Teade

Collapse
No announcement yet.

K:kõlarite erinevused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K:kõlarite erinevused

    Tere!
    On plaanis ehitada autosse kahe subwoofriline süsteem,aga ei tea kumma kõlari kasuks otsustada.15" kõlarteine kõll
    Muidugi hinnavahe on suur aga kuid milline on helikvaliteedi vahe.
    smasher55@hot.ee<------küsimused

    #2
    Kui nende kahe elemendi vahel valida, siis vali Pioneer TS-W304C, need power acousticu subwooferid on oma välimsuelt üle pingutatud mis annab suht kindla aluse arvata, et tegu on helilt BS asjaga. Kohe jookseb kohale kambaga mehi, kes üritavad sulle vastupidist tõestada :P
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      muutsin vähe ringi.nüüd on power acoustic 15" ja pioneer 12".
      smasher55@hot.ee<------küsimused

      Comment


        #4
        Tundub, et pürgid rohkem suure helirõhu ja kõva mürtsu poole ? Seljuhul võibolla teoreetiliselt see 15" element mängib kõvemini, mina langetaks otsuse ikkagi pioneeri kasuks, samas ei ole ka pioneer hea valik <_<
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          Täpselt nii&#33;Aga kaua umbes selline 15" element rms võimsusel töötates vastu peab?
          smasher55@hot.ee&lt;------küsimused

          Comment


            #6
            Kipun arvama, et mitte kaua, kuna need RMS võimsused on jubedasti kahtlased. Asjalood muutuvad veel täbaramaks, kui moonutusi kõrvaga ära ei tunne.
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #7
              hmm..veidi imelik, aga... mulle on keegi pähe pand sellise asja et Tehnics ja Pioneer on parimad seoses igast audio värkidega... :P lükake keegi mu arvamus ümber, ka põhjendusega...samas ise ei oska põhjendada seda arvamust :P
              Kaitse ei väldi lühist, vaid kaitseb lühise tagajärgede eest.

              Comment


                #8
                Originally posted by Clemm@Apr 6 2004, 20:09
                hmm..veidi imelik, aga... mulle on keegi pähe pand sellise asja et Tehnics ja Pioneer on parimad seoses igast audio värkidega... :P lükake keegi mu arvamus ümber, ka põhjendusega...samas ise ei oska põhjendada seda arvamust :P
                Technics ja pioneer, mõlemad on suhteliselt laiatarbeasjad, millele tehakse tohutu promo, millel on utoopiliselt odav hind jne. Kõik see viitab, et asi ei ole päris PRO. Nagu keegi kunagi on öelnud, you´ll get what you´ve paid(eestikeeles siis sa saad selle, mille eest oled maksnud). Tavaliselt inimestel kujunebgi selline üldine arvamus enda kogemuste(siinkohal kesiste kogemuste) põhjal. Technicsiga on lood tiba paremad, kui Pioneeriga.
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #9
                  seda tean jah et Tehnics parem kui Pioneer..
                  oleks vist kohatu küsida mis siis parim on.... arvatavasti küsite vastu mis valdkonnas...autotehnika, kodu, klubi jne..
                  Kaitse ei väldi lühist, vaid kaitseb lühise tagajärgede eest.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by Clemm@Apr 6 2004, 20:18
                    seda tean jah et Tehnics parem kui Pioneer..
                    oleks vist kohatu küsida mis siis parim on.... arvatavasti küsite vastu mis valdkonnas...autotehnika, kodu, klubi jne..
                    ... ja mis hinnaklassis
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by dixo@Apr 6 2004, 23:43
                      ... ja mis hinnaklassis
                      ..Ja mis tingimustes sest teada on,et pole olemas ühte ja head asja.. Iga asi õigustab end ära teatud tingimustes...

                      Comment


                        #12
                        Huvitav kas seal BRATERLAND OÜ-s elu ka toimub või?E-mailile ei vasta ja tellimine on ka natuke kööga.Kui tahad tellida siis ütleb ,et ostukorv on tühi kuigi olen selle ostukorvi lisanud.Imelik&#33;
                        smasher55@hot.ee&lt;------küsimused

                        Comment


                          #13
                          ma ie usu et seal elu toimub ....
                          aga mina ka valiksin pioneeri ... see juba tuntud ja tunnustatud firma ....

                          Comment

                          Working...
                          X