Teade

Collapse
No announcement yet.

ostsin bassivaljuhääldi tahaks sellele kasti teha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ostsin bassivaljuhääldi tahaks sellele kasti teha

    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...56.html&lng=est
    siit sa see k6lar sai ostetud aga tahan kasti teha abi oleks vaja



    #2
    midbassi saaks sealt muidugi väga ilusat. ma huvipärast näppisin bassboxi, ning sellele valjukale on suht raske inverterkasti puhul häälestust leida. küürud jäävad üsnagi suured. ja üle 200 liitri kasti sa vist tegema ei hakka igastahes 30 liitrit kinnine kast, ning vatiini ka mehiselt, f3 sagedus 55hertsu juures.

    Comment


      #3
      t2nud sulle ex ma myyn selle sita ruttu maha ja ostan kuskilt odavalt woofri


      Comment


        #4
        Ei ole ta midagi nii s*** - ma pakun välja et kusagil 30 ltr kastis mängib küll ja päris kenasti. Ei pea minema ainult kinnise kasti peale, saab ka inverteriga hakkama, loomulikul kui võtta kasutusele vastavad abinõud.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          Krt ma ei saa aru, mix on vaja just vented kasti, tekivad liigsed kohinad ja ebatäpsused sinusugusel ehitajal. Kinnine kast on väga hea, mängib kenasti, puhtalt ja konkreetselt!
          Aga ex sa ise tead, ma proovisin ka BBP ja minu arust kinnise kasti graafik on ju täitsa söödav!

          Comment


            #6
            Sellel valjukal on tõesti päris head eeldused kinnises kastis päris hästi hakkama saada.
            MIda sa üldse saavutada tahad? Tahad subbakat teha või hoopis midagi muud? Suurt SPL`i sealt subbaka jaoks ei saa, küll aga mõnusalt mahedalt mängiva asja küll.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              tahks head bassi saada sellest v2iksest elemenist ,hiljem on plaanis osta Alpine SWE-1241 - 12", 30 cm subwoofer 200W RMS, kastile 1500.- vaatab kui sellest midagi head ei tule siis ostan selle! kust saab selle basspro proge v6i mis asi see oligi?


              Comment


                #8
                ahh sain ise kah selle proge juba k2tte p2rast 20min otsimist


                Comment


                  #9
                  iseasi on see kas sa seda kasutada oskad :(bassbox)..Sry for OT..
                  F&F

                  Comment


                    #10
                    mitte kui midagi ei saa aru!!!!


                    Comment


                      #11
                      mitte kui midagi ei saa aru!!!!
                      kui ei saa aru, siis noki programmi, kuni aru saad. vaevalt sa windowsist ka kohe aru said.

                      ...ja on ka muid kastitüüpe, kui kinnine ja vented , kuid kas viitsid eksperimenteerida?
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment


                        #12
                        hmmm, Fs on 45 hertsu, sellest peaks päris kobeda TL subi saama

                        Comment

                        Working...
                        X