Teade

Collapse
No announcement yet.

King Audio 10"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by Clemm@Apr 10 2004, 20:59
    niisiis..
    tegin nüüd veel arvutusi jne
    Progeks BassBoxPro

    võtsin siis aluseks siin antud näitajad kus:
    Fs- 45 Hz
    Qts-0,69
    Vas-28,5 l
    100 w
    90 db

    need sisestatud...andis proge veel mõned võimalused arvutamiseks... ka need tehtud.. leidsin seal ühe rea kus oli kirjas Dia:__mm lugedes help-i sain aru et sinna läheb niiöelda piston diameeter..järeldasin siis et kõlari sisemine diameeter alates sellest vahtkummäärest.. sisestasin ka selle.. sain veel mõningaid arvutusi teha.. paar tükki jäi..ühe kohta ütles error ja teise kohta küsis miskeid kahte asja mida ma ei teadnud sisestada...
    nii näevad välja need numbrid...


    edasi siis dimensioonide juurde... mõõtmised tulid sellised...


    peale seda andis proge vastuseks EBP - 108 ning soovitas vented box-i (mida ka omal plaanis teha)

    valisin siis ühe toruga... läbimõõduks 70mm ning pikkuseks anti 118.1mm
    vatti sisse.. typical
    ning kasti mõõtmed anti sellised...


    mis siis arvate nendest ?.. rohkemat nagu teha ei mõistnud...loodan et ei jäänd midagi mainimata..

    vabandan suurte piltide ja pika texti pärast

    ootan arvamusi...võib ehitada või on midagi valesti ?
    kle see kasti arvutus mida sa siin tegid on nagu liiga suur


    Comment


      #17
      no aga löö ise need mõõdud progesse sisse... mina kasutasin etteantud andmeid ning omaltpoolt lisasin elemendi mõõdud mis seal küsitud... ja selline ta tuli <_< :unsure:
      Kaitse ei väldi lühist, vaid kaitseb lühise tagajärgede eest.

      Comment


        #18
        Ma sain küll ilusad kasti mõõtmed kätte. 47 ltr andis kasti kasti suuruseks. Sisemõõdud olid siis 33x33x43 kui õieti mäletan.
        Mattias

        Comment


          #19
          mõtlesin et ei hakka uut teemat sellise väikse küsimuse pärast tegema&#33;&#33;&#33;&#33;
          küsimus inventeri toru kohta&#33;&#33;
          kui mul ei ole sellise diameetriga toru kuskilt saada et kas siis annaks ka kuidagi seda olemasoleva toruga kuidagi teha nii et näiteks programm paneb siis 2 toru
          või annab toru pikkusega seda kuidagi teha????????

          loodan et saite mu segasest jutust aru&#33;&#33;&#33;&#33;
          radiotehnika y-101 + 2 estonia 35AC-021 + ((s-90 bassikas endatehtud kastis)+10&quot; woofer logitech

          Comment


            #20
            Originally posted by Mattias@Apr 14 2004, 16:35
            Ma sain küll ilusad kasti mõõtmed kätte. 47 ltr andis kasti kasti suuruseks. Sisemõõdud olid siis 33x33x43 kui õieti mäletan.
            mis progega sa arvutasid ? BassBox Pro ? mingid special settingud ?
            Kaitse ei väldi lühist, vaid kaitseb lühise tagajärgede eest.

            Comment


              #21
              Bassbox Pro oli programmiks. Ei mäleta eriti mida ma sinna panin aga andmed võtsin siitsamast tevalost.
              Mattias

              Comment


                #22
                teate mis tahata oma woofrit v2heke testida siis .::LowriderZ::. <-siin saate seda teha, ma tegin fruity loopsiga v2ikse loo&#33; minu oma l6hkus niimis kole aga pic-e ple veel j6udnud teha kuna digi ple&#33;


                Comment

                Working...
                X