Teade

Collapse
No announcement yet.

Re: kuidas saada teada kasti möötmed?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Re: kuidas saada teada kasti möötmed?

    pead endale ise asja selgeks tegema,sest vaevalt kellegil aega ja viitsimist on.. :P

    #2
    http://www.zone.ee/basszone/bassbox/
    BassZone

    Comment


      #3
      sellisel asjal 250w rms? :P
      F&F

      Comment


        #4
        tahad need ühte kasti panna v?

        Comment


          #5
          Kahte eraldi kasti ikka. Ja vahepeal mõtlesin et võix kahest ühe suure bassika teha.
          Nu enamvähem saan bassbox'ist aru, aga neid parameetreid ei oska panna kõike, minimum parameetrid mis tuleb ära täita on Fs, Vas ja Qts aga ma ei tunne neid lühendeid.
          Fs'i oskan ära panna nende kõlari andmete järgi aga muud ei oska.

          Ärge pahandage, alles algaja selles suhtes  :-[

          Comment


            #6
            sellisel asjal 250w rms? :P
            Mis sa sellega mõtled?

            Comment


              #7
              See valjukas tahab jube suurt kasti saada - et ta üldase natukegi madalat otsa mängiks. Vas on sellel 365 ltr Monacori kataloogi järgi, Fs 28 Hz ja Qts 0.46.
              Kogu selle suuruse ja numbrite kohta on tal vaid 50 mm võnkepool, mis just hiiglaslik ei ole.
              Ja lisaks - Monacor ise reklaamib seda woofrite seeriat kui "madala-hinnaline disko PA woofer, mõeldud kasutamiseks Free-air installatsioonis".
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8
                küsimus jällegi BassBox pro 6 kohta, mis tähendavad Fb ja Ql ja kust ma need teada saan?  :-/

                Comment


                  #9


                  Mis sa sellega mõtled?
                  mitte midagi et see kehv valjukas oleks aga 250w rms välimuselt nagu ei annaks..muidugi ma võin tõsiselt ka eksida
                  F&F

                  Comment


                    #10

                    mitte midagi et see kehv valjukas oleks aga 250w rms välimuselt nagu ei annaks..muidugi ma võin tõsiselt ka eksida
                    Sa eksid tõsiselt. Välimuse jä
                    rgi kõlareid ei hinnata, see et su MDS woofrile ilge jurakas magnet ja lõdvik on lykatud ei tähenda, et kõik elemendid peaksid välja nägema sarnased. Kehtib enamasti caraudios, vahel ka homeaudios.
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11


                      Sa eksid tõsiselt. Välimuse jä
                      rgi kõlareid ei hinnata, see et su MDS woofrile ilge jurakas magnet ja lõdvik on lykatud ei tähenda, et kõik elemendid peaksid välja nägema sarnased. Kehtib enamasti caraudios, vahel ka homeaudios.
                      njaa..ma usun tõesti ex see mds on nagu ta on aga mis selles valjukas siis sellist on mis ta nii võimsaks teeb?
                      kas on kasutatud valmistamisel teisi "materjale"..või ?
                      F&F

                      Comment


                        #12
                        mul on kaks kõlarit

                        Sry for offtopic aga kust sa need elemendid endale said/ostsid?

                        Sry veelkord et OT on...
                        Minu kodukas

                        Comment


                          #13
                          sõbralt ostsin.

                          Aga jah ärme hakka nüüd siin kõlareid kritiseerima vaid ma tahaksin teada jällegi BassBox pro 6 kohta, mis tähendavad Fb ja QL ja kust ma need andmed teada saan?

                          Comment


                            #14

                            njaa..ma usun tõesti ex see mds on nagu ta on aga mis selles valjukas siis sellist on mis ta nii võimsaks teeb?
                            kas on kasutatud valmistamisel teisi "materjale"..või ?
                            Teised materialid, teine kasutusala. PA kõlaritel on väga jäiga liikumisega koonus, väike amplituut, aga kõva heli.
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment

                            Working...
                            X