Teade

Collapse
No announcement yet.

suppaka võimu filter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    suppaka võimu filter

    küssa olex selline et mida te soovitate kas enne võimu panna kõrgete helise ära lõikamisex filter vai pääle võimu
    ma olex huvitatud enne võimu filtri panemisest ja olex võimalik saada süsteemist ka 20-20+ toidet et äkkisti keegi oskab soovitada mingit skeemi mida annax sinna vahele sokutada

    jäen huviga ootama

    #2
    sul on vaja aktiivfilrit kui tahad võimu ette panna. kõige lihtsam aktiivfilter peaks minuteada konde ja takiga teostatav olema.

    Comment


      #3
      Kui filter on enne võimendit ega ta sellest veel aktiivfilter ei ole. Aktiivfilter on ikka iseseisva toitega aktiivseade (op.võim näiteks) koos passivelementidega lõikesageduse paikapanemiseks.
      Enne võimendit saab ka kondeka ja takistiga passiivfiltri panna. Pead teadma võimendi sisendtakistust, et täpselt arvutada.

      Comment


        #4
        Originally posted by vambola@Apr 17 2004, 11:04
        Kui filter on enne võimendit ega ta sellest veel aktiivfilter ei ole. Aktiivfilter on ikka iseseisva toitega aktiivseade (op.võim näiteks) koos passivelementidega lõikesageduse paikapanemiseks.
        Enne võimendit saab ka kondeka ja takistiga passiivfiltri panna. Pead teadma võimendi sisendtakistust, et täpselt arvutada.
        ja ja just selle op.võimuga ma nüüd selle filtri tegingi aga nüüd selline asi et heli on kül madal aga ta on selline naca nagu müralaadne vai kuidas seda öelda
        kui krudin võimsuse ülesse siis hakkab ka bass tulema ja nüüd vaja veel väike eelaste ette vist teha siis peax olema asi korras

        Comment


          #5
          ja võimendi on mul tehtud STK4050 kivipeal et äkkisti on miskit sobilikumat madalateasageduste võimendamisex välja käia kuigi tegelt olen sellega ka rahul
          aga kui on midagi lubavamat siis kõik näpunäited on alati teretulnud

          Comment


            #6
            nüüd asi sedapidi et kes oskax nõu tegin kasti ja kõik valmis ja juhtus selline jura lugu et see kõll põles maha lihtsalt sõnaotseses mõttes helipool läx põlema
            õnnex suutsin veel võimu päästa
            koonus põles sootux ära ma ei saa mis toimub võim oli tehtud STK4050 pääl ja ei olnud asi mitte maximumi pääl
            kas oskag keski nõu anda mis jama see oli vai oli siis tõesti see võim liiga tugev

            Comment


              #7
              Mul plaanis teha king audio s10 filter. Andmed arvutan siit:
              http://www.mcmantom.com/EN/utility/
              Aga seal pean valima veel mingitest alamteemadest. Mina aga ei tia millist valida.
              teemad:
              Audio Crossover 6db/oct
              Audio Crossover 12dB/oct
              Audio Crossover 18dB/oct
              L-Pad Audio Attenuators
              Zobel Network

              Edasi minnes saan teha filtri TW-le või WF-ile. Need peaksid olema tweeter ja subwoofer. Sealt siis võtan subwooferi. A mis asi on tweeter.
              Tõnis

              Comment

              Working...
              X