Teade

Collapse
No announcement yet.

S-50 supaka kast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S-50 supaka kast

    Olex vaja abi natuke kasti ehitusega, kõik proged millega saax need kasti mõõdud arvutada on selline füüsika et aju ei hakka peale, äkki keegi annax mõne lihtsa proge või mingid S-50 kasti mõõdud ja joonised, mis hakkax korralikult laxuma. praegu on orginaal kast inverter juurde ehitatud ja kast isoleeritud aga siiski see kõll pexis kasti pilbastex <_< ja lax polnud ka kiita palun aidake

    #2
    siit saad sa programmi millega kasti mõõtmed välja arvutada

    Comment


      #3
      Piraatlusega siin ei pidavat tegelema&#33; <_<
      Teed max 40 liitrit kasti ja mõõdud saad, kui jagad liitrid(40) aluse, kõrguse ja sügavusega. Veel soovitan jätta inverter 10 cm kaugusele kõlarist ja sellele kastile peaks 75mm diameetriga inverterist piisama.
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #4
        aga kas sellise süsteemiga ei hakka kõvemalt mürtsuma kui teex sisese kõlariga,et kõlar on üleni kastis peidus??

        Comment


          #5
          Originally posted by Ceed@Apr 10 2004, 20:48
          aga kas sellise süsteemiga ei hakka kõvemalt mürtsuma kui teex sisese kõlariga,et kõlar on üleni kastis peidus??
          Ma arvan,et ei tasu ära see. Amplituud läheb liiga suureks, sest sa ei näe elemendi liikumist ja võid talle nii otsa peale teha....

          Comment


            #6
            ok tnx, ex ma hakkan siis siin midagi aretama kui valmis näitan teilegi pilte

            Comment


              #7
              ok teen siis ~40L kasti, inverter 80mm sest muud pole, 10 cm inversteri ja kõlli vahele.
              selline peax siis see välja nägema ve??

              Comment


                #8
                Tee kast mingi 30ltr.. Inverter 75mm läbimõõduga ja pikkus 200-250mm... Arvan,et 40ltr on liiast....

                Comment


                  #9
                  nii väikest raske teha mingi 40*30*30 olex normaalne see siis 36L . sama mis pildil aint lajus olex 45cm asemel 40cm. aga kas keegi ei oska siis neid progesid õieti kasutada et täpselt arvutada. ma ütlen ausalt olen 2 päeva neid uurinud aga ei midagi :unsure: lihtsalt nii keeruline

                  Comment


                    #10
                    Kas keegi s50 bassika parameetreid teab? ma suht võõras nende kõlaritega.
                    S A C
                    Siberian Audio Concept

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Allar88@Apr 10 2004, 23:06
                      Kas keegi s50 bassika parameetreid teab? ma suht võõras nende kõlaritega.
                      Otsingusse 25GD-26 sisse ja voila

                      Comment


                        #12
                        25w nominaal
                        .4oomi
                        resokas 35 hz


                        nii leidsin mina

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by hmekk@Apr 10 2004, 21:13
                          25w nominaal
                          .4oomi
                          resokas 35 hz


                          nii leidsin mina
                          Midagi thiele/small parameetritest siinne õpipoistegrupp on kuulnud ? Puhtalt sellest, et keegi kunagi on öelnud, et miskine resokas () on 35hz ei aita. Resokaks nimetatakse arvatavasti siis Fs-i, veel on sul vaja Qts-i ja Vas-i kõige algelisemaks kastiarvutusmooduseks, teinekord sellest täiesti piisab.
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14
                            Tekib tunne,et ei osata otsingut kasutada. Eks tuleb sis ikka kõik kandikul ette kanda...

                            Fs-35
                            Vas-30
                            Qms-4.72
                            Qes-0.375
                            Qts-0.35
                            84dB/1m/1w
                            40-5000Hz
                            8Om
                            25W RMS

                            Comment


                              #15
                              Kahjux pole 75mm inverteri toru kuskilt võtta aga kas 100mm jääb liiga suurex

                              Comment

                              Working...
                              X