Teade

Collapse
No announcement yet.

Midagi põnevat:P

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Originally posted by MK@Apr 27 2004, 14:25
    aga muide basssoundman'il on oma foorum ja sealt võite seda pärimist jätkata :P
    http://www.zone.ee/basssoundman3/forum.php

    Kribake palju jaksate, vastan ka palju jaksan. B)

    Nipalju võin närvikõdiks öelda, et kui plaan tööse läheb, siis juhet kulub ohtralt kümnete meetritega. Vaiku kilodega ja klaasriiet samuti. Ilmselt pahtlit, värvi ja tööd ka metsikult.

    Comment


      #62
      Niisiis, järgmiseks aastaks juba uued plaanid.
      Natukene võin vihjata, et plaanis katsetada uusi elemente, mida keegi ennem otseselt proovinud ei ole.
      See võistlushooaeg sai võisteldud 2x12" GAS Silveritega ja tulemuseks 140,9dB
      Siis veel RFR3115 ja tulemuseks 350W tagant 142,8dB
      Järgmine hooaeg üritame parandada tulemusi, selleks saab aga vaeva näha, kuna õppida on selle ala peal veel väga palju.

      Selle aasta võistlusteks valmistumist saab vaadata lähemalt:
      http://www.zone.ee/basssoundmanspl/calibra_spl/

      Comment


        #63
        Palju see RFR3115 umbes maksab?

        Comment


          #64
          Originally posted by ClubmusicGNRTR@Nov 4 2004, 08:57
          Palju see RFR3115 umbes maksab?
          ca. 7000.-

          Comment


            #65
            sellise värgi korral võiksite mõelda ka toa akustikale, sest ma ei näe kõvasti kuulamises mingit pointi kui kvaliteeti pole, see on kõigest minu arvamus, aga ma ei leia seal midagi lahedat kui mu kõlarid suudavad panna mõne eseme toas liikuma - pigem võiksite esemed toast välja viia ja rohkem heli puhtuse ja akustika peale mõelda. SPL võistlusteks valmistujate kohta see ei käi.
            Igaljuhul, edu ehitamisel ja ehitage ikka uut ja huvitavat!

            Comment


              #66
              Originally posted by p2rt@Nov 4 2004, 21:05
              sellise värgi korral võiksite mõelda ka toa akustikale, sest ma ei näe kõvasti kuulamises mingit pointi kui kvaliteeti pole, see on kõigest minu arvamus, aga ma ei leia seal midagi lahedat kui mu kõlarid suudavad panna mõne eseme toas liikuma - pigem võiksite esemed toast välja viia ja rohkem heli puhtuse ja akustika peale mõelda. SPL võistlusteks valmistujate kohta see ei käi.
              Igaljuhul, edu ehitamisel ja ehitage ikka uut ja huvitavat!
              ära aja asja liiga keeruliseks.
              mina soovitaksin mõnedel tegelastel siin lihtsalt mõistus pähe võtta.

              Comment


                #67
                Originally posted by Zen@Nov 4 2004, 21:44
                ära aja asja liiga keeruliseks.
                mina soovitaksin mõnedel tegelastel siin lihtsalt mõistus pähe võtta.

                kusjuures on jah täiesti mõttetu mingi kumisev bass, klaaside värin ja nõude kukkumine köögikapi pealt. mina tunneks rõõmu puhtast helist.
                ja see calibra projekt on väga viis asi.

                Comment


                  #68
                  nojah, see kui arendatakse spl võistluse jaoks on teine asi, aga kodus asju kõlaritega liigutada ? - selleks on kolimisfirmad

                  Comment


                    #69
                    Originally posted by p2rt@Nov 5 2004, 08:09
                    nojah, see kui arendatakse spl võistluse jaoks on teine asi, aga kodus asju kõlaritega liigutada ? - selleks on kolimisfirmad
                    Tegelkult päris hästi öeldud...Selles suhtes , et SPL kui võistlus on ikkagi hobi ja mütsmaha inimese ees kes vähmalt tahab/üritabgi midagi teha mitte ei joo/tõmba narkot või mis iganes selle raha arvelt mis hobisse läheb.Tümmiga asjade liigutamine on jah natuke imelik, mida see meile annab?Aga algus seegi, äkki kasvab ka mõnest "asjadeliigutajast" kunagine arvestatav näiteks SPL võistleja.Mõne arust SQ nõme, mõne arust SPL nõme..kõik oleneb inimesest.Erapooletu nurga alt vaadates on mõlemas "asjas" natukene imelikkust või kudas seda öeldagi.Anyway jõudu ja jaksu uute projektide teostamiseks.
                    F&F

                    Comment

                    Working...
                    X