Teade

Collapse
No announcement yet.

King Audia poolt või vastu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    King Audia poolt või vastu?

    Mul on tekkinud selline küsimus, et hästi paljud laidavad King Audia-t aga mix siis sellest nii paljud supakaid ehitavad. On põhjusex ainult odav hind. Mille poolest see K.A. siis nii halb on ???. Kas keegi muidu teab kus neid müüaxe, tahax neid näha ja kuulda.


    #2
    Ma tean, et nüüd hakkavad kõik King Audiot tohutult maha tegema, aga mina mitte. Mul on kodus pool aastat King Audio 12" inverterkastis häält teinud ja kusjuures suhteliselt head. Natuke on küll bassi täpsusega probleeme, aga see rohkem inverterkasti ja natuke valede mõõtude süü. Häält teeb 12" tuppa panekuks piisavalt. Selle raha eest sul mingit valikut pole, niiet kui sul rohkem raha pole soovitan osta küll. Mina ei uskunud tegema hakates, et asi nii head häält suudab teha. Autosse ei soovitaks King Audiot panna, keegi rääkis siin foorumis, et magnet võib ära kukkuda. Üldiselt King Audiol halb maine, kuna firma King mingi Aasia suvaline firma, kes teeb kõikvõimalikke auto tarbekaupu ja ei ole spetsialiseerunud audio ja kõlariehitusele. Selletõttu on ka teiste firmade (Gaz, Rockford Fosgate, Focal - see võrdlus vist ei sobi siia :) kvalitet parem. Siiski on ka hinnad palju kallimad. King Audio ehituse kohta võib öelda, et odavaks teeb ta välimuse ka väike magnet, vahtkummist ääred ja õhuke (nõrgavõitu) membraan. Siiski selle raha eest midagi muud võtta ei ole ja King Audio ostmine raha mahaviskamine nüüd küll pole. Seda ei saa küll halva maine tõttu müüa, aga ise võid kodus sellega siiski suhteliselt rahule jääda -niikaua, kui sul pole paremate elementidega võrldusmomenti. Siiski soovitan ja Tartus saab seda osta Volta autopoest.
    Muusikahull!

    Comment


      #3
      King audio ikka esimene element mis kasutusse läheb, et saada kogemusi jms. Kuskandi iniemene oled? Selle järgi saaks ka öelda orjenteeruvalt kus neid müüjakse, kuna kõiki kohti siin üles lugeda pole mõtet.
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #4
        Ma arvan et kõik ostavad vist tõesti odava hinna pärast ja
        see on üsna suur sellise hinna kohta.

        Comment


          #5
          > siin ju ometi on kirjas, kust saab
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #6
            Ära ole siis nii kuri ta on alles uus.
            Ta ei tea ju kuidas asjad käivad siin.
            Me kõik olime alguses sellised : :P

            Comment


              #7
              Kui nüüd meenutada enda esimest külastust siin foorumis siis mina kukkusin hoolega lugema ikka.Vot tõesti enam ei mäleta kui lolle küsimusi ise alguses esitasin aga hetkels aint solle küsimusi tulebki.Ma olen siiamaani lohutand end sellega, et kui ei taha siis ei pea lugema, veelvähem vastama.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8
                hmm mul tunne et kõlari ja subwooferi foorum on 90% ainult mingeid king audia poositusi täis ??? :-/ :'( >

                Comment


                  #9
                  hmm mul tunne et kõlari ja subwooferi foorum on 90% ainult mingeid king audia poositusi täis ??? :-/ :'( >
                  Lisaks veel läbuteemasid tänu sellele, et keegi ei viitsi absoluutselt midagi otsida.

                  Vabandust Offtopicu pärast.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    Ära ole siis nii kuri ta on alles uus.
                    Ta ei tea ju kuidas asjad käivad siin.
                    Me kõik olime alguses sellised : :P
                    olime? ahaa. ära üldista. julgen väita, et mõned mehed on veel siiamaani.

                    Comment


                      #11
                      mul ka king audio toredalt lärmab ;D
                      ei kurda weel kyll millegi yle ;D

                      Comment


                        #12
                        sama siin... 12" KA ja töötab minuarust väga hästi... ei uskunud et ta niipalju häält teeb sellise raha eest...
                        Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

                        Comment


                          #13
                          Tekib juba tunne et KA fännid polegi peale KA midagi muud kuulnud.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by MK@Apr 4 2004, 11:25
                            Tekib juba tunne et KA fännid polegi peale KA midagi muud kuulnud.
                            vabandust , mina ooen kuulnud .. eile kuulsin pioneerist ...... audesest olen ka midagi kuulnud


                            ma pole kyll mingi KA fänn aga naq ma ei kurda selle yle lärmab ilusti

                            Comment

                            Working...
                            X