Teade

Collapse
No announcement yet.

audes 75W104-8  

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    elektroonikafoorum kisub viimistlusfoorumiks ???
    Kas see ei kuulu sinuarvates kõlariehituse juurde ?
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #32
      minuarust on see kyll õige koht sellex kysimusex
      <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

      Comment


        #33
        See peaaegu sama teema...aga...
        palju maksab tehases 75w104-4...
        see kickdowni hind mul on...aga see pidi kehtima uue aastani...ma omme jõhvi...

        Comment


          #34
          viljandis pc experdis õeldi hinnaks 660-eeq

          Comment


            #35
            sinna lääb oma hind juurde...minu andmetel peaks olema kuskil 600...on see reaalne?

            Comment


              #36
              detsembri keskel sain 590 krooniga
              BassZone

              Comment


                #37
                See peaaegu sama teema...aga...
                palju maksab tehases 75w104-4...
                see kickdowni hind mul on...aga see pidi kehtima uue aastani...ma omme jõhvi...
                küsisin selle elemendi kohta Audesest ja hinnaks öeldi 595.- pluss 100.- saatmiskulud

                Comment


                  #38
                  Saatmiskulusid saax ligi poole võrra vähendada juhul, kui kokkuleppeliselt lasta post tuua postkontorisse, mitte käest-kätte. Mulle väga palju pahameelt tekitanud teenus :P
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #39
                    viljandis PC experdis on 660 + 0 eeku saatmiskulud päris norm hind minumeelest 2 tykki on seal juba tellitud
                    <span style=\'colorrange\'>ostaks midagi.....</span>

                    Comment


                      #40
                      viljandis PC experdis on 660 + 0 eeku saatmiskulud päris norm hind minumeelest 2 tykki on seal juba tellitud
                      Ehk hind sisaldab juba 100 krooni postikululusid.
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #41
                        Saatmiskulusid saax ligi poole võrra vähendada juhul, kui kokkuleppeliselt lasta post tuua postkontorisse, mitte käest-kätte. Mulle väga palju pahameelt tekitanud teenus :P
                        kusjuures, hinna poolest ei tohiks vahet olla kas saadetakse ELS'ga või postkontorisse ... niipalju kui mina uurinud ja saatnud olen, siis hind tuleb põhimõtteliselt sama :

                        Comment


                          #42
                          Sai neljp. ära käidud...
                          Nagu oodata oli, hinnatõus...75w104-4 maksis 650.- tykk...nii et mul läks 1300.- postikulu polnud
                          Pildid elementidest:
                          http://www.zone.ee/jartsupic/audes/

                          Comment


                            #43
                            hmm.., peab seda asja uurima, plaanis ka millalgi paar 75W104-4 ära tuua
                            BassZone

                            Comment


                              #44

                              kusjuures, hinna poolest ei tohiks vahet olla kas saadetakse ELS'ga või postkontorisse ... niipalju kui mina uurinud ja saatnud olen, siis hind tuleb põhimõtteliselt sama :
                              Väga huvitav, tuli mulle hiljuti koju(ELS) 1 75w-104-8 100.20.- krooni postikuluga samas kui kuu aega tagasi sain 2 70w81-8 elementi 51.90 eest postkontorisse.
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment


                                #45
                                Keegi hea inimene, kes teab uut hinnakirja võiks täiendada seda teemat:
                                http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...;num=1072465863

                                Comment

                                Working...
                                X