Teade

Collapse
No announcement yet.

Midagi põnevat:P

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Originally posted by kass@Apr 22 2004, 13:56
    Jah kuulmist tuleb hoida.

    Minuarust saab kõige parema elamuse muusikakuulamisest just siis kui helitugevus just mitte kõrgel pole, vaid selliselt parajalt
    Vaikselt on jah ka hea kuulata , et bassi ja muid sagedusi oleks piisavalt aga sellest bassist saab villant kyll ...vimaselel ajal mul nii et kuulan yhe või paar lugu ära ja ei taha pärast seda enam supakat nähagi (muidugi kõvasti kuulates)...
    F&F

    Comment


      #47
      Räägite siin julmast tümakast ja pani see jutt muigama.Ma ei hakka teie kõllide kohta midagi ütlema, sest ma pole neid kuulnud.
      Aga omast kogemusest......Sõber rääki kord, et kellegil on jõhker matakas auos .500w ja puha.Kõk väriseb ja kopsud tahavad pahupidi minna.Nüüd mul sama element autos ja ma mõtlen, et peab raha koguma ja ostma ikka KÕLARI mitte mingi odava(1000-2000kr jensen)juustu.Nüüd vaatan 15 või 18" elementide poole.VAst need suudavad juba liigutada midagi.TEgelt tahan öelda, et kui ilu on vaataja silmades siis muusika on kuulaja kõrvades.
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #48
        Originally posted by tuumik@Apr 23 2004, 19:12
        .TEgelt tahan öelda, et kui ilu on vaataja silmades siis muusika on kuulaja kõrvades.
        Ma ei ülteks, et mu kast oma välimusega hiilgaks? :huh:
        No...Polk laiatab ka päris vihaselt 175W kohta... <_<

        Comment


          #49
          Originally posted by basssoundman+Apr 23 2004, 22:56--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (basssoundman @ Apr 23 2004, 22:56)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-tuumik@Apr 23 2004, 19:12
          .TEgelt tahan öelda, et kui ilu on vaataja silmades siis muusika on kuulaja kõrvades.
          Ma ei ülteks, et mu kast oma välimusega hiilgaks? :huh:
          No...Polk laiatab ka päris vihaselt 175W kohta... <_< [/b][/quote]
          aga basssoundman..mis tarbeks sul see spl dynamics pro oli ka toas või aotos?..mitu supakat sul on juba yldse? :P
          F&amp;F

          Comment


            #50
            Originally posted by altz+Apr 25 2004, 12:08--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (altz @ Apr 25 2004, 12:08)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
            Originally posted by basssoundman@Apr 23 2004, 22:56
            <!--QuoteBegin-tuumik
            @Apr 23 2004, 19:12
            .TEgelt tahan öelda, et kui ilu on vaataja silmades siis muusika on kuulaja kõrvades.

            Ma ei ülteks, et mu kast oma välimusega hiilgaks? :huh:
            No...Polk laiatab ka päris vihaselt 175W kohta... <_<
            aga basssoundman..mis tarbeks sul see spl dynamics pro oli ka toas või aotos?..mitu supakat sul on juba yldse? :P [/b][/quote]
            emm...ma pean lugema hakkama, neid on paar tk ikka. Ja SPL...no...ehk suvel saab nalja Kui suvel ei saa, siis vahetult enne talve kindlasti B)

            Comment


              #51
              Originally posted by basssoundman@Apr 25 2004, 17:56

              emm...ma pean lugema hakkama, neid on paar tk ikka. Ja SPL...no...ehk suvel saab nalja Kui suvel ei saa, siis vahetult enne talve kindlasti B)
              Räägi lähemalt B)
              F&amp;F

              Comment


                #52
                Originally posted by altz+Apr 25 2004, 21:00--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (altz @ Apr 25 2004, 21:00)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-basssoundman@Apr 25 2004, 17:56

                emm...ma pean lugema hakkama, neid on paar tk ikka. Ja SPL...no...ehk suvel saab nalja Kui suvel ei saa, siis vahetult enne talve kindlasti B)
                Räägi lähemalt B) [/b][/quote]
                veel mitte, ehk siis kui kõik valmis. Kui ültse saab.

                Comment


                  #53
                  Originally posted by basssoundman+Apr 25 2004, 21:30--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (basssoundman @ Apr 25 2004, 21:30)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                  Originally posted by altz@Apr 25 2004, 21:00
                  <!--QuoteBegin-basssoundman
                  @Apr 25 2004, 17:56

                  emm...ma pean lugema hakkama, neid on paar tk ikka. Ja SPL...no...ehk suvel saab nalja Kui suvel ei saa, siis vahetult enne talve kindlasti B)

                  Räägi lähemalt B)
                  veel mitte, ehk siis kui kõik valmis. Kui ültse saab. [/b][/quote]
                  Kas ma võin karta mingit spl toa või spl auto valmimist? B)
                  F&amp;F

                  Comment


                    #54
                    SPL auto tuleb vist :blink: &#33;&#33;&#33;
                    Eks elame näeme :P

                    Comment


                      #55
                      lugege nüüd teema esimest postitust ka h34r:
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by ksl@Apr 26 2004, 13:36
                        lugege nüüd teema esimest postitust ka h34r:
                        algne supakas sai juba ära kiidetud :P teema arenes ja nyyd pinnime basssoundman-i et ta räägiks oma plaanidest meile ka (ei hakka mingit eraldi teemat ka tegema)
                        F&amp;F

                        Comment


                          #57
                          algne supakas sai juba ära kiidetud teema arenes ja nyyd pinnime basssoundman-i et ta räägiks oma plaanidest meile ka (ei hakka mingit eraldi teemat ka tegema)
                          Olete TE nii kindlad, et kõik kasutajad soovivad teada, mis plaanid mõnel bassheadil on? Ma arvan et mitte kõik foorumi kasutajad sellest huvitatud pole. Seega paluks oma teadmisjanuga kolida kas privaatsõnumitesse, meili-teele või hoopis kasutada MSN-i selleks.

                          Mõistvat suhtumist&#33;
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #58
                            Originally posted by intz@Apr 26 2004, 18:15
                            algne supakas sai juba ära kiidetud teema arenes ja nyyd pinnime basssoundman-i et ta räägiks oma plaanidest meile ka (ei hakka mingit eraldi teemat ka tegema)
                            Olete TE nii kindlad, et kõik kasutajad soovivad teada, mis plaanid mõnel bassheadil on? Ma arvan et mitte kõik foorumi kasutajad sellest huvitatud pole. Seega paluks oma teadmisjanuga kolida kas privaatsõnumitesse, meili-teele või hoopis kasutada MSN-i selleks.

                            Mõistvat suhtumist&#33;
                            kle arvan et oleks jah huvitav teada mis bassoundmanil teoksil .. kui sind ei huvita see siis palun väga -> ära vaata siia teemasse .. lihtne ja loogiline

                            Comment


                              #59
                              Muidugi&#33;&#33;&#33;
                              Jannozz50 on õigus,Lugejate tungiv soov jääb peale :P

                              Comment


                                #60
                                aga muide basssoundman&#39;il on oma foorum ja sealt võite seda pärimist jätkata :P

                                Comment

                                Working...
                                X