Teade

Collapse
No announcement yet.

Sony aktiivsubwoofer Xplod 200w

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sony aktiivsubwoofer Xplod 200w

    Kas keegi on kõlareid omanud ? Kuidas teevad häält korteris ?
    Võrreldes Logitech z-5500 (~180w) kas jääb alla ? (Paluks võimalikult kiiresti vastust)


    Kas seda saab üldse arvutiga ühendada ?

    Tänud ette , asko002

    #2
    Vs: Sony aktiivsubwoofer Xplod 200w

    See ju autovõim seal kastis. Julgen arvata küll, et logitechidele alla jääb. Valjuhääldi ka logide omast pisem(8 vs 10 tolli). Arvutiga saab igasugu asju ühendada. Lükkad 3,5mm pesasse splitteri, sealt ühe juhtme vead bassivõimule ja teise kõrgete/keskmiste omale. Mis asjad muid helisid mängima hakkavad? Või tahad logitechi supaka sellega asendada?
    Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

    Comment


      #3
      Vs: Sony aktiivsubwoofer Xplod 200w

      Ma ütleks, et logitech jääb sellele alla. Aga arvestades, et tegemist on täiesti erinevatele kasutustele mõeldud bassikatega, siis toas teeb logitech kõvemat mürtsu. Sellega sonyga ei ole sul toas mitte midagi teha. Müü ära ja osta korralik bassikas tuppa.

      Alati ei pea 3.5mm splitterit kasutama. Enamus helikaardid lubavad mitut väljundit stereo (front speakers) peale sättida. Seega, settingud paika ja üks ots rohelisse auku, teine punasesse (või muusse, kui on ja sätitud nii).

      Sony toitmiseks on vaja midagi leida. Ei hakka pikemalt kirjutama, sest minu kokkuvõte on et otsi omale tuppa õige aparaat.
      Estonian SPL & Sound
      @gargru

      Comment


        #4
        Vs: Sony aktiivsubwoofer Xplod 200w

        Muidugi ei pea alati splitterit kasutama, see oli lihtsalt esimene näide, mis mul pähe kargas. Endal on läpakal kaks 3,5mm stereoväljundit, ühest läheb signaal väikestele kõlaritele, teisest bassikale.
        Ma ei soovitaks teile woofrit ega subwoofrit, nendega on endal ainult kurvad kogemused. Kui vähegi finantsi on, siis soetage endale supakas. Mul mängib supakas juba 3 aastat, seevastu lasin subwoofri nädalaga läbi ja woofer pidas 1 kuu.

        Comment

        Working...
        X