Teade

Collapse
No announcement yet.

Mingi mõtetu jutt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mingi mõtetu jutt

    Ootan kõikide arvamusi selle kohta et,millest siis oleneb Subwooferi võimsus? :

    #2
    põhikoolis peaks tänapäeval õpitama valemit P=U*I
    ehk siis võimsus sõltub võnkepooli otstele rakendatud pingest ja teda läbivast voolutugevusest
    lihtne ja loogiline

    Comment


      #3
      Põhimotteliselt mina tean millest see oleneb aga kui ma olen foorumit kolanud olen ma näinud et paljud ei tea.
      Nii et ma tahtsin et nemad ka aru saavad.
      (ma usun et sellest jutust küll aru ei saadud,natuke keeruline tühja ütlev jutt)

      Ps.Ärge isiklikult ainult võtta.

      Comment


        #4
        mida parem kast seda paremax supakas läeb

        Comment


          #5
          võiks ikka lihtsalt mitte arvata ja luuletada : vaid võtta eeskuju sellest, kuidas kodanik DoS teeb: paneb ka mõne valemi kirja
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #6
            võimsus oleneb ainult ühest asjast.Sellest kui palju tootja valetab.(ps vanemate as´jade kohta ei kehti
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              Väljalõige Salupa poolt koostatud FAQ-st:

              Elemendi võimsustaluvus koosneb põhimõtteliselt kahest osast – mehaaniline ja elektriline. Mehaaniline võimsustaluvus tähendab, et suure võimsuse tõttu liigub membraan nii palju, et rebestab juhtmeid, tsentreerimisrõngast või membraaniäärt. Mehaaniline võimsustaluvus ehk membraani liikumisamplituud sõltub peale elemendi veel suuresti kastist ning heli sagedusest. Üldiselt mida suurem kast ja mida madalam sagedus, seda suurem amplituud. Seepärast mõjutab kast elemendi võimsustaluvust. Freeair elementidel on väga suur mehaaniline võimsustaluvus. Elektriline võimsustaluvus näitab, kui suurele võimsusele peab mähis vastu. See sõltub signaali kujust ja mõjumisajast. RMS võimsus mõõdetakse puhta siinussignaali korral (tavaliselt 1kHz) ning seda signaali peab mähis lõpmatult pika aja jooksul taluma. Üldiselt on elemendi mehaaniline ja elektriline võimsustaluvus võrdsed, välja arvatud võistluselemendid, kus kast häälestatakse nii, et vastaval sagedusel ligub membraan minimaalselt ja signaali lastakse sisse paar sekundit. See seletab asjaolu, mis võistlustel kasutatavate võimendite võimsus on palju suurem kui elementide oma. Firma poolt antud elemendi võimsuse paikapidavust on palju raksem kontrollida, kui võimendite oma. Kui on piisavalt parameetreid, siis saab arvutusprogrammiga membraani liikumisamplituudi järgi hinnata mehaanilist võimsustaluvust.

              Antud text oli esitatud lingina ka siin foorumis admini poolt tehtud teemast. See kõik siin näitab kui pohhuilt enamus teemasid tehakse. Loodan, et oli abi !
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                Seda küll,aga kes sul siin viitsib tervet foorumit läbi kolada.
                Abi oli kindlasti.
                Aitäh

                Comment


                  #9
                  Seda küll,aga kes sul siin viitsib tervet foorumit läbi kolada.
                  Endale ise vastust ei viitsi küll otsida, aga kuidas sa siis lolle küsimusi viitsid esitada.. Jääb arusaamatuks..

                  Comment


                    #10
                    STFU kui tead mis see tähendab >

                    Comment


                      #11
                      STFU
                      Tule ja sunni...

                      Comment


                        #12
                        oi oi

                        Comment


                          #13
                          oi oi
                          Jätax selle isastemise, on muid kohtigi mehetsemiseks.
                          Mis puutub teemasse, sisi tõesti võiks ikkagi ise kah otsida, meie EI PEA välja otsima teiste tarbeks vastuseid, kui need teised ise midagi teha ei viitsi, puhtalt heast tahtest.
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14
                            ;D kui ise ikka midagi teada tahad, siis pead midagi selleks ka tegema! TASUTA LÕUNAID EI ANTA!
                            S A C
                            Siberian Audio Concept

                            Comment


                              #15
                              Kuulge mis te nüüd kõik minu kallal.
                              Ma niigi nutan iga päev et selle teema alustasin.
                              Saatsin kirja et teema kinni panna isegi :'(

                              Comment

                              Working...
                              X