtis ka kasti esteetiline välimus - sul võib kast head heli teha, kuid kui välimus on ikka õige kehv, siis on selle terviku väärtus kehvem kui muidu.
                Paljud katavad oma toakastid riidega, arusaadav tegelikult - riide alla ei ole vaja nii head viimistlust teha, riie katab ju ilusti ära. Kui aga tahad värvitud kasti saada, ja veel ilusti värvitud ja viimistletud kasti, siis on tööd ja vaeva kui palju - rohkem kui osatakse ette näha.
                Isiklikult ei arva riidega kaetud kastidest toas midagi, ikka värvitud vms peaks olema - silmale kah ju kenam vaadata.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #23
                  ok ma ise arvan kah et värvitud kast l2heb paremini peale kui riidega...nii et v2rv sealga ja l2heb
                  <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

                  Comment


                    #24
                    jap tglt v2rviga jääb ilusam....aga see on räme jama ju pahtel ja siis sai tohi teda põhimõtteliselt liigutadagi see värv tuleb kohe maha ju ja nii perfektset kah teha ei saa et mingeid vigu näha ei jää....riidega oleks nagu kergem a nõmedam tuleks

                    Comment


                      #25
                      ....riidega oleks nagu kergem a nõmedam tuleks

                      Ei ta tule nii nõme midagi
                      Minu kodukas

                      Comment


                        #26
                        kohe ei teagi kas teha riide või v2rviga v2rvi viga on jah see et ei tohi eriti liigutada..aga jah palju ma teda ikka liihutan... 8)
                        <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

                        Comment


                          #27
                          jap tglt v2rviga jääb ilusam....aga see on räme jama ju pahtel ja siis sai tohi teda põhimõtteliselt liigutadagi see värv tuleb kohe maha ju ja nii perfektset kah teha ei saa et mingeid vigu näha ei jää....riidega oleks nagu kergem a nõmedam tuleks
                          Ma ei saa aru kas on siis tõesti väga raske võtta ja lihvida, pahteldada ja teha seda kõike perfektse tulemuseni. Ja see lugu, et värv maru kergelt maha tuleb, mis sa mängid võrku kõllidega toas ? Suht mõtetud kommentaarid :P
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #28
                            49 l...on...

                            Comment


                              #29
                              Pane vaikesed jalad alla et varv ei tuleks maha. Enda oma ma varvisin panin jalad alla ja koik on ok

                              Comment


                                #30
                                elektroonikafoorum kisub viimistlusfoorumiks ???

                                Comment

                                Working...
                                X