Teade

Collapse
No announcement yet.

Uued woofri elemendid Eestis saadaval.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    jap see võim ja need esimesed SSC - 650 CK on müügil küll, või vähemalt olid....neid ikka mõnikord ostetakse sealt küll

    Comment


      #77
      kui palju see subwoofer "15" SSW-3800 MAKSAB

      Comment


        #78
        SSW 3800 maksab 790.-
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #79
          kas see 15 tähendab tolle ikka vä

          Comment


            #80
            15 tähendab tolli ikka.
            Vana helitehnika remont Pärnus

            Comment


              #81
              7.5tuhat käib esialgu ülejõu aga sellinevõimendi huvitab kyll..
              et mis kaitse tal on , kas oled proovinud,kui siis kuidas oli? Kuidas kättesaadavusega on ,kas tallinast ka võimalik osta?Email mul allar0@hot.ee
              võiksid selle võimu pildid lähivaatest jne saata..
              F&F

              Comment


                #82
                Seda võimu olen proovinud küll ja selline Digi monoblokk võim on mitmel Pärnu SPL´i austaja autol (koos SSW 12SVC elemendiga).Tallinnas koha peal neid minu teada ei ole aga transport pole probleem.
                Saadan sulle täna õhtu poole soovitud fotod (hetkel on mul maru kiire).
                Vana helitehnika remont Pärnus

                Comment


                  #83
                  to-altz. oman sellist võimendit ,ampreid on temal 80nd. Männgimise kohapealt olen väga rahul, missest et kogu se kupatus on paigaldatud scorpasse (ruumalalt suhteliselt suur) aga hoolimatta sellest ei väsi naabrid minule mainimast et kui mina seal oma installi teen ja testin siis pidavatka nennde akna plekid (kolmandal korrusel)plärisema. Eks siis igaüks teehku oma järeldus, kui hea või halb see on. Tegemist võib olla ka vanade akna plekkidega mis vajaksid ammu vahetamist.

                  Comment


                    #84
                    No see aknaplekk küll erilist ettekujutust ei anna.
                    Kui sa seletax mis sul seal autos on siis saaks natuke targemax

                    Comment


                      #85
                      Originally posted by V6@Jun 4 2004, 12:35
                      to-altz. oman sellist võimendit ,ampreid on temal 80nd. Männgimise kohapealt olen väga rahul, missest et kogu se kupatus on paigaldatud scorpasse (ruumalalt suhteliselt suur) aga hoolimatta sellest ei väsi naabrid minule mainimast et kui mina seal oma installi teen ja testin siis pidavatka nennde akna plekid (kolmandal korrusel)plärisema. Eks siis igaüks teehku oma järeldus, kui hea või halb see on. Tegemist võib olla ka vanade akna plekkidega mis vajaksid ammu vahetamist.
                      Ega selles paha midagi kyll ei ole kui tõesti arendab sellist võimsust
                      V6 -räägi mis elemendid sul on taga ja kudas gain on sätitud?
                      F&F

                      Comment


                        #86
                        Võimendi taga on ssw12svc ja kasti suurus 130l gain on tava kuulamisel ca15-25% oleneb mida kuulad aga spl-i jaoks sätin gaini ca75-90%-di peale.

                        Comment


                          #87
                          ja elemente on momendil üks eks tulevik näitab mis edasi saab ja mida see starsond pakub selles olen ma kinndel et minngid muudatused ma teen.Seniks tuleb kannatust varuda.

                          Comment


                            #88
                            Mul on jällegi 2x SSW-3000 aga kasti pole ikka veel valmis(pole materjali ja raha).
                            mul see esimene projekt.Tahan teha sellist kasti nagu ranz-il(pioneet oli tal seal kastis).Kuid mul täielik kogemus puudub kuidas sellise pordiga kasti arvutatakse?

                            Comment


                              #89
                              Minul on selline kast mis tal praegu audis ja seegi sai tema ja salupa abiga tehtud

                              Comment


                                #90
                                Ma ei hakka siis uut teemat tegema.Äkki oskab keegi mind aitata sellise pordika kõlli tegemises.Port peaks jääma küljepeale. Väike ettekujutus sellest kastist

                                parameetrid on :
                                üks element on 12 tolli ja 500max/250norm 4oomi 30-900 on sagedus riba ning parameetrid on järgmised:
                                Reve (DC VC Res) 3,3 Ohm
                                Fo (Res Freq) 36,2896 Hz
                                Zo (Zmax at Fo) 29,5582 Ohm
                                Sd (piston Area) 0,0491 Sqm
                                BL (Flux* Lenght) 12,8889 Tm
                                no (Ref Effncy) 0,3854 %
                                SPLo (SPL at 1 w) 87,8874 db
                                Qms (Mech Q) 4,7572
                                Qes (Elec Q) 0,5979
                                Qts (Total Q) 0,5311
                                Vas (Acous Vol) 49,8600 L
                                Cms (Compliance) 145,7189 Um/n
                                Mms (Total Mass) 131,9955 gram
                                Mmd (DiaphmMass 125,7420 gram
                                Tehase poolt soovitatud kinnine kast 35L ja pordiga 50L Sest eksimine on kahjuks liiga kallis minu jaoks.
                                ja vaja on profi arvamust

                                Comment

                                Working...
                                X