Teade

Collapse
No announcement yet.

Uued woofri elemendid Eestis saadaval.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Originally posted by V6@Jun 4 2004, 12:35
    to-altz. oman sellist võimendit ,ampreid on temal 80nd. Männgimise kohapealt olen väga rahul, missest et kogu se kupatus on paigaldatud scorpasse (ruumalalt suhteliselt suur) aga hoolimatta sellest ei väsi naabrid minule mainimast et kui mina seal oma installi teen ja testin siis pidavatka nennde akna plekid (kolmandal korrusel)plärisema. Eks siis igaüks teehku oma järeldus, kui hea või halb see on. Tegemist võib olla ka vanade akna plekkidega mis vajaksid ammu vahetamist.
    Kas see on mingine järeldus võimu hea/halva küle pealt?
    Kas nii me siis hindamegi võime we?
    Mul pole ka apsaluutselt mitte mingi probleem panna naabril aia lipid värisema/kolisema ja seda kõigest 2x35W võimu tagant. :P TEHKE OMAD JÄRELDUSED :P

    Comment


      #92
      Ei sedasi me ei hinnda võime ,see oli lihtsalt üks piltlik näide . On ennemgi siin foorumites olnud et räägitakse kes on seinad värisema saanud jne aga tunndub et se ei ole enam moes. :P

      Comment


        #93
        mul on 2x8'' king audiod ilma kastita lihtsalt laua peal ja laua võtab ikka jõhkralt värisema :lol: B) :P .... end of OT

        Comment


          #94
          Intz palju maksab SSW-3000 kahe kambriga kast?

          Comment


            #95
            Lasnamäe CITYMARKETIS müüakse neid kõige odavamaid STAR AUDIO supakaid. 15" ja kinnises kastis maksis 2299.- :P

            Comment


              #96
              to:G-ZerO
              SSE D 3000 kast (2x12" kahe kambriga kast) maksab 2990.- (koos elementidega).
              Kastid on tehtud MDF plaadist,ja kokku pandud Inglismaal,Sellises Firmas
              Võimalik,et siin koha peal saaks kaste odavamalt teha :huh:
              Vana helitehnika remont Pärnus

              Comment


                #97
                Originally posted by V6@Mar 11 2004, 17:08
                Tere, minul nüüd tallinnas käidud ja sai ka asi ära testitud tulemuseks oli 137,1 db. sellisena nagu pildil näha oli midagi ma veel ei täiendanud, miinuseks mis minule olid oli 8mm2 kaabel ,suht päevi näinud aku ja väheke puuse panndud kastiga.kast männgis 47hz vist oli nii kõige paremini soovitati soojalt kast häälestada vastavalt autole nii te, palun teie abi ette tänades. :'(
                Nüüd siis kirjas uus tulemus... 139,7db
                Vahetamist vajaks nüüd veel aku, siis oleks vast juba asi viimase peal.
                Tulemus on ikka si*** hea tegelt, sest scorpa on siiski suure salongiga auto ning kõll ju ka kõigest 12" mida toidab ca 500W RMS võim.

                Comment


                  #98
                  Räägi kuidas sa seda kasti 47Hz - peale häälestasid?Kuidas see käib???

                  Comment


                    #99
                    Originally posted by G-ZerO@Jun 8 2004, 12:12
                    Räägi kuidas sa seda kasti 47Hz - peale häälestasid?Kuidas see käib???
                    See kast ei ole enam 47Hz peal, peaks olema 50Hz peal, kuid mille peal see õige peak sagedus üldse oli... seda ma veel ei tea. See kast nüüd palju palju suurem kui eelmine ja slot pordiga, mis on siis kõlli pindalaga suht võrdne.
                    Häälestad ikka BBP-s, seal paned häälestussageduse ja tema annab sulle teatud pordi suuruse juures pikkuse.

                    Comment


                      nii, et 250W, mida tootja pakub on isegi õigustatud?
                      tahaks veel teada mitu liitrit kast on?(liitrit per element)

                      Comment


                        to:degreal
                        See tulemus (139,7 dB) saavutati elemendiga SSW 12 SVC ( 800W RMS ja 2KW MAX).Kasti maht oli minu teada 130L.
                        Kõik Starsoundi võimendid on nüüdseks koha peal üle mõõdetud.Tulemused on head.Enamus mudeleid annavad isegi veidi rohkem välja,kui tootja poolt lubatud.
                        Vana helitehnika remont Pärnus

                        Comment


                          kui ma häälestan 40 Hz-i peale siis kas see mängibki keskmiselt 40 Hz???
                          ja kas see tuleb kirjutada F3 või FB kohapeale???

                          Comment


                            Fb peale, F3 on see millest allpool mängib kast poole vaiksemalt.

                            Comment


                              SSW12SVC element saavutas hea tulemuse 19.juunil toimunud üritusel.
                              Street A klassis (kus konkurents kõige suurem) mõõdeti tulemuseks 141,7dB ja 3 koht omas klassis.VAATA SIIA (Raivo Ford Scorpio)
                              Vana helitehnika remont Pärnus

                              Comment


                                Originally posted by ranz@Jun 9 2004, 16:54
                                Fb peale, F3 on see millest allpool mängib kast poole vaiksemalt.
                                see kast mis ma tegin bb6p-iga ssw-3800 jaoks,sellel on f3=21,56Hz;fB=24,38Hz...on see hea

                                Comment

                                Working...
                                X