Teade

Collapse
No announcement yet.

Tõsine T-Line supakas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tõsine T-Line supakas

    Hakkasin siin ühte vanat makki lahti võtma. Uurisin seal ringi ja järsku vaatan, et mis karp see siis on. Kruvisin lahti ja tuli välja et see oli siis sisse ehitatud supakas. Minu jaoks tundus see kole hädine ja lausa naljakas. Tahtsin tegelt teada, et kas kellelgi on veel kogemusi selliste makkidega. On selline asi levinud. Mõni päev tagasi tahtsin küsida nende uute keskuste kohta kus on supakas juures, aga nüüd ma saan aru, et areng on tõepoolest toimunud. Tahtsin seda kangesti katsetada ka, aga minu pettumuseks oli element katki. Usun et kui oleksingi saanud katsetada, siis oleks pettumus veel suurem olnud. Paar pilti ka.
    EDIT: Kui see teema ei sobi, siis võib ära kustutada. Minu meelest sobiks see rohkem Naljakate Juhtumiste foorumisse, aga kuna meil seda pole, siis...

    #2
    iseenesest huvitav leid.
    mis mõõdud olid?
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      krdi kahtlane vidin pildi pealt vaadates :P


      Comment


        #4
        mis mõõdud olid?
        no elemendi läbimõõt ca 7,5cm. Kasti kõrgus 46cm, laius 12cm ja sügavus 4cm, seal elemendi juures 7cm. minu jaoks tundus kah huvitav leid. ei ole sellistest asjadest küll ennem kuulnud. aga ega vist ole levinud kah.
        No nüüd on igastahes need uued keskused kus supakas juures eraldi. meie kooli muusikaklassi soetati kah üks, sellest ka huvi. aga päris muljetavaldavat häält teeb võrreldes tavaliste keskustega

        Comment

        Working...
        X