Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes 75w 104-4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes 75w 104-4

    Tere!
    Alguses tegin selle elemendi jaoks kasti audese lehel antud m66tmete jargi aga selline kast mind eriti ei rahulda. Arvan et antud element suudab anda paremat. Arvutasin natukene bassbox proga ja see naitas mulle sellised m66dud:
    k6rgus- 917.8mm laius- 350.6mm ja sugavus- 567.2. Inverter 1 labim66duga 100mm damping- typical. Mind selline kast rahuldab, plaanisin seda teha MDF plaadist 25 mm katteta.
    Kusimus siis selline: kas selliste m66tudega kast on parem kui audese oma? kas tasub seda proovida?

    #2
    Liialt liialt suur kast. Defineeri sõnaühend: ei rahulda ?
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      1 tegin seda kasti 18mm saepuruplaadist (kast hakkab tasapisi lagunema)
      2 inventeritest tuleb kahtlane haal kui volume nuppu p6hja keeran
      3 ma arvan et tuleb uust kast ehitada ja tahaks proovida midagi uut

      Comment


        #4
        Kast tundub sul kudagi kahtlaselt suur. Endal kodus 63l kahe 70mm inverteriga kast ja lõhub jubédalt. Inverteritel kasuta alati kumalgipool otsas aeroporte, ilma ei kõlba kuhugi.

        Comment


          #5
          http://www.hometheaterhifi.com/volume_6_3/...ptember-99.html akki tasub proovida? ;D

          Comment


            #6
            Kast tundub sul kudagi kahtlaselt suur. Endal kodus 63l kahe 70mm inverteriga kast ja lõhub jubédalt. Inverteritel kasuta alati kumalgipool otsas aeroporte, ilma ei kõlba kuhugi.
            MIs väide see selline on? Piisava läbimõõdu puhul puudub otstarve aeropordi järele, v.a. disain. Sinul aga torud väiksemad, nii et siin teine lugu.

            A-I-R: kardan, et sinu probleem ei lahendu 18 mm saepuruplaadi asendamisega 25 mm MDF-iga. Kast ise on liiga suur, et tekkiks asjale konkreetsus. Audese valjukad on optimeeritud normaalse suurusega inverterkasti jaoks(Q tegur on suhteliselt madal - kusagil 0.3 kandis ja isegi alal selle).
            Tee kast väiksemaks, ära kohe tollist MDF-i osta - tee alguses muust materjalist kast, aga tugeva brace`inguga(sellega ei tasu ka üle pingutada) ja siis mõtle edasi.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              Te vist ei saand minust aru praegu mull on kast mida ma tegi audese lehel olevate m66tmete jargi aga se laguneb koost kuna see on tehtud 18mm saepuruplaadist .. ja nuud ma m6tlen teha midagi paremat selle kasti asemele

              Comment


                #8
                Sisemisi nurkliiste ikka kasutasid?

                Comment


                  #9
                  Te vist ei saand minust aru praegu mull on kast mida ma tegi audese lehel olevate m66tmete jargi aga se laguneb koost kuna see on tehtud 18mm saepuruplaadist .. ja nuud ma m6tlen teha midagi paremat selle kasti asemele
                  25MDF-i sul küll mõtet kasutada ei ole, maxab liialt. Pigem yx korralik 21mm vineerilatakas ja ajab asja vaat et pareminigi ära. Asi muutub, kui ajad taga head SOUNDi.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    Sisemisi nurkliiste ikka kasutasid?
                    kasutasin

                    Comment


                      #11
                      Siis peaks ju kast tugev olema, muidugi tuleb ka spets liime kasutada silikoone ja muud sellist.
                      Endal on Audese woofri kast ikka väga tugev, kasutasin ka kruve muidugi.

                      Comment


                        #12
                        kasutasin kruve siis seinte vahel mingi moment liim ja seest silikoniga

                        Comment

                        Working...
                        X