Teade

Collapse
No announcement yet.

boschmann?????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    :lol: <_< jajah, seda viiendat kõlli andis teha vist ikka, aega võttis aga asja sai?

    Comment


      #47
      Aga kas keegi teab boschmann&#39;i V-1040XYB andmeid ??? ma selle allar88 kodulehelt vaatasin ja seal polnud seda marki?

      Comment


        #48
        ühinen parameetrite nõudjatega

        Comment


          #49
          Eelpool küsis Allar88, mis see 40 oz tähendab, niipalju siis minupoolt (ei viitsi tsiteerida):

          40 oz näitab kõlari magneti suurust/kaalu. Minu 10" Power Acoustic DCF-10 (www.protuning.ee) elemendi magnet on 55 oz ja see on ikka suht suur, raske ja võimas. Kuigi Power Acoustikul on ka kõlarit, mille magnet on 280 oz, kindlasti on teistel firmadel ka kõlareid, millel on see arv veel väiksem. Mina ei oska öelda, nüüd, mis see magneti suurus mõjutab, targemad võikid täpsemalt rääkida. Oleksin ise ka huvitatud. Olen kuulnud, et mõned hindavad kõlari kvaliteeti kõlari magneti suuruse ja raskuse järgi, aga ei oska öelda, kas sellel ka alust on. King Audio 12" on ikka väga niru magnet, võrreldes selle minu 10" peaks ütlema, et lausa 25-30 oz.

          Aa ja Bochmani kohta niipalju, et ostsin samast poest Tartus Aardla tänaval Boschmani 2-ribalised kõlarid autole esiustesse. Kvaliteedi ja võimsuse kohta ei saa ühtegi halba sõna öelda ja igatahes heli-, kvaliteedi suhe on väga hea. Võrdluseks Alpine sama võimsad kõlarid 15W maksid üle 500 krooni, aga Bochmani 40W RMS kõlarid 275 krooni. Ja igatahes kannatab keerata küll, autos võimu 4*45W Clarion cd-stereo. Enne hakkasid orginaal kõlarid ees üle peksma ja plärisema, kuigi tagumised 4-ribalised 8" Kenwoodid kannatasid veel kõvasti keerata. Siis pidi eesmiste kõlarite balanssi tagumiste suhtes maha keerama. Praeguste Bochmanidega on kõik balanssis ja väga head soundi teevad (kvaliteetset soundi).
          Muusikahull!

          Comment


            #50
            kas nendel boschmannidel on siis vahtkumm membraan või on kumm????

            Comment


              #51
              mul on boschmanni woofer pexab kyll paremini kui se neeger king audio ja t2iesti õigustatud see 250 W

              Comment


                #52
                midagi vahtkummi ja kummi vahepealset tugev mitte nagu king audiol:P

                Comment


                  #53
                  Vahtkumm, ja 250w pole sugugi õigustatud. Sa pole vist 250w rms-iga woofrit kuulnud.
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #54
                    kle allar88 kust sa said need parameetrid Boschmann V1240Y kõllile???ise m666tsid või tirisid kuskilt????

                    Comment


                      #55
                      se on nagu vana aegne nsv aegne aja voolik nihuke vahtkummi ei meenuta ja ei ole nii lõdva kui kasutada vahtkummi:... ja vana radiotehnika y-101 võimendab seda aga mitte t2ielikult PS : vene W-d ei l2he rms m66tudega kokku:P

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by pitbull+Apr 25 2004, 20:16--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (pitbull @ Apr 25 2004, 20:16)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-spetsialist@Apr 24 2004, 08:36
                        Ei tea kas keegi oskab prognoosida, kaua see allahindlus kestab...ja peale allahindlust kui kõrgele hind tõuseb..endal plaanis ehk osta, kuid samuti rahakotil lukk juba kulunud
                        No jäta allahindluse hind meelde. Alati saab ju kaubelda.
                        Ega see ei ole mingi suur pood - see asub siin Tartus kahe raudtee vahel - väike garaaz :P [/b][/quote]
                        kuskohas siis täpsemalt äkki keegi oskab öelda?

                        Comment


                          #57

                          Comment


                            #58
                            Andmed, need on tegelikult asendatud. Kusagil saksakeelses foorumis oli sellest juttu ja sealt avastasin et xy1240 andemed kattuvad zx122n-i andmetega üsna palju..mõned erinevused pidavad vaid olema, millest seal kahjux juttu polnud.
                            S A C
                            Siberian Audio Concept

                            Comment


                              #59
                              www.zone.ee/ahuna sai kast kahe zx-122n-iga valmis ja halbu sõnu küll öelda ei ole.

                              Comment

                              Working...
                              X