Teade

Collapse
No announcement yet.

wooferi mähkimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    wooferi mähkimine

    Probleem selles,te woofer ragiseb ja teadjamad ütlesid,et mähis läbi.
    Huviabki,kus oleks võimalik lasta woofer uuesti mähkida,kas on sellel üldse mingit mõtet ja palju selline lõbu võib umbes maksta?

    #2
    Oleneb ju mis woofriga tegu on??..mul näiteks sai tasuta mingi läbi kärssand 12" KA ja lasi selle 80.- eest korda teha...Aga kui mõtekas see on? KA puhul kaldun arvama, et mitte eriti. <_<
    2 x S-90 &amp; Brig001, Yamaha rx-395 &amp; 10&quot; Xe &amp; 12&quot; Bochmann

    Comment


      #3
      Originally posted by spetsialist@Apr 19 2004, 14:02
      Oleneb ju mis woofriga tegu on??..mul näiteks sai tasuta mingi läbi kärssand 12" KA ja lasi selle 80.- eest korda teha...Aga kui mõtekas see on? KA puhul kaldun arvama, et mitte eriti. <_<
      Tahaks ka seda 80.- eest mähitud elementi näha. Spetsialistid teevad seda 600.- alates. Ja sinna tuleb asemele kerida ka sama jäme ja sama takistusega traat.
      Kui täpselt sama traati toote, siis ma mudu parandan neid.

      Comment


        #4
        Ma usun, et vist keegi ei taha seda näha...no igatahes jäi tulemus üsna käkk- nii välimus, kui ka heli polnud suurem asi
        2 x S-90 &amp; Brig001, Yamaha rx-395 &amp; 10&quot; Xe &amp; 12&quot; Bochmann

        Comment


          #5
          Räägi parem mis woofer sul läbi on? Otsi mõni noor kutt kes on seda paar/kümme korda teinud ja ta aitab sind pisikese raha eest välja. Kui hästi läheb siis võid isegi siit foorumist kellegi peale basssoundman -i leida.
          Üldjuhul kui elemendi hind on alla 400.-kr siis see jama vist ei tasu ära. Kuna tulemus nigelam kui originaal ja korda tegemise eest hinge hinda maksta on ka mõtetu..




          OT: võtaks meeleldi kõik 12" KA jms. endale...kui kellegil pakkuda siis andku teada..
          S A C
          Siberian Audio Concept

          Comment


            #6
            Originally posted by Allar88@Apr 20 2004, 06:27
            Otsi mõni noor kutt kes on seda paar/kümme korda teinud ja ta aitab sind pisikese raha eest välja.
            Mis on pisikene raha? 100.- ja käkk? või 300.- ja korralik asi?
            Maitse asi, mina eelistaks maksta 300.- ja saada tulemust, kui viia see 100.- eest prügikasti. <_<

            Comment


              #7
              Originally posted by basssoundman+Apr 20 2004, 16:55--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (basssoundman @ Apr 20 2004, 16:55)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Allar88@Apr 20 2004, 06:27
              Otsi mõni noor kutt kes on seda paar/kümme korda teinud ja ta aitab sind pisikese raha eest välja.
              Mis on pisikene raha? 100.- ja käkk? või 300.- ja korralik asi?
              Maitse asi, mina eelistaks maksta 300.- ja saada tulemust, kui viia see 100.- eest prügikasti. <_< [/b][/quote]
              :blink: oletame et jutt on meil siin hetkel KA-st või püramiidist või muust odavast woofrist...Kas mõni inimene on nõus maksma üle 50% uue mähise eest või ta ostab selle raha eest juba endale uue woofri..Kumb oleks siis tavakodanikule mõistlikum lahendus?
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #8
                minu jutu iva oli selles, et kutt sai tasuta läbi kärssand&#39; woofri ja laskis selle 80.- eest korda teha. Aga tulemus oli suht jama, sest välimus sai kannatada ja ei olnd eriti ea eli ega midagi.....et odavate woofrite puhul ei tasu asi ennast ära.
                2 x S-90 &amp; Brig001, Yamaha rx-395 &amp; 10&quot; Xe &amp; 12&quot; Bochmann

                Comment


                  #9
                  tegu on kenwooi woofriga http://www.kenwoodeurope.com/products/List...=7&k3=68&pr=425
                  Mis te sellest woofrist arvate?Ise olen suht võhik.
                  Oleks abiks kui keegi mulle ka konkreetseid kontakte saadaks,kus seda siis parandada.

                  Comment


                    #10
                    Sellise elemendi puhul tuleb parandamine kõne alal küll..soovitan basssoundman-i tal paar kõlarit tehtud kah...vaata ta koduelehele sealt saad täpsemat infot..
                    S A C
                    Siberian Audio Concept

                    Comment


                      #11
                      Mul oleks vaja inimest, kes mähiks elemendi mähise ümber. Elemendiks on JBL 1500Gti ning mähis on ~1/4 ulatuses lühises. Mähkimist võib raskendada asjaolu, et sellel elemendil on mähis mähisealuse sees. Vaja on korralikku tööd, sest elementi kavatsen edaspidi kasutada võistlustel.

                      Kui keegi oskab soovitada inimest, kes sellise tööga toime tuleb, siis kirjutage.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by BSL@Aug 11 2004, 20:32
                        Mul oleks vaja inimest, kes mähiks elemendi mähise ümber. Elemendiks on JBL 1500Gti ning mähis on ~1/4 ulatuses lühises. Mähkimist võib raskendada asjaolu, et sellel elemendil on mähis mähisealuse sees. Vaja on korralikku tööd, sest elementi kavatsen edaspidi kasutada võistlustel.

                        Kui keegi oskab soovitada inimest, kes sellise tööga toime tuleb, siis kirjutage.
                        alles oli juttu samas teemas et basssoundman tegelebsellega...ja teeb seda hästi...
                        TeamRMS

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by ripspeed@Aug 11 2004, 20:48
                          alles oli juttu samas teemas et basssoundman tegelebsellega...ja teeb seda hästi...
                          Ei, temale käib see asi siiski üle jõu.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by BSL+Aug 12 2004, 13:50--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (BSL @ Aug 12 2004, 13:50)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-ripspeed@Aug 11 2004, 20:48
                            alles oli juttu samas teemas et basssoundman tegelebsellega...ja teeb seda hästi...
                            Ei, temale käib see asi siiski üle jõu. [/b][/quote]
                            :blink: siis kyll...mina isiklikult kyll kedagi teist kes kõlarite parandamisega tegeleb ei tea...
                            TeamRMS

                            Comment


                              #15
                              Ma võin 200- ära teha, kui õige traadi tood... a mis see mähhis on seespool alust ve? (... seda ma enne ei märgand...) see teeb asja tõesti raskeks&#33;&#33;&#33;

                              Comment

                              Working...
                              X