Teade

Collapse
No announcement yet.

Midagi põnevat:P

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Originally posted by RebeL@Apr 21 2004, 18:05
    ..peaks ka vist filmima mida mu korteri väilsuks teeb kui musa kuulan :P

    Basssoundman peaks teadma millest jutt käib
    Mul kah kui king oli + 2 estoniat siis üks pani rütmi aga ma küll ei leidnud et see äge oleks

    Comment


      #32
      Eks kõik see ole maitse asi, ise eelstan siiski puhast ja selget heli.

      Oli endalgi vahepeal probleem, et kui musa kuulasin hakkas kapiukse klaas plärisema, kuid selle sain ka koheselt korda, väike tämbrite regull ja hetkel pole kusagil mingit plärinat toas kuulda.

      Muidugi, kui supakas mängima panna siis jah kahjuks on paratamatu see ukse ja akende plärin, aknad kahjuks ühekordse klaasiga.

      Soovitaks, et ega see dB tagaajamine pole eriti hea mõte just. Kuulmist tuleb ikka hoida ka, sest võib juhtuda, et varsti enam pole millega kuulata

      Comment


        #33
        Originally posted by artur@Apr 21 2004, 09:25
        Millise rõhuga kast mängib tähendabki et mitu db kõlar annab.mingis väikses ruumis on db tõesti rohkem aga mitte nii palju. sel juhul ma teen kasti millel küljed võrdsed ja panen pea suppari kasti ja ütlen et oli küll 160db. :wacko:
        Millise rõhuga Bassbox pro järgi kast mängib ei ole kohe kindlasti number, missugust rõhunumbrit su kast mängima hakkab.
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #34
          Originally posted by kass@Apr 21 2004, 20:58
          Soovitaks, et ega see dB tagaajamine pole eriti hea mõte just. Kuulmist tuleb ikka hoida ka, sest võib juhtuda, et varsti enam pole millega kuulata


          ega praeguse võimsuse juures mida nad maksimaalselt hetkel saavutavad(2 korda vähem kui kõlarite RMS)
          ei lõhu nad midagi peale ema ja naabrite närvide ..kõllid peaksid terveks jääma

          Comment


            #35
            Mõtlesin kõrvu selle all, mitte kõlareid.
            kõlarid ostad uued, kõrvu poes müügil pole

            Comment


              #36
              Originally posted by dixo@Apr 21 2004, 06:39
              Mis loll jutt see siin on ? Bassbox pro-s vaatad, kui suure rõhuga yx või teine kast mängib ? Nonsense, isegi bassbox pro ei arvesta mõningaid tegureid....
              ...ja...
              ...Kõrvakiled ei rebene 142dB juures.
              See ei ole BBP arvutuslik, see on mõõdetud.
              Ja kõrvakiled rebenevad ca. 150dB juures.

              Comment


                #37
                Originally posted by RebeL@Apr 21 2004, 18:05
                ..peaks ka vist filmima mida mu korteri väilsuks teeb kui musa kuulan :P

                Basssoundman peaks teadma millest jutt käib
                Ojaaaaa.....irw, see on koom.
                Aga ega minu toa uks just palju alla ei jää, oma võimalikus liikumisulatuses pläriseb ikka nagu musagi myrtsub.
                Kui aus olla, siis asjade plärin on isegi üle muusika, see häirib jubedalt. Ja kuradi vihale ajab see, et kui volume ikka sirgeks keerata, siis saab tykk aega toas asju oma kohale tagasi tõsta, vahel isegi liimida... B) Kapiuksi ei saa ka kinni hoida, plärisevad jubedat moodi. Ja pliiatsid kipuvad laua taha ära kaduma.

                Comment


                  #38
                  Originally posted by basssoundman+Apr 21 2004, 20:04--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (basssoundman @ Apr 21 2004, 20:04)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-RebeL@Apr 21 2004, 18:05
                  ..peaks ka vist filmima mida mu korteri väilsuks teeb kui musa kuulan :P

                  Basssoundman peaks teadma millest jutt käib
                  Ojaaaaa.....irw, see on koom.
                  Aga ega minu toa uks just palju alla ei jää, oma võimalikus liikumisulatuses pläriseb ikka nagu musagi myrtsub.
                  Kui aus olla, siis asjade plärin on isegi üle muusika, see häirib jubedalt. Ja kuradi vihale ajab see, et kui volume ikka sirgeks keerata, siis saab tykk aega toas asju oma kohale tagasi tõsta, vahel isegi liimida... B) Kapiuksi ei saa ka kinni hoida, plärisevad jubedat moodi. Ja pliiatsid kipuvad laua taha ära kaduma. [/b][/quote]
                  mnja..... seda ma olen näinud kuulndu ja tundnud... 5minti peale toast lahkumist ajumahlad veel loksusid peas :P
                  Philips FA-960 + 2x Korvet 150AC001

                  Comment


                    #39
                    Originally posted by Vocah+Apr 21 2004, 20:20--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Vocah @ Apr 21 2004, 20:20)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                    Originally posted by basssoundman@Apr 21 2004, 20:04
                    <!--QuoteBegin-RebeL
                    @Apr 21 2004, 18:05
                    ..peaks ka vist filmima mida mu korteri väilsuks teeb kui musa kuulan :P

                    Basssoundman peaks teadma millest jutt käib

                    Ojaaaaa.....irw, see on koom.
                    Aga ega minu toa uks just palju alla ei jää, oma võimalikus liikumisulatuses pläriseb ikka nagu musagi myrtsub.
                    Kui aus olla, siis asjade plärin on isegi üle muusika, see häirib jubedalt. Ja kuradi vihale ajab see, et kui volume ikka sirgeks keerata, siis saab tykk aega toas asju oma kohale tagasi tõsta, vahel isegi liimida... B) Kapiuksi ei saa ka kinni hoida, plärisevad jubedat moodi. Ja pliiatsid kipuvad laua taha ära kaduma.
                    mnja..... seda ma olen näinud kuulndu ja tundnud... 5minti peale toast lahkumist ajumahlad veel loksusid peas :P [/b][/quote]
                    no pagan, kui sul 5 minutit mahlad liikusid on ju päris jube.
                    aga mõtle. meie bassihelimees elab seal toas ja vaata kuhu ajumahlade loksumine viinud on.

                    Comment


                      #40
                      plärisemisest niipalju- kohutav, mis jääb helist alles, kui aknad akkavad täies mahus plärisema + veel mingid klaviatuuri nupud, joonlauad...taara üksteise vastu jne jne...loodan et peale pakettaknaid asi paraneb, või muidu peab õue elama minema...
                      2 x S-90 &amp; Brig001, Yamaha rx-395 &amp; 10&quot; Xe &amp; 12&quot; Bochmann

                      Comment


                        #41
                        pakett aknad aitavad&#33;
                        õnneks

                        Comment


                          #42
                          Originally posted by RebeL@Apr 22 2004, 06:42
                          pakett aknad aitavad&#33;
                          õnneks
                          Aitavad kyll, kusjuures mul värisesid gyproc seinad rohkem kui pakett aknad...nii et need on jah head asjad selle kohapealt
                          F&amp;F

                          Comment


                            #43
                            aknad on mul jah OK ..kuid kööginõud, kraanikauss, vetsus peegel, vann, vetsupott ..jnejne lärisevad küll jubedalt ..puhast heli polegi peaaegu
                            peab ikka ruttu autosse toppima asjad. :P

                            Comment


                              #44
                              Originally posted by kass@Apr 21 2004, 22:51
                              kõlarid ostad uued, kõrvu poes müügil pole
                              Õiget juttu räägid. Mul endal mõnda aega tagasi oli selline põhimõte,et mida rohkem, seda parem. Nüüd on tulemus käes. Kõrvakuulmine nii ära,et vaikset juttu kõige paremini ei kuule...

                              Comment


                                #45
                                Jah kuulmist tuleb hoida.

                                Minuarust saab kõige parema elamuse muusikakuulamisest just siis kui helitugevus just mitte kõrgel pole, vaid selliselt parajalt

                                Comment

                                Working...
                                X