Teade

Collapse
No announcement yet.

JBL GT3-12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    JBL GT3-12

    Niisiis elemendiks on JBL GT3-12 kuna pole kunagi varem kasti ehitanus sooviks teiie abi, uurisin ka foorumist kuid ei leidnud sarnast (võin eksida).

    Parameetrid oleks siis sellised:
    Power Handling (peak) : 1800W
    Power Handling (RMS) : 225W
    Frequency Response : 32Hz-3kHz
    Nominal Impedance : 4Ohms
    Sensitivity (2.83V/1m) : 89dB
    Voice Coil Diameter : 50mm
    Cut-Out Diameter : 281mm
    Mounting Depht : 155mm

    Revc : 3.14
    Levc : 1.15
    Sd(cm2) : 527
    BL : 10.69
    Vas (liters) : 100.45
    Cms (mm/N) : 254.7
    Mms (grams) : 125
    Fs (Hz) : 28.2
    Qms : 5.53
    Qes : 0.60
    Qts : 0.54
    Xmax (MM) : 11
    Xmax (ln) :0.43

    Sellised andmed siis, sooviksin ehitada sellist piklikku kastikest mis oleks üheltpoolt seljatoe kaldega, või milline kast oleks teiie poolt soovitatav, sooviksin kasti mõõtmeid, (pikkus laiius kõrgus augu täpne asukoht). Võiksin ju ise mingi junni kokku klopsida aga ei usu et liitrid õiged tuleksid ja arvan et auguga panen pusse. Palun aidake.
    Never, ever approach a computer saying or even thinking "I will just do this quickly."

    #2
    Ma arvan et sa võid vist basssoundman-i käest küsida http://www.zone.ee/basssoundman/ tal on seal oma foorum

    Comment


      #3
      Vaata ma toksisin need andmed bassbox pro-sse aga ma ei saanud aru kuidas see kasti liitreid näitab.
      Kas sul ei ole mingeid andmeid mitme liitrine kast võib olla?

      Comment


        #4





        kast m66tmed seinte paksus 22mm 350mm*400mm*450mm 60.97ltr
        inverter 100mm*250mm

        ma arvutasin v2lja aga ma ei tea kas see hakkab 6ieti m2ngima v6i mitte nii ,et kysi teadjatelt j2rgi!


        Comment


          #5
          Minuarust päris hea. Tahad seda tuppa mängima muidu ???

          Comment


            #6
            yhes6naga mis siis itnz dixo ksl ja muud tegiad nendest andmendest arvavad ???


            Comment


              #7
              Minu arvamus seisab kõige rohkem selle taga, et kuhu asi paigutatakse - autosse või koju ?

              Kui koju, siis oleneb täiesti muusikamaitsest. Hetkene häälestus on agressiivsema iseloomuga, mis sobib eelkõige trance ja dnb jaoks.
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                http://images.google.com/imgres?imgurl=www...DUTF-8%26sa%3DN
                Seal on antud kasti liitrid

                Comment


                  #9
                  Valgustan siis inimesi siin. Kast läheb/läks juba autosse ja on valmis või kohe valmimas.
                  http://www.zone.ee/allar88
                  Kasti projekt asub sellel lingil ja pilte peaks lähiajal ka lisanduma. Vähemalt nii chris lubas.
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #10
                    ma kuulangi trance ja d'n'b -d v2hest ka r2ppi


                    Comment


                      #11
                      Originally posted by drizzle@Apr 28 2004, 05:41
                      ma kuulangi trance ja d'n'b -d v2hest ka r2ppi
                      Küsimus istub ikkagi vast selles kinni, mida Chris kuulab.
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #12
                        Kuule allar äkki aitad mind ka?ma ostsin sellise värgi ja kohe ostan veel ühe sest ma tahan teha midagi sellist http://www.zone.ee/g-zero/
                        andmed on ka seal.Mul on see 12 dolline(250/500w RMS/MAX)
                        Nimelt ma ei tea kui suure läbimõõduga ja kui pikka toru ma sinna panema pean?

                        Comment


                          #13
                          Kuna chris vist oma teema ära unustanud või pole tal töö õrvalt aega, siis olen tal taas suuvooder.
                          Muusika maitse tal d'n'b sellepärast sai tehtud kast ka veidi suuremate liitritega kuna oli vaja kumisevat heli mitte teravat matakat.



                          @ G-zero räägime privas või msn-is Mul aadres allarvalksaare@msn.com
                          S A C
                          Siberian Audio Concept

                          Comment

                          Working...
                          X