Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwooferi kasutamine kodus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subwooferi kasutamine kodus

    Kas subwoofer kõlbabki ültse koju kuulamisex?
    Ning selle ehitus ei ole mõeldud kodu kasutamisex.
    Kas auto subwooferit saab ka koos auto võimuga kodus kuulata?

    #2
    Muidugi kõlbab, mis küsimus see üldse on??
    Saab kasutada Auto Woofrit ja võimendit küll, kuid seljuhul on sul vaja toiteplokki mille voolutugevus sinna 20A kanti jääks ja pinge 12v.

    Comment


      #3
      Ja veel kui saabki kodus kuulata siis ei tule sealt selline hääl välia nagu autos(autos on väiksem tühi ruum) :P

      Comment


        #4
        njaa mis ma ikka öelda oskan veel, seda et uuri foorumit leiad nii mõndagi huvitavat oma küsimusele.

        Comment


          #5
          Auto bassikas küll eriti hea kodus pole mul oli hmm ei meeldinud

          Comment


            #6
            Väga haige värk.Kes saab keelata auto kõlarit tuppa panna.
            Krt kui tahad toas muusikat kuulata siis ehita või osta endale süsteem kodu mis on mõeldud konkreetselt sinu muusikastiilile ja ruumidele.Auto subwoofer on möeldud autosse ja ära teda sealt välja parem kaku.
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              kui toas on kõrgrkvaliteediline  heli taasesitus süsteem siis selle üheks osaks on kindlasti subwooferi kast ja seda sellepärast et kui kuulata muusikat madala helinivooga so. vaikselt oleks kompenseeritud madalate helisageduste osa, sest vaikselt kuulates tekib madalate sageduste osas puudujääk.Ideaal varjandis on subwoofril oma korrektsioon eelvõim ja siis lõppvõim., mis reguleeritakse vastavalt vajadusele. Subwooferit ei kasutata mööbli lõhkumiseks ega auto katuse väljapeksmiseks peale üle kupli käimist.Subwooferi, kui süsteemi ühele osale esitatakse väga ranged nõudmised kvaliteedi osas heli taasesitusel.
              ilmselt paljudel on asjast väär arusaamine, et mida ägedamalt müdistab seda süngem värk. Maitse küsimus.Pole mingit vahet kas kasutada toas või autos mõlemates kohtades on asi vajalik, kuid mitte selleks, kui on mingi alla keskmise pill, selle järgi subbakas ja lõpuks üks tarbetu müdin, ma mõtlen kui süsteem on autos.Akustika see on teadus.

              Comment


                #8
                auto subwoofrit saab küll kodus kuulata auto võimuga ja mängib ka päris kenasti ;D
                radiotehnika y-101 + 2 estonia 35AC-021 + ((s-90 bassikas endatehtud kastis)+10" woofer logitech

                Comment


                  #9
                  tekib küsimus milleks on üldse subwoofer?Minu arusaam oli senini, et supakas avardab sagedusriba madalate sageduste osas.Paljudele aga piisab ainult supakast kogu helisüsteemi juures.Peaasi, et aknaklaasid väriseksid ja rohkem polegi vaja.Kui on olemas kõlarid mis mängivad madalale(näit s90)siis pole supakat vaja, kuna enamus supakaid ei mängigi nii madalale kui s90
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    enamus supakaid ei mängigi nii madalale kui s90
                    Kohe kindlasti mängivad. Iseehitatud "lambikastiga" woofrid teinekord tõesti võivad samasuguse bassiesitusega välja tulla nagu seda on s90 ehk tugev muhk 60hz peal.
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      No ikka mängib küll, näiteks osadel supakatel on see alampiir 20hz.

                      Comment


                        #12
                        S90 ei mängi midagi nii sügavale, isegi Estonia puhul võib seda sama väljendit kasutada. Ja see, et paljud subbakad 20Hz mängivad on samuti kahtluse all seatav - ühest küljest tuleb vaadata, mis piiri juures nad seda teevad ja teiselt - kui nad isrgi mängivad sinna maani, siis on see sagedusriba ots kunstlikult venitatud(iseenesest pole selles ju halba midagi, kuid tehislik ais on vähemalt minu jaoks natuke kahtlane).
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          Aidake!!! Ma tahaksin oma auto supakast kodukino supakat teha.Aga ma ei tea milliseid mõõtmeid ma pean kasutama.
                          Mul on see vana kasti sees.Aga ma ei saa originaal kastiga õiget matsu välja(mõeldud ju auto jaoks ja kodus ei kõla nii hästi)Selle kohta oskan vaid niipalju õelda et
                          12 tolli/4Oomi/400w max/200w norm.
                          tahaks ma teha midagi sellist http://images.google.com/imgres?imgurl=hom...8%26inlang%3Dlv
                          Äkki saate midagi soovitada :-/

                          Comment


                            #14
                            No tee mingine 50l kast 103x300 toruga, vaata mis saab, kui sa juhuslikult meile täpsemat elemendi marki, või t/s parameetreid ei ütle, siis saaks sulle täpse kasti arvutada, aga hetkel lähed sa ehku peale välja :-/

                            Comment


                              #15
                              ma ei tea kas sellest on kasu sagedus on 45-2000Hz :-/

                              Comment

                              Working...
                              X