Teade

Collapse
No announcement yet.

Vaike kusimus =)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vaike kusimus =)

    Tana koos sopradega istusime minu juures ja lihtsalt kuulasime muusikat. Parast 1 tunni kuulamist uhel lihtsalt jooksis ninast verd aga teine oli nagu purjus. Millest see on? mull on woofer audes 75w104-4 kas tema pohjustas selle? voimendi voimsus on ~20w ???

    #2
    Verd võib ka mingi haiguse, nina veresoonte lõhkemise jms tõttu jooksma hakata. Woofrist purju jääda ?

    Comment


      #3
      teine oli nagu purjus<<<aga ega sina purju ei jäänud et sellise teema tegid ;D :
      Verd võis ka selle tulemusel jooksma hakata et woofer tegi teid nii purju,et te ei mäletagi enam,et seda ühte tagusite kuni tal verd jooksma hakkas
      Sõida,mees,aga ära mölise!

      Comment


        #4
        mul on endal seda supakast purju olemsise mõnusid olnud mitu korda, kui ikka pikalt lasta nii et katus koliseb, siis see taob kuulmise 2 päevaks ära ja pärast on pilk sassis! Keegi mu subwoofrit tahab näha? 8)

        Comment


          #5
          mina tahan

          Comment


            #6
            Ma ei oelnud et ta oli purjus =) ma utlesin et oli nagu purjus

            Comment


              #7
              mina tahan
              sa veel kannata nati sa enda omast veel segi ;D ;D ;D

              Comment


                #8
                mulle see ei mojunud... 8)

                Comment


                  #9
                  hehe kardan et sellest ei tule muud kui 1 suur läbu foorum.
                  Supaka pärast ei usu et midagi juhtus sest mda siis DJ-teex? neil ju öö otsa tambib tymakas..ja seal võimsused ka suuremad:P
                  F&amp;F

                  Comment


                    #10
                    sdand küll, ega see diskori töö kah just kuulmisele hästi ei mõju, aga kui sa ikka kõlari taga oled, sis ei ole väga jube....see on ikka julmem kui sa oled peol kus on muusikat mingi 1-2Kw (väiksem ruum, mitte väga väike, ega ka mitte väga suur, no ütleme, et sis selle võimsuse kohta paras) ühsõnaga siis sealt lahkudse on sul ka kuulmine ikka kehv ....
                    aga osadel pidudel kasutavad diskorid ka monitor kõlareid...mis asvad su pea juures...see on juba hullem asi, pekasb ajud segamini :-/

                    Comment


                      #11
                      minu tuba on ~15-18 m2on see siis vaike audese jaoks?  ???

                      Comment


                        #12
                        No minge heitke pilk peale:
                        http://www.zone.ee/basssoundman <---minu kodukas
                        http://www.zone.ee/basssoundman1/bandpass.php/ <---minu kast
                        ;D

                        Comment


                          #13
                          minu tuba on ~15-18 m2on see siis vaike audese jaoks? ???
                          mõtle teinekord siis, kui volüüminuppu keerad.
                          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                          t-linespeakers.org

                          Comment


                            #14
                            noh minu jaok see oli taitsa ok. ma ei tea miks sopradele see nii mojus. ja voimendi on ainult 20w :-/

                            Comment


                              #15
                              Mhh, 20W teeb "nagu purju"?
                              No sellisel juhul hakkan juba mõistma, miks rullnoxid autosse >500W laksu topivad, ic ;D

                              Comment

                              Working...
                              X