Teade

Collapse
No announcement yet.

milline supakas teha ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    milline supakas teha ?

    tahaks küsida nõu et milline subwoofer teha
    joonised on mul olemas aga milline neist kõigeparemini peksab ?
    king audio s12
    audes 75w 4 oomi
    audes 75 w 8 oomi

    tänan kõiki kes aitavad

    aitähh

    #2
    Bandbass kast (king audio ja 75w 4) peaksid madalamale mängima, kuid selline variant rohkem kodukinole, mitte muusika kuulamiseks. Ma ei väida, et ei saaks kuulata, kuid tavaline inverterkast sobib mõlema- kodukino kui ka muusika kuulamiseks vast paremini.
    Ja see mis seal pakutud on-allapoole suunatud, see peaks täitsa hea olema. Niimoodi alla suunatult ja selle püramiidiga peaksid bassihelid küllalti hästi toas laiali valguma. Enda järgmine projekt oleks ka taoline kast.

    Kuulame ära ka teiste arvamused.
    BassZone

    Comment


      #3
      75w104-8oomi..proovi see ära siis tean kas teen kah või mitte
      Ja ma usun et see parim, nagu olen sulle seda mitmel korral öelnud.
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #4
        Soovitan Audes 75W 4om , tee korralik kast ja saad tunda tõeliselt mõnusat soundi.

        Comment


          #5
          ma just nagu muusika kuulamiseks ja kodukinole tahaks .. mul üd king audio s12 subwoofer on ....

          Comment


            #6
            Originally posted by kass@Apr 8 2004, 21:37
            Soovitan Audes 75W 4om , tee korralik kast ja saad tunda tõeliselt mõnusat soundi.
            sul on ... ??? aga siis ikka bandbass kast teha ?
            või tavaline vented box .. ???

            Comment


              #7
              Tee Audesest, siis saad tunda mis vahe on King Audiol ja Audesel
              Kodukinole ja muusika kuulamiseks sobib ideaalselt. Tee inverter kast, lihtsam teha , võimalus vähem eksida kasti mõõtmete arvutamises. Muide hääl tundub ka parem( minu arvates).

              Võid ka minu kasti vaadata mu lk-lt. endal mul siiski valmistatud kast autosse, kuid hetkel mängib toas ja olen woofri häälega väga rahul, isiklikult mulle loeb rohkem heli kvaliteet mitte tümakas.

              Comment


                #8
                Kuna sa oled bassimaan, siis vali Audese element takistuse järgi.. Kui võimendi 4oomi, sis 4oomine. Siis saad sealt maksimaalse võimsuse kätte...

                Comment


                  #9
                  olen jah bassimaan , ja kvaliteet loeb ka mulle

                  Comment


                    #10
                    Kui kvaliteet loeb siis ei tohix ju küsimust olla kas king audi või audes.
                    Audes on igati üle, alustades heliga, lõpetades disainiga.
                    Ja tuppa siiski eelistatakse 8 oomiseid kõlareid.
                    S A C
                    Siberian Audio Concept

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by hmekk@Apr 9 2004, 00:47
                      olen jah bassimaan , ja kvaliteet loeb ka mulle
                      milline neist kõigeparemini peksab ?
                      Kuidagi raske neid kahte lauset mõista, aga jah :P

                      Comment


                        #12
                        nii nyyd jälle kyssa .... kas 4 oomine või 8 oomine .. king audio langes välja

                        Comment


                          #13
                          Seda pead juba ise otsustama, sest oleneb ikka võimendist millega hiljem seda woofrit toitma hakkad.

                          Comment


                            #14
                            nmu hetkel on mul võimendiks muusikakeskus panasonic 20w ja 6 oomi ...
                            aga mai teagi mis võimu endale osta , kui kellegil on pakkuda kaaluksin ma seda asja

                            Comment


                              #15
                              hmm, keskus :huh: siit teen mina järelduse, et kui keskus, siis eraldi võimu sinna nii kergesti juurde ei tule... (kuna võrdlusmomenti võeti sisse king audio)...või siiski?
                              8oomine audes oleks kõge turvalisem siis, või kaks oleks parem.
                              ja see kaalumine võimu üle... palju oled üldse nõus pakkuma või niisama? kasutajawaldur ju pakub hea hinna eest võimendeid...
                              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                              t-linespeakers.org

                              Comment

                              Working...
                              X